Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warcraft 3 ft+dota / help


Alias/Blaze

Recommended Posts

Ahojte!

Rozmýšlím se jestli si mám koupit WC3FT za 299 Kc jelikoz na to mam slevu a otec kamarada pracuje v JRC, tak bych to prostě měl místo 549 za 299. A chci se zeptat jestli tu někdo má zkušenosti s instalováním DOTY, abych to mohl hrát přes net a také mám otázku: Pojede mi normální hra bo netu když si tam nainstaluju tu DOTU? Díky předem.

BTW: V pátek si to asi pudu koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!

Rozmýšlím se jestli si mám koupit WC3FT za 299 Kc jelikoz na to mam slevu a otec kamarada pracuje v JRC, tak bych to prostě měl místo 549 za 299. A chci se zeptat jestli tu někdo má zkušenosti s instalováním DOTY, abych to mohl hrát přes net a také mám otázku: Pojede mi normální hra bo netu když si tam nainstaluju tu DOTU? Díky předem.

BTW: V pátek si to asi pudu koupit.

Takže: Dota je jenom mapa do War3, tím že si ji přidáš nic na samotné hře nezměněníš ;) . Vzhledem k tomu že budeš mít originálku, budeš hrát na oficiálním serveru (Northrendu). Doporučuju ti ze začátku hrát tam, potom můžeš přejít na zajímavější "servery". Jestli budeš potřbovat pomoct tak napiš PM. Btw mapu dota stáhneš na www.getdota.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte!

Rozmýšlím se jestli si mám koupit WC3FT za 299 Kc jelikoz na to mam slevu a otec kamarada pracuje v JRC, tak bych to prostě měl místo 549 za 299. A chci se zeptat jestli tu někdo má zkušenosti s instalováním DOTY, abych to mohl hrát přes net a také mám otázku: Pojede mi normální hra bo netu když si tam nainstaluju tu DOTU? Díky předem.

BTW: V pátek si to asi pudu koupit.

Jak psal k3vadros je to jen mapa. Resp custom mapa. Blizzard a jeho map editory jsou proste neco. Takze pouziva vse co nabizi W3.

- nainstalujes WarCraft 3

- nainstalujes Frozen Throne Datadisc

- na getdota.com stahens posledni

aktualni mapu (momentalne 6.59c)

- Dota mapu das do slozky Warcraft3 \ Maps \ Download

- spustis hru prez Frozen Throne ikonu

~ muzes jit a pohrat si s nastavenim rozliseni apd. asi dej secko na max.

dnesni pocitace W3 utahnou v pohode

- kliknes na Battlenet a vyberes Northrend (EU server - kdyby ne zvolis lupou)

- mela by se spustit aktualizace Warcraftu - po dokonceni se to porestartuje

- opet jdi na Battlenet (server by mel uz zustat ulozenej)

- uvidis neco jako branu a login.

-zaloz si ucet, pri prvnim loginu to bude otravovat s mailem (nemusis vyplnovat)

- dostanes se do Battlnet Lobby

- pokud chces rovnou hrat tak klikni nahore na ikonku Vlastni Hra / Custom Game

- otevre se ti seznam her - pokud jsi dobre umistil mapu tak pri najeti na hru s "dota" v nazvu by jsi mel videt obrazek mapy

- pripoj se a "muzes" hrat

~ nebo se muzes pripojit na nejaky chat. kanal, dota ma napriklad kanal "Allstars". lidi tam spamujou jmena jako ap003. pak jdes do vlastni hry a napises dole do policka ap003 a prihlasti se a jsi v hre.

---

+ pokud jsi nehral Warcraft 3 tak Dotu hned nedoporucuju

Zkus si zahrat nejdriv kampane nebo aspon prvni tutorialy , aby jsi pochopil jak hejbat s jednotkama. Pokud chces hrat hru od zacatku musis to spustit prez puvodni W3 exe (ikona orka). Pokud hru spustis prez Frozen Throne (ikona "sedovlaseho typka" :lol:) tak budes mit v nabidce mise datadisku.

Samozrejme dota je custom mapa a ma uplne jine pravidla jak W3 takze je to fakt jen na osahani.

+ Dotu / Battlenet spoustej pod Frozen Throne

+ dalsi moznost je dat Hru pro jednoho hrace a zvolit mapu Doty. Bez souperu spustis hru. Je to simulace a testovaci moznost pro lidi co chtej ozkouset skily a ruzne veci. Tam si i prohlidnes itemy, ruzne cesticky apd. Ale nejsou tam souperi a to je hlavni ^^

+ Dota je docela tezka a pokud zacnes od 0 sam tak dlouho budes trpet a dostavat sodu. Je treba se naucit jak pohyb po mape a micro, tak schopnosti hrdinu a itemu. Doporucuju si neco malo precist nebo prohlidnout nejaka videa. Tusim na PG24 nejaka jsou. Sice to nebejva nci extra, ale aspon nejaka predstava s ceskym komentarem. Jinak to chce holt hrat hrat a hrat. Je to hodne o zkusenostech.

+ u nazvu her uvidis veci jako -ap, -apem, -ar, -arem, -sd atd. To jsou ruzne herni mody. Vetsinou se jedna o kombinaci modu jakym zpusobem vybiras hrdinu

-ap (muzes vybirat ze vsech)

-ar (vsichni dostavaj nahodne)

-sd (dostanes na vyber ze 3 hrdinu (kazdy ma jednu silnou vlastnost Sila, Obratnost nebo Inteligence) a muzes si z nich vybrat)

-rd (nahodne vylosovanych X hrdniu ze kterych stridave vybiraj obe strany ty nejlepsi protikombinace)

-cm (captain mode - mod pri kterem vybiraj kapitani teamu vhodne protikombinace)

a jsou dalsi

-em neboli easy mode meni rychlost jakou pribejvaj penize a silu vezi. dost lidi na to nadava ze je to pro nooby, jelikoz to umoznuje nekterym hrdinum, kteri v normalnim modu sbiraj penize pomaleji, zesilit rychleji. ale to je otazka...

kazdopadne je este psousta dlsich at uz vaznych nebo fun modu.

Doporucuju ti aby jsi si zkusil dotu nejdriv v tom singlu. Vybral si nejakeho hrdinu (je jich 100 -_-) co se ti bude libit a za toho zkousel hrat ap (aby jsi mel moznost si ho vzdy vybrat) Bu ti to pujde nebo ne. Vzdy muzes zmenit. Dulezite je se naucit hrat aspon za 2-3 hrdiny. Pak se ucit co delaj ostatni postupne. Pokud ne hrat tak aspon jak prezit jejich utoky ^^ Jako novacek budes asi umirat at budes mit cokoliv ^^

+ dota-allstars.com - officialni stranka, kde jsou novinky, mapy, informace o hrdinech a forum (v AJ)

+ getdota.com - aktualni mapy vzdy ke stazeni. stahuj tady. lidi nemaj radi kdyz nekdo stahuje ve hre (kdyz se pripojis do hry, ktera je zalozena s mapou, kterou nemas, tak se ti automaticky zacne stahovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shiddo: Já to už hrál (s Illidanem) takže to celkem umim ae hrál sem to u kámoše a tak sem newěděl jestli to norm pojede bo jak to bude. nejdříw si dohraju kampaně (na natrénování) a pak pudu na net.

Já to mám doma vypálený ale už dlouho mám nutkání to hrát po netu. Když sem eště hrál SP tak sem udělal celou kampaň s ARTHASEM(když je eště human)

Takže dík oboum. THX sem dal

EDIT: BTW: Shiddo ty taky hraje3 WC3FT DOTU? (jestli yo hraješ to po netu?) a ten "manuál" si nemusel psát až tak lehkej. Wěř mi taková lama nejsem :)

EDIT2: k3vardos: Určo napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shiddo: Já to už hrál (s Illidanem) takže to celkem umim ae hrál sem to u kámoše a tak sem newěděl jestli to norm pojede bo jak to bude. nejdříw si dohraju kampaně (na natrénování) a pak pudu na net.

Já to mám doma vypálený ale už dlouho mám nutkání to hrát po netu. Když sem eště hrál SP tak sem udělal celou kampaň s ARTHASEM(když je eště human)

Takže dík oboum. THX sem dal

EDIT: BTW: Shiddo ty taky hraje3 WC3FT DOTU? (jestli yo hraješ to po netu?)

aha tak kdyz jsi to uz hral tak to jo :D to bude lepsi. ja myslel v pripade ze jsi w3 nehral. kdyz jo tak rovnou zkousej veci v dote. (rozhodne orig W3 bych bral za 300 i kdybys nehral online xD ja to kupoval tehda W3 asi za 1000,- a datac za 1400,- nebo kolik.)

jinak jo hraju Dotu uz od verzi 5.3x nebo tak nejak a stale me to bavi ^^

hlavne diky ruznym updatum a novym hrdinum je to furt zabava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ted sem koukal na youtube na widea a narez. PLZ mohl bys mi hodit odkaz na to wideo s CZ komentarem jak si psal?

http://www.pg24.tv/

jsou tam i porady o Dote (Dotici v Akci :lol:). Vestsinou jeden z moderatoru nabere nejake lidi a pak s nima hrajou a prenasej to. Neni to nic extra, ale treba te neco zaujme

shiddo ty mas ceskej warcraft ?? nemas nejakej program na predelani klaves uz me stve denyjování Z a pluska R. ten co je na dasnetu mi nejde a jeste je zavirovanej :(:D

ja pouzivam soubor CustomKey.txt. stahnul jsem a prepsal.

vse co ti na to staci je poznamkac a prepsat ty zakladni ukony jako utok, hlidka, zastavit apd. a ulozit do slozky w3. bud upravit ten defaultni nebo si stahnout nejakej uz delanej na dotu.

ostatni shortcuty na skilly hrdinu pouzivam defaultni (takze vsude mozne po kalvesnici). ale da se to taky nastavit napr abys mel u kazdeho hrdiny skilly na ZXCV apd

tenhe pouzivam ja http://animearchive.wz.cz/FILES/CustomKeys.txt

move M

attack A

stop S

patrol P

hold position H

nic jine jsem snad nemenil. stejnepouzivam hlavne jen A a obcas S. vim ze mi ted funguji vsechny skilly a hlavne ty R-kove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIk za tu webku.

boyjmn: jenze to bych nemolh hrat pres battlenet ze? A ja nebudu hrat jen dotu ae i norm WC3 po netu.

on narazi na to ze celkove w3 (tedy at uz dotu nebo ne) muzes hrat online bez originalky na ruznych neoficialnich serverech a sitich, krom battlnetu. jelikoz na ruznych garenach apd orig/klic nevyzaduji. ale za 300 i za tech 500 bych to neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle mě napadlo že když už je problém vyřešen, že by tenhle topic mohl sloužit jako pokec o WC3FT a vše okolo a že bychom se mohli někdy domluvit a zahrát si proti sobě.

BTW: Přihlašte se všichni kdo máte WC3FT a hrajete to. Jen pro info abych vědel kolik tu to tu hraje.

A můžu hrát s origem na neofik serverech? Myslim si na 99% že yo, ale pořád to neni 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele poradim ti nic nekupuj a jdi na www.garena.com je tam přímo několik jenom českých místností a taky hige lvl room a pro více informáci naštiv www.dasnet.cz a na hraní na gareně potebuješ taky patch ale to vše se dozvíš na dasnetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to dobra hra a za takovou cenu je to dobry

Já to hrál a moc mě to bavilo (a to sem to nehrál po netu).

hele poradim ti nic nekupuj a jdi na www.garena.com je tam přímo několik jenom českých místností a taky hige lvl room a pro více informáci naštiv www.dasnet.cz a na hraní na gareně potebuješ taky patch ale to vše se dozvíš na dasnetu

Tak mě je celkem jedno jestli ztratim 299kc. A jak jsem již napsal" NA NEOFIKO ONLINE HRANÍ MÁM CS1.6/WOW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu