Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Malá výdrž baterie


Drchy

Otázka

Zdravim mam PSP 3004 a měřil sem jak mi dlouho vydrží baterka jen když hraju hry....Mam baterku 1200mAh a vydržela mi 3 hodiny a nějakejch 20 minut je to normalní?? PSP Má vydržet tak 5-6 hodin ne? a nebo to je podle toho jakou hru hraju? díky za odpoved :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Zdravim mam PSP 3004 a měřil sem jak mi dlouho vydrží baterka jen když hraju hry....Mam baterku 1200mAh a vydržela mi 3 hodiny a nějakejch 20 minut je to normalní?? PSP Má vydržet tak 5-6 hodin ne? a nebo to je podle toho jakou hru hraju? díky za odpoved :psp:
Ne to se mi zdá že je to normální mě taky baterka vydrží 3,5 hodiny ale to hraju hry když hry nehraju tak to vydrží mnohem dýl.Já si myslím že to máš v pořádku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hlavně pro každou baterii je lepší když se nenechá vybít tak aby se psp mobil nebo cokoliv vyplo! Prostě nabíjet než se ti psp vypne a né vytlouct ji do mrtě...:-(

tohle sice pravda je,ale první trojnabíjecí/trojvybíjecí cyklus se udělat musí,kdo ho podělal,brečí teď nad slabou baterkou :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ale tu baterku má v pořádku

baterka by mela vydrzet co tam je napsano ;) akroad proste oni nevypocitaly jak to bude dlouho bezet kdyz se bude hrat hry ;)..ale urcuje to cas jak dlouho budes moc bejt v menu....mam prave pluing kterej ve hre mi ukaze jak dlouho mi vydrzi a koik mam procent baterky ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co je to trojnabíjecí cyklus? Že baterku musíš nabít třikrát ?

ježíš,přece že ho prvně třikrát necháš našlehat na max a třikrát ho taky vytřískneš do nuly :psp:

a taky nevim jestli jste to postřehli - na vliv výdrže má samozřejmně zmíněná hlasitost a jas displaye - ale taky okolní teplota a určitě HRA SAMOTNÁ - prostě některý hry žerou víc,jiný míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
no, myslim že psp 3k vydrží asi o 20min mín než 2k ,mělo by to být proto že 3k má ''lepší display''

jestli chceš pořádnou výdrž kup si baterii 2200mAh od SONY ale nevim jestli se na brite vyrábí krytky

PSP Brite nemá lepší display. Tady na foru se to řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vždycky to nechám vybit az kdyz se to vypne samo a nabijit to tak dlouho dokud mi tam kontrolka nezhasne ! ;) Hral sem to 2 dny jeden den sem hral 58 minut druhej den : 1 hodinu a 28 minut a potom 37 minut..a to sem jen hral nedelal nic jinyho....a v navodu pisou ze pri hrani her by mela vydržet baterka 3-6 hodin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu