Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefungující Luxor


Eridan

Otázka

Zdravím zkušený PSPčkáře! :psp: Takže, mam jednu potíž: dřív jsem na PSPčku hrál (přes iso, samozřejmě) hru Luxor: Faraónova zkouška, která mi normálně fungovala. Inu, dohrál jsem jí, takže jsem si na kartu nahrál ještě Luxor: Setův hněv. Jenže jsem zjistil, že nefunguje. Zkusil jsem si ho proto stáhnout od dvou jinejch uploaderů, ale pořád mi to dělá to samý - při spuštění to zobrazí logo PSP, to pak zmizí a zůstane černej displej. Dioda nalevo přitom bliká, jako že PSP usilovně čte z karty. Vypnout ho musim resetováním (10 vteřin držet páčku pro vypnutí). Krátce na to jsem zjistil, že to samý to dělá, i když chci spustit Faraónovu zkoušku. Ostatní hry fungujou normálně.

Nic nekalýho jsem přitom s PSPčkem nedělal. Takže, nevíte někdo co s tim, aby se obě hry daly zase hrát?

A málem bych zapomněl - mam PSP slim s firmwarem 5.00 m33-3.

Díky, a omlouvám se za to, že zakládám další zbytečný téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No,zkusil bych to nejdříve hodil někomu jinému na kartu a pokud ani tam nepůdej,tak v těch uploadů je stejná hra se stejným problémem...

Nu, vzhledem k tomu, že už mi nefunguje ani Faraónova zkouška, která předtim šla, v aploudu problém určitě neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu