Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava PSP ( rozbitý display )


Kenny Suprianni

Otázka

Lidi pls potřebuju help... Roztřískal se mi display u mojeho FAT psp a potřebuju to co nejrychleji opravit. Poradí mi někdo jak to dát zase do pořádku ? Všechno funguje v pořádku, i kryt je OK ale display to nerozdýchal no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Prosím poradí mi někdo,synovi spadlo PSP na zem a udělala se mu černá tečka která se potom rozlezla po celé obrazovce, to bude asi vadný displej, poradí mi někdo kde seženu levný displej na PSP Slim a četla jsem že se to dá opravit doma,protože nemám zbytečné peníze na to dát to do servisu.Nemám vůbec s těmito věcmi zkušenost Jsme z Prahy kdyby jste někdo věděl nebo to mohl případně i opravit dejte vědět

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Treba tady display ale je to LCD daji se sehnat ale i levnejsi

Je to pouze na PSP slim pokud ma PSP 3000 tak ten stoji 2200,-

Displaye se daji sehnat takze bud zkus tady na foru bazar(sezens tu v dobrem stavu i) a pokud ne tak bych zkusil aukro aukro

Slim:

http://www.playcentrum.cz/lcd-display-psp-slim-466801.htm

a na psp 3000

http://www.playcentrum.cz/lcd-display-psp-3000-658201.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Prosím poradí mi někdo,synovi spadlo PSP na zem a udělala se mu černá tečka která se potom rozlezla po celé obrazovce, to bude asi vadný displej, poradí mi někdo kde seženu levný displej na PSP Slim a četla jsem že se to dá opravit doma,protože nemám zbytečné peníze na to dát to do servisu.Nemám vůbec s těmito věcmi zkušenost Jsme z Prahy kdyby jste někdo věděl nebo to mohl případně i opravit dejte vědět

děkuji

Pokud to neni nejak nakraple zkusil bych reklamaci .

Rekni ze si to zapla a bylo to tam...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu