Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefungující PSP - nejde spustit


Oalarydy

Otázka

Zdravím všechny, co jsou ochotni pomoct mi vyřešit můj problém s PSP.

Mám PSP přibližně 9 měsíců a asi polovinu času leželo v šuplíku...

Před týdnem jsem se rozhodl, že si seženu nějaký software nebo hry, abych zahnal nudu ve škole.

Dnes po škole jsem měl v plánu nakopírovat do PSP, ale napřed jsem si chtěl najít sluchátka... Po chvíli sem našel MP3 přehrávač se sluchátky a tak jsem je vyzkoušel v PSP => po zapnutí se zobrazují pouze ruzné tvary, čáry apod...

Nevím moc jak tento problém popsat a tak přidávám fotky zapnutého PSP.

Doufám, že aspoň pár z vás mi pomůže úspěšně vyřešit tento problém. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Sluchátka nejspíše ne....

Nespadlo ti,ne nosíš ho v zadní kapse riflích a nesedl sis na něj,nestalo se prostě něco výjměčného?

Právě, že ne... Jsem ten typ člověka, který si hlídá svoje věcy :) Mám ho v tašce, kterou nosím pořád u sebe... Poslední hodinu jsem ho měl fungující v ruce, pak v tašce na zádech a po pár hodinách doma to začlo takle blbnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a když ti to vemou tak se rozloč s cfw protože ti daj s novou deskou

//Anonymous_: nechtel by sis zaktualizovat podpis? dante i tekk jsou opet moderatori.. :dozey:

To asi těžko vemou když je to jeho vinou....

A proč by mu dávali novou desku nebo něco? To neuměj vyměnit na reklamačce(v autorizovaným servisu) display na psp? Kvůli tomu by museli dávat novou základní desku? Hov*o... Prostě mu to nevemou na reklamačku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam taky takovej malej problem psp jede v poho displej taky ok kdyz se divam ze predu tak nejde absolutne nic videt.... ale kdyz se podivam z velmi ostreho uhlu vidim na spodni strane takovej malej duhovanej pruh ptam se jestli to neni niak skodlivy a nebude se to casem zhorsovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam taky takovej malej problem psp jede v poho displej taky ok kdyz se divam ze predu tak nejde absolutne nic videt.... ale kdyz se podivam z velmi ostreho uhlu vidim na spodni strane takovej malej duhovanej pruh ptam se jestli to neni niak skodlivy a nebude se to casem zhorsovat?

To je normální, tu duhu tam mam taky...škodlivý to neni a zhoršovat se to nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu