Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP nereaguje na pandoru


oZZe

Otázka

zdravim, potrebuju poradit. Mám PSP slim, s cfw. Dneska sem updatoval a pri updatu mi psp spadlo na zem a vyletela baterka. Na psp po zapnutí stále svítila černá obrazovak a cca po 10 sekundách se vyplo. Recovery menu na číst nejde. Dal sem tam pandoru a mms a stejne nic. MMS sem zkuošel i vytvořit znova, ale PSP pandora deluxe mi furt vyhazovala error s ipl.pdd (nebo tak nejak)

tak pls nekdo poradte, nerad bych to musel zahodit :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mas spatne vytvorenou MMS. musis udelat ten navod presne krok po kroku. Chyba muze byt zpusobena treba tim ze si nacitas spatny software a pak to samozrejme nejde vytvorit

EDIT:

zajimave ze flasher neumi spravit vlastni psp. v celku to zarazi...

načítám DDC8 mužeš aspon říst co znamená ten error v psp pandora deluxe? (mužu hodit screen)

PS: flasher, kteýmu vždy ddc nybíhalo bez problemu...

a nebo FULL BRICK, když nejde ani pandora a vypadlo ti to při updatu...

FULL brick by se mel pres pandoru dát opravit (pres idstorage options - snad sem to napsal správne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A přesně tady je vidět, proč na mapě flasherů nejsou všichni flasheři, když jediný co uměj je slepě dát kartu, baterku a zmáčknout X... a při sebemenším problému si nevědět rady... nechtěl bych a bys mi flashoval PSP, to bych se vážně bál

Jo, něco jinýho je zapomenout si MMS doma, že ? Taky nějaký expert v Praze :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud máš pandoru vytvořenou radím udělat mms přes tento tutoriál --> http://console-forum.net/showthread.php?t=16495 zatím jsem přes něj flashnul všechny PSP:)

to mi nejde, numužu to pripojit jako PSP a kartu mi to nenajde, takže hlasí že tam neni driver...

keci typu: flasher, co si neumí ani opravot psp, mi moc nepomužou, jo priznávám, zvoral sem to, ale co ted?

Hm, skvely.. Flasher a jediny co umi je dat kartu do ctecky a spustit Pandora deluxe.. :roll:

Udelej to klasicky. Zkus normalne msp format a prdnout tam manualne ipl..

OoO, presvedcil si me, že nemám spoléhat na software, ale vše si udelat sám, manuálne :D

díky všem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu