Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s PSP FAT


nofear

Otázka

zdravím :bash:,

chtěl jsem se zeptat jestli by mi někdo nemohl pomoct...mam problem, ,,kamarad" mi hodil s psp o zem a prestalo fungovat :cry: ,mel to jeden borec a rekl ze odesel nejaky vetracek co to chladi a psp se prehriva,proto se nezapne,je to mozne? popripade kde se da koupit nahradni a za kolik? :roll:

diky predem za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no větráček v psp není to je jistý a stou opravnou bych to taky moc neřešil =). Záleží jestli ho máš flešlí bo ne. Ja bych se ti nato koukl jsu ze šumperka na severní moravě tak záleží na tobě =).

jo jinak faktorů je mnoho proč ti to nende typl bych si že ti rupla základová deska )=.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ja bydlim ve Slavičíně,kousek od zlína...jj je flashle,tak nevim jestli s tim nakracet do opravny

no jako to chce vědět jestli je prdlá ta deska bo ne páč jestli není a oni přijdou nato že to máš flešlí (jako že bys nebyl první) tak si zaplatíš výměnu aj té desky ať chceš nebo ne =).Ale jestli ceš tak ti dám adresu a pošleš mi to a ja se ti nato kouknu . Páč spavovat PSP Fat umim =).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PSP fat už stejně ani nemá záruku... Takže v servisu jim je to jedno, když daj novou základovku, ale mslím že už je lepší si koupit nový psp, viděl jsem tu i za 2000kč a deska, ta tě výjde taky tak +- 2000kč... Když koupíš někde rozbitý fatko, jen s prasklím displayem, tak to budeš mít třeba za 1000kč ale stejnak.... A budeš muset ještě udělat flash, pokud je ta deska prasklá... A navíc je to nepravděpodobný, třeba se tam utrhla jen nějaká součástka... Rozhodně psp nemá žádnej větráček, tvůj kamarád je znalec asi...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no asi se schodnem natom že bys měl nejdřív zjistit co stím je a pak se podle toho zařídit =)

Edit:jo a když to dáš do servysu a oni ti vyměněj desku tak to psp nemůžeš flešnou páč nový desky se flešovat nedaj (zatím) ja u sebe doma jednu základovku mam (starou) ale není stoprocentní že je funkční =).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus vypnout, vytahnout baterii, dat na nabijecku a zapnout...

Kdyz to pujde, tak vrat baterku a pofaras dale. Kdyz ne, tak nevim.

Kazdopadne kamos mel obdobny problem. Zapnul a svitila jen zelena a to chvilku. Zhasla a konec. Udelali jsme to, co pisu vyse a rozjelo se to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak rika mootoo.. Jinak bych to neresil a po tom kamosovi bych chtel nove funkcni PSP - ano, to je normalni, neco nekomu rozbiju, tak mu to nahradim a sam si vemu rozbitej kram. Pokud bude mit kecy, dej mu tecku mezi oci a je to.. Vubec nevidim duvod, proc by jsi s tim mel mrhat cas ty, kdyz jsi z dobre vule PSP pujcil a ON ti ho znicil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu