Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 1004 FAT (problem s tmavym displejem)


Bitchfucker313

Otázka

Dobry den koupil jsem si PSP fat z tohoto fora a stahl do toho jsem si stahl GTA Vice city Stories CSO...... vzdycky kdyz ho hraju a je tam podvecer (tak 18-20:00hod) tak je displey hrozne tmavej skoro nic newidim teda pokud nejsem uplne v temnym pokoji ....treba hrat venku je uplne nemozny .....dokonce jsem si koupil i novy kryt se sklickem jestli to neni tim ale porad je to hrozne tmavy a mam i jinou hru Call of duty Road to victory a tam to je taky ..........newite cim to je nebo jak to vyresit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ano ano jak řekl ice, na pravy casti dole na psp mas tlacitka 4 a je to vedle tunes kde muzes uplne vypnout tunes a pak mas takovy "zaobleny obdelnik" - obrazovka ;) a psp ma 4 stupně podsviceni...ale upozornuji že ti to bude brat vice baterky kdyz das uplne nejvice podsviceni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no taky nebo si aktualizuj cfw a naformatuj pametovku:idea:

pametovka uz formatovana byla a nepomohlo .... CFW?

tak vymaz pluginy na karte a pouzi plugin le_recovery (programy a pluginy na psp v pojem podpise) a zesvetli si to tim

tak uz jsem to tam hodil a uvidime

jak to mam spustit? hodil jsem to do SEPLUGINS ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v recorvery menu: zapni psp a pritom drz R, najed do plugins najdi vybrany plugin a klikni X az s evedle nej ovei enablet pak back , exit a psp se ti tapne...

edit: musis v seplugins upravit vsx radek pridanim dalsiho... je to cesta...

mam tam jenom VSH a kdyz to udelam tak jak spustim to zesvetlovani .....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus vyndat lcd a ocistit kontakt... mozna nanos prachu na lcd, spatnej konntakt a nebo je lcd uz v haji... myslim si ze softwarove to nepude...

tak to newim jestli bych to dal .... radsi bych to nezkousel ........ jakoze vono normalne funguje ale kdyz je tma ve hre tak nic newidim nebo kdyz sem venku a sviti na to slunko tak taky skoro nic newidim. .... kamosi rikaj ze to tak je u vsech PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
me pride divny ze neumis nahodit plugin kdyz mas 3. psp a este k tomu nepoznas ze kdyz mas fata a plugin je urcen pro slim...

To jste mu řekli docela pozdě, no každej to nemusí vědět.....

Jinak bych taky doporučil vyšistit kontakty pod lcd, tekovej ten tenkej je na podsvícení... A nebo můžeš vyzkoušet jiné lcd... Kdyžtak to někomu pošl, já tu třeba mám jeden display na fat funkční, ale myslím že je to normál takhle, ale za to vyčištění nic nedáš...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj je to 3 ale uz je to dlouho a nepamatuju si to ...... je to mozny ale prijde my divny ze to GTA kdyz je tam 18-19 hodin tak nejde nic videt a jde videt jen kdyz je ve hre uplny svetlo nebo uplna tma ale kdyz je neco mezitim tak newidim skoro nic ..... je mozny ze je to tim CSO ze jsem stahl treba nejakou blbou verzi?

To jste mu řekli docela pozdě, no každej to nemusí vědět.....

Jinak bych taky doporučil vyšistit kontakty pod lcd, tekovej ten tenkej je na podsvícení... A nebo můžeš vyzkoušet jiné lcd... Kdyžtak to někomu pošl, já tu třeba mám jeden display na fat funkční, ale myslím že je to normál takhle, ale za to vyčištění nic nedáš...:roll:

PEace kamo hele ja bych ho vod tebe koupil ..... odkud jsi? ja z Prahy tak kdyztak napis na ICQ nebo PM ....Thanks Bro8)
me pride divny ze neumis nahodit plugin kdyz mas 3. psp a este k tomu nepoznas ze kdyz mas fata a plugin je urcen pro slim...

ja vim ze mam fata ale on my poradil abych tam ten plugin hodil a nerekl my ze je to pro Slimko ....... ja sem uz v uvodu psal ze mam Fata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych všechny upozornit co tvrdi že venku se neda hrat ale da se hrat uplně v klidu! pokud mate case od Logitech playgear ;) tak uplne v pohode, logitech tento problem vyresil ;) horni viko si nastavite jak potrebujete a GL&HF ;) popr. poslu odkaz na ten case po pm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych všechny upozornit co tvrdi že venku se neda hrat ale da se hrat uplně v klidu! pokud mate case od Logitech playgear ;) tak uplne v pohode, logitech tento problem vyresil ;) horni viko si nastavite jak potrebujete a GL&HF ;) popr. poslu odkaz na ten case po pm...

No posilej:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych všechny upozornit co tvrdi že venku se neda hrat ale da se hrat uplně v klidu! pokud mate case od Logitech playgear ;) tak uplne v pohode, logitech tento problem vyresil ;) horni viko si nastavite jak potrebujete a GL&HF ;) popr. poslu odkaz na ten case po pm...

esli tvrdis ze se da hrat na psp pri primim slunci na lcd tak nejses normalni... s timhel maji problůemy psp, mobily, noteboky atd... proste este nikdonedokazal vymyslet aby byl jas stejny pri slunci a pri stinu... pokud nemam prawdu rad kliknu na ten link adpon budu chytrejsi.-..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu