Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Infrastructure mod pomoc!


Střecha

Otázka

Mám problém s připojením se k jakékoli hře v infrastructure modu. Problém je však pouze u ISO her u těch co mám na UMD to jde ikdyž infrastructure má jen jedna z nich (NFS Carbon), takže tím, že mi to pojede u všech UMD her si taky být moc jistý nemůžu.

Ale, k mému problému, vždy se dostanu do loby, nebo jak to nazvat, vyberu si hru, hra se začne připojovat, načítat, ale v okamžiku, kdy se má har spustit mi to napíšé hlášku stylu connection lost. Už jsem odpověď hledal v různých topicích, ptal jsem se v poradně, domluvil jsem se s kámošem, oba jsme použili tutéž kopii ISO Battlefront RS, nastavili jsme si stajně CPU, ale pořád to nejde.

Jinak mám cfw 5.00 M33-6. Přemýšlel jsem, jestli by pomohlo ho zaktualizovat, ale to tam můžu dát jen 5.02 GEN-A. A taky ve fifě 09 mi ukazatel signálu přeskakuje mezi prázdným a skoro plným, přitom sedím hned vedle routeru, což taky nechápu.

Prosím o pomoc, fakt bych si chtěl ten Battlefront RS a jiné hry po netu zahrát. Poraďte, nebo napište jestli máte stejné zkušenosti. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu