Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

obejiti antiviru


pigi96

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nastavení>rozšířené nastavení(nebo jak se to tam jmenuje) potom personální firewall>interaktivní režim...

mam to nastaveny ale nic zapnu antivir a zkusim se pripojit ale nejde to napise mi to na psp connecting failed :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam to nastaveny ale nic zapnu antivir a zkusim se pripojit ale nejde to napise mi to na psp connecting failed :(

A vyskočí ti nějaká tabulka? Pokud ano tak to povol a pojede to. Bohužel pro tebe eset firewall nemam, takže ti asi víc neporadim :roll:. Stáhni si manuál a tam určitě bude jak to nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A vyskočí ti nějaká tabulka? Pokud ano tak to povol a pojede to. Bohužel pro tebe eset firewall nemam, takže ti asi víc neporadim :roll:. Stáhni si manuál a tam určitě bude jak to nastavit.

prave ze nic nevybehlo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok tak to vypnu a nemuze se nic stat? :lol:

Muže, jelikož budeš mít vyplý firewall, tak nemáš pc chráněn

K tvemu problému, měl jsem úplně stejný a povedlo se mi to obejít tím, že jsem mezi bezdrátovým připojením(klíčenkou) a Lan, přes který mam připojený net, vytvořil Síťový most

návod: Ovládací panely\Síťová připojení\

Označit připojení které chceš přemostit (minimálně 2)

Kliknout pravim čudlikem myši

Dát - Přemostit připojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu