Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou mi filmy, prosim poradte


cipis.la

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to jsou rady.. :dozey:

jde o to, do jake slozky do hazes...nektere filmy ktere maji v nazvu MAQxxxx... nejdou na nejvetsi rozliseni, takze doporucuju stahnout Total Video Convertor..a konvertovat do 320x240...pak si vytvoris slozku MP_ROOT (jestli ji uz nemas) a v ni slozku 101MNV (nebo nejak tak..to najdes v topicu pro zacatecniky...)...ja to takhle delam a nemam problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám táké PSP 3000 a ze začátku mi to taky dělalo problémy... Pak jsem našel tenhle program: http://www.slunecnice.cz/sw/wm-converter/ je jednoduchý a malý... po každý, když si stáhneš něco v .mp4 a nebo i v jiným formátu, překonvertuješ to znovu v tomhle programu... Je to jednoduchý... Po zapnutí programu dáš Input Files a vybereš si video, které cheš překonvertovat, pak nahoře vybereš MP4 a dáš v pravo Convert, ted už jen počkáš, až se to překonvertuje a pak napojíš PSP do počítače a dáš to do složky VIDEO... mám v PSP plno filmů a všechny jsou přes tady ten program a všechny ty filmy jsou ve složce VIDEO a všechny fungujou...:) Tod vše..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu