Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

16GB karta a iso hry, help?


Crower

Otázka

Dobrý den, včera jsem si zakoupil 16 GB kartu do svého PSP a niní semi ukazují jen 3 hry, vím že toto je normální chyba na starším systému PSP!

Chtěl bych tedy poradit co mám udělat proto aby jsem na PSP rozjel v pořádku 16GB kartu a aby mi jeli iso hry bez problémů. Všem moc děkuji za rady.

S pozdravem Crower

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Sadet: A jak to prosím zjisím že mám tu Fake nebo tu originální?

Will: Na Aukru! Přesněji z této >aukce<

mno....zřejmě se jedná o překupníka (dle data dodání 2-3 týdny..) který vybere peníze a pak na Ebayi nakupuje........tam záleží na koho narazí, nebo od koho kupuje.....

Já jsem jí koupil taky tak výhodně a jelikož na prodejce byla hromada stížností bez keců mi vrátili prachy.....

Prvně zkus výše uvedené rady.....ale myslím si, že ač tam nakopíruješ 10 her, zobrazí se ti v menu max 3-4.........a rychlost asi taky nic moc co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

will: Každiopádně děkuji za rady, prodejci jsem již napsal toto:

star_off_sm_2.gif Crower Araxis

<crower1991@gmail.com> 17. duben 2009 19:52 Komu: romanos86@seznam.cz Odpovědět | Odpovědět všem | Přeposlat | Tisk | Smazat | Zobrazit originál

Dobrý den, mám problém s u Vás zakoupeno kartou, bylo by možno vráti

peníze??? Pro reklamaci mám hned více věcí: 1) V PSP mi vůbec

nefunguje

2) Rychlost přenosu je oprvdu bídná, místo Vámi slibovaných 15Mb/s je

tam rychlost cca 1Mb/1min....

Zde jsem se optal i na neutrální půdě..

http://console-forum.net/showthread.php?p=568190

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu