Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Skype maže kontakty


Derak

Otázka

Mám takovaj problém: jakmile spustím Skype na PSP, tak mi smaže skoro všechny kontakty, zůstanou tam akorát 3. Když je znovu přidám přes klienta v PC tak všechno v pohodě běží, ale jakmile spustím znovu Skype v PSP tak znovu zůstanou jenom ty tři. Neví někdo co s tím? Mám PSP 2001 a CFW 5.00 m33-6. Budu fakt vděčnej za každou radu.

EDIT: Tak jsem to pávě zkusil na jiném PSP, s jiným Memory Stickem a výsledek: zase zůstanou vždy jen 3 kontakty, akorát jiné než v prvním případě.Vím, že Skype na PSP neumí víc než 150 kontaktů, ale já jich tam mám jenom 8. Už opravdu nevím, kde je chyba. Nemůže to být způsobeno CFW? Může mi někdo se stejným CFW alespoň potvrdit, že jemu to funguje? Chtěl jsem PSP používat jako Skype telefon, ale pokud to má fungovat takhle, tak je to na nic.

To tady opravdy nikdo ten Skype nepoužívá? Napište mi prosím alespoň někdo, jestli vám to funguje ať vím, jestli je chyba u mě nebo je to obecný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ten skype je ale ha*zl co? :lol:

zkusil si udpatovat? Máš novou verzi skypu?

Updatovat co? CFW mám 5.00 m33-6 a pokud vím tak novějšího nic není. Skype v PC mam taky aktualizovane - navíc ten na to bude mít vliv jen dost těžko. Jedině že by šel aktualizovat jenom Skype v PSP nezávisle na FW, což pokud vím taky nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem právě zkusil založit jinej Skype účet a přidat do něj pár kontaktů a výsledek je úplně stejnej, zase mi po přihlášení přes PSP zůstanou jenom tři kontakty. Jedinej rozdíl je, že´jiný tři než na tom původním účtu. Tohle už vážně nechápu. Asi budu muset ten Skype na svém PSP oželet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu