PDA

Zobrazit plnou verzi : Playstation Plus - placená verze PSN

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

tekken90
16.06.2010, 15:24
Během své tiskové konference Sony oznámila novou službu Playstation Plus. Za roční nebo tří měsíční poplatek získáte díky této službě řadu bonusového obsahu. O co se přesně jedná, to nyní oznamuje oficiální stránka této služby. Než se vrhneme na podrobnosti, tak ještě zmíníme, že PlayStation Plus bude k dispozici od konce tohoto měsíce a bude vyžadovat Firmware 3.40.

- Hry: Bavte se u spousty her pro síť PlayStation Network, her minis a klasických hitů pro systém PS one a k tomu navíc získejte prémiové avatary a dynamic themes (dynamická témata) – to vše v hodnotě minimálně 6000 Kč ročně. Obdržíte také slevy do obchodu PlayStation Store a jako jedni z prvních i přístup k ukázkám a zkušebním beta verzím. Protože je obsah v obchodě PlayStation Store každý týden aktualizován, budete se pořád bavit u něčeho nového.
- Zkušební verze plných her: Hodinové zkušební verze vybraných titulů pro síť PlayStation Network a vydaných her na discích Blu-ray Disc vám dají možnost produkt vyzkoušet, dřív než si ho koupíte.
- Automatické stahování: Získávejte zcela bez námahy nejnovější aktualizace system software (systémového softwaru) pro systém PS3, veškeré aktualizace her a navíc i ukázky her.
- Cross-Game Voice Chat

FAQ o PS+ najdete zde: http://console-forum.net/tema/144256-ps-faq-ctete-nez-polozite-otazku
Díl patří JohnnyX360

KapaCZ
16.06.2010, 15:52
- Cross-Game Voice Chat

Toto je good, ale platit za to odmítám!

Raiton09
16.06.2010, 15:55
to kapa nikdo tě nenutí

KapaCZ
16.06.2010, 16:17
Raiton09: však já to vim. V SONY vědí, že lidé toto chtěli, tak si řekli: Ano, ale placené.

Mě to může bejt jedno, potom co jsem viděl E3 a konferenci XBOXU tak je to moje jasná volba, jelikož PS3 má výhodu v BD, kterou díky domacímu serveru na BD filmy nepoužiju a ostatní je už stejné + a to velké NATAL!

SULiik
16.06.2010, 18:31
S tím Cross-game chat si nejsem jist. Včera po E3 konferenci se všude na blozích všichni vztekali, že Sony kašle na přání hráčů... Ten chat má myslim nejvíc hlasů na US blogu Playstationu...

LegionCZE
16.06.2010, 19:09
Já nevim jak vám, ale mně to vyhovuje. Ten Cross game chat by mohl být zdarma, ale tohle Plus je o polovinu levnější než Live na 3 měsíce, a asi o 500 kč než to roční. Já jsem nadšen :D.

tekken90
16.06.2010, 19:13
LegionCZE Nevím kde bereš ceny, ale Xlive na rok stojí kolem 800kč, PS+ na rok bude stát přes tisícovku :) Za ten obsah to ale podle mě stojí a doufám, že budou pro uživatele PS+ vyhrazeny VIP servery, aby vše běželo plynule a ne jako na normálním PSN, který dost často padá.

LegionCZE
16.06.2010, 19:16
Eh fakt? Já to bral z Xzone, a ceny z E3 Eurogameru. Tak nevim, jestli to Xzone tak předražený, nebo sem to zblbnul :D

RodriguezTwiggy
16.06.2010, 19:18
LegionCZE Nevím kde bereš ceny, ale Xlive na rok stojí kolem 800kč, PS+ na rok bude stát přes tisícovku :) Za ten obsah to ale podle mě stojí a doufám, že budou pro uživatele PS+ vyhrazeny VIP servery, aby vše běželo plynule a ne jako na normálním PSN, který dost často padá.

Na začátku máš napsané 6000/rok min. Tak jak?

LegionCZE
16.06.2010, 19:21
EDIT: Kecám blbosti, ignorovat :D

tekken90
16.06.2010, 19:25
Na začátku máš napsané 6000/rok min. Tak jak?

Možná by si to chtělo znovu přečíst. Je tam řečeno, že uživatelé PS+ dostanou nějaké ty hry a další věci v hodnotě 6000Kč za rok.

RodriguezTwiggy
16.06.2010, 19:26
Jo, špatně jsem to pochopil. Myslel jsem že 6000Kč ročně za to PN+

LegionCZE
16.06.2010, 19:31
Tvl, to bych jim tu konzoli omlátil o hlavu.
Sem zvědavej jak to teda je s tou cenou. No nic, asi to zkusim.

tekken90
16.06.2010, 19:33
Cena je 49.99$ na rok ;)Otázkou spíš je, jak velká podpora PS+ bude v ČR :D

LegionCZE
16.06.2010, 19:38
řekl bych že bude :). Ale asi ne hned na začátku.
Tak jak to je teda s cenou Live? Teď sem z toho mimo.

Zavorka
16.06.2010, 20:23
ale stále chybí důležíté věci - lepší stabilita, denně aktualizace(žádné termíny) lepší CZ PSN... to je to co by měli zlepšit

Kapr
16.06.2010, 22:09
hele ja to moc nechapu :D tak se zeptam....ted se teda za to PSN a online hrani bude muset taky platit nebo ne?

Zavorka
16.06.2010, 22:11
ne "zatím" to je jen + k zdarma online, službami a kvalitami serveru wz.cz :D

Kapr
16.06.2010, 22:13
ne "zatím" to je jen + k zdarma online, službami a kvalitami serveru wz.cz :D

fuj co je to za to slovicko *zatim* :D :D ja si PS3 ted koupil kvuli online hrani zdarma :/...to jako planujou tu + verzi dat i normal? :(

tekken90
16.06.2010, 22:15
Ach jo, tak ještě jednou. PS+ je rozšíření PSN, který není povinný.

Závorka ty kvality PS+ bych neposuzoval do tý doby, dokud nebude v provozu. Já doufám v alespoň vyhrazený VIP serevry, aby všechno běželo jak má, když už se to platí.

Zavorka
16.06.2010, 22:25
jojo pravda akorát že o tom co jsem napsal sony nenapsala/neřekla ani slovo

Kapr
16.06.2010, 22:29
Ach jo, tak ještě jednou. PS+ je rozšíření PSN, který není povinný.

Závorka ty kvality PS+ bych neposuzoval do tý doby, dokud nebude v provozu. Já doufám v alespoň vyhrazený VIP serevry, aby všechno běželo jak má, když už se to platí.

ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)

Zavorka
16.06.2010, 22:32
ale jo to chapu ...jen sem nepochopil slovo zatim :)...takze kdyz zaplatim 1000(cca) tak budu mit neco navic chapu..jinak normalka zustane gratis :)
je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

Kapr
16.06.2010, 22:40
je to jen spekulace ale pokud ten + nebude vydělávat aspon z poloviny to co live tak si myslím že psn dopadne stejně jak live ... jen se bojí do toho jít ono když nemusíš platit neplatíš ... proto jsou z xlive takový výdělky ... ale tam jde celkem o kolotoč peněz ... z vydělaných peněž se financují servery, platí se časové exkluzivity, jsou prachy na další DLC atd ... akorát že na prvních místech se financuje i kapsa vývojářů a ms :)

nj tak uvidime :) to jestli to bude placeny tak to bych si nabehnul :D

LegionCZE
17.06.2010, 05:07
Nemůžou zpoplatnit dosavadní PSN. V žádném případě, Sony by přišla o ohromnej trumf , a to by neudělala.
Spíš si myslim, že přidaj další věci do +, možná i lehce zdraží, a zase přidají hry zdarma.

RaiDave
17.06.2010, 13:45
Zatím to nezní špatně, jelikož jem online skoro každej den tak bych do toho možná i šel... taková tisícovka (+/-) ročně mě určitě nezbankrotuje :)

Rocko
17.06.2010, 13:51
Tak se prej měsičně budou moct stáhnout 2 plný hry který budete moct hodinu hrát.

medvidek
17.06.2010, 14:39
jn člověk oželí pivo tejdně a má to (:

tekken90
17.06.2010, 15:16
Takže potvrzena cena pro ČR. Služba PS+ bude spuštěna 29.6. a poplatek je 390 Kč za 90 dnů nebo 1299 Kč za celý rok.

Více info http://cz.playstation.com/ps3/support/games/detail/item286128/PlayStation-Plus-Nej%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-dotazy/

Kapr
17.06.2010, 15:29
Takže potvrzena cena pro ČR. Služba PS+ bude spuštěna 29.6. a poplatek je 390 Kč za 90 dnů nebo 1299 Kč za celý rok.

Více info http://cz.playstation.com/ps3/support/games/detail/item286128/PlayStation-Plus-Nej%C4%8Dast%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-dotazy/

tak to je dobry :) hele a jak to bude fungovat?mam s brachou konzoli na pul a kazdej ma 1 ucet...takze si to budem muset koupit oba nebo to pobezi oboum(to PSN+)?

tekken90
17.06.2010, 15:45
PS+ bude vázáno na PSn účet, takže to půjde jen na tom jednom.

Kapr
17.06.2010, 15:47
PS+ bude vázáno na PSn účet, takže to půjde jen na tom jednom.

jo aha..no tak si udelame spolecnej no :)

trotlos
18.06.2010, 20:59
vim ze to je nemozny protoze cesky zastoupeni (nebo kdo to ma pod pazourem) neni za x let schopny udelat ceskej ps store :-( ale v CZ by bylo nejvetsi lakadlo pro lidi platit si + kdyby si tam mohl clovek stahnout ceske titule do her.

medvidek
18.06.2010, 21:16
jo za cz titulky by stálo za to si ps+ platit.. ale kdo by se s tim s*al? (:

Kapr
18.06.2010, 21:25
vim ze to je nemozny protoze cesky zastoupeni (nebo kdo to ma pod pazourem) neni za x let schopny udelat ceskej ps store :-( ale v CZ by bylo nejvetsi lakadlo pro lidi platit si + kdyby si tam mohl clovek stahnout ceske titule do her.

jo aha :D tak proto vzdycky vyskoci ta tabulka ze PS store je jen AJ :D...nj..ale stejne myslim ze to za to bude stat :) urcite do toho pujdu.

IceTower
19.06.2010, 07:30
Jo to sem zvědavej teda. 50 doláčů za rok není nijak moc

trotlos
19.06.2010, 22:03
...nj..ale stejne myslim ze to za to bude stat :) urcite do toho pujdu.
ja uz jsem taky celej nedockavej az to zaplatim a uvidim co nakonec bude dostupny... jen si myslim ze by to bylo asi nejvetsi lakadlo pro pripadny zajemce u nas v CZ kde si to asi moc lidi platit nebude :-(

deepthroat
21.06.2010, 18:12
http://www.thesixthaxis.com/wp-content/uploads/2009/12/PSN-Survey.jpg

tekken90
24.06.2010, 15:18
Obsah na první 2 měsíce. Za zmíňku určitě stojí nabídka plné verze hry LBP pro hráče, kteřá si aktuvijí PS+ v prvním měsíci. Ta pak zůstane aktivní i po zrušení PS+, což neplatí pro další obsah.

Month 1: June 29th – August 3rd:
Intro offer: LBP (standard edition) - PS3 verze ke stažení na store bez omezení platnosti používání PS+
PSN PS3: Wipeout HD
minis: Field Runners, Age of Zombies
PSone: Destruction Derby
Full Game Trial: Shatter, Savage Moon
Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%
Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC
Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain
Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme
2 x Fat Princess Premium Avatars

Month 2: August 4th – September 1st:
PSN PS3: Zen Pinball
minis: Blast-Off, Alien Zombie Death
PSone: Medievil
Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars
Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%
Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack
Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter
Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme
2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)

Hashcz
24.06.2010, 18:10
Obsah na první 2 měsíce. Za zmíňku určitě stojí nabídka plné verze hry LBP pro hráče, kteřá si aktuvijí PS+ v prvním měsíci. Ta pak zůstane aktivní i po zrušení PS+, což neplatí pro další obsah.

Vypada to hodne dobre... du do toho hned jak to bude venku

bitskull
29.06.2010, 09:26
Wipeout HD ani Field Runners a Age of Zombies nemam, takze pro me dobry start :) A LBP na disku za nejakou tu kacku strelim...

pener
29.06.2010, 10:04
někde píšou že LBP je jen za roční předplatné (ne tříměsíční) , už někdo ví jestli to tak je ?????? díkaz....

Jonny1619
29.06.2010, 10:11
někde píšou že LBP je jen za roční předplatné (ne tříměsíční) , už někdo ví jestli to tak je ?????? díkaz....

JJ, je to za roční;)

Tady je můj na rychlo udělaný překlad toho, co obsahuje nový FW 3.40 a taky Playstation Plus, na chyby moc nekoukejte:).

Playstation Plus: Uživatelé PSN si budou moci zakoupit členství ve službě Playstation pluc, což je nová prémiová služba na PSN, díky které se zvýší váš herní zážitek a umožní vám obdržet množství exklzivního obsahu a vychytávek. Nezapomeňte ale, že višchni PSN uživatelé budou mít i nadále přístup zdarma na PSN, stejně jako k novým vychytávkám. Uživatelé Playstatin Plus navíc obdrží přístup k exklzivním funkcím, obsahu a herním vychytávkám.
- Hry a speciální nabídky – stahujte a používejte nepřeberné množství nových, prémiových avatarů, dynamických schémat a game add- onů
- Full game trial – vyzkoušejte plné hry každý měsíc na limitovaný úsek času předtím, než se rozhodnete, zda-li je koupíte
- Automatic download – nastavte svou PS3 tak, aby se atuomaticky zapnula, stáhla a nainstalovala všechny updaty her, které vlastníte, stejně jako nových demíček a dokonce poslední FW na PS3. Vše bez toho aniž byste museli zmáčknout jediné tlačítko.
- Limited Special Offer – na oslavu vypuštění služby Playstation Plus vám nabízíme šanci stáhnout si hru LBP kompletně zdarma. Staří si jen zakoupit službu Playstation Plus na jeden rok v období 29. Června, až 3. Srpna 2010. Stahovatelná kopie LBP vám zůstane napořád.
- Photo gallery – Nová možnost sdílet fotografie na internetu je nyní pšístupná ve Photo Gallery. Umožňuje vám uploadovat, procházet a komentovat fotky na Facebooku nebo Picasa. Také můžete sdílet své fotky mezi vašemi PSN přáteli, stejně tak jako je tisknout.
- Video editor a uploader – video editor a uploader je nové funkce, kterou najdete v XMB, která vám umožňuje editovat, ukládat a uploadovat video soubory z vaší PS3 na sítě jako je Facebook nebo Youtube
- Playstation store five star rating support – uživatelé nyní mohou známkovat obsah na PSN od 1 do 5 hvězdiček
- Power save settings – Základní nastavení pro PS3 bude auto vypnutí po 2 dvou hodinách, které ještě víc zlepšuje „power save“ vychytávky na vašem PS3 systému
- Improved Facebook integration : Nová PSN aplikace se objeví na Facebooku. Vychází z předchozího spojení mezi trofejemi a možnosti sdílet nákupy z PSN. Nyní také můžete integrovat vaše PSN a Facebooku účty, což vám umožní zobrazit váš PSN profil na Facebooku, posílat přátelům z PSN požadavek o přídání do přátel na FB a přidat PSN tabulku aplikací na váš Facebook profl.
- Navíc je přidaná Playstation plus kompatibilita pro lidi, kteří vlastní, jak PS3, tak PSP.
Další novinky a změny:
- Váš friend list nyní bude ukazovat Trophy level, pokud najedete na někoho z vašich přátel
- Friend list má nyní zlatou ikonku plus, která ukazuje, že užíváte tuto službu
- Něco s barvami profilů vašich přátel, úplně jsem to nepochopil, tak raději nebudu napůl překládat
- Je zde možnost nakalibrovat si senzory na PS Move ovladačích
- Deep color output byl přidán pro televize, které podporují tuto vychytávku přes HDMI
- Video editor nemůže být použit na videích, které nebyly nahrány do PS3 po upgradu na FW 3.40
- Pár Playstation plus položek přibylo v menu, jako například automatické stahování

Wendy
29.06.2010, 10:39
a delit na 5 slotu to asi nepujde jako PSN hry, ze jo?

Jonny1619
29.06.2010, 11:13
a delit na 5 slotu to asi nepujde jako PSN hry, ze jo?

Nene, váže se to vždy na jeden konkrétní účet a nijak dělat to nejde.

RaiDave
29.06.2010, 18:22
Tak tedy nakonec žádný cross game voice chat? nebo jak to vlastně je?

SilentB
29.06.2010, 20:19
A bude podle vás možnost klasického nákupu 5 lidí najednou ? Podle mě teda už asi ne, ale schválně co si myslíte vy :)

RaiDave
01.07.2010, 13:36
Tak jsem do toho taky šel, uvidíme časem jestli to bude mít nějáké větší výhody

Duuku
01.07.2010, 13:38
Taky to mam, me osobne se tech 1300 za rok vyplati, na hry penize moc nemam a hry co k tomu ted dali jsou dobry a snad to bude i tak pokracovat + nejaky ty blbustky k tomu kazdej mesic, ja sem spokojen :)

sumachr
01.07.2010, 14:18
zdar, tak sem take uz plusak :-)
a jak pises 1300 neni moc za rok kdyz vezmu ze mas ted ten littlebigplanet zdarma a jeste druhou plnou hru tak kdyz to prezenu a kazdy by si dokazal sehnat za 300kc a je to prvni mesic a tohle by bylo kazdy plus jak pises ty themata a dalsi blbustky tak se to asi vyplati
i to automaticke stahovani dem je dobre jen me mrzi ten chat ze tam nedali..

Kapr
01.07.2010, 14:20
zdar, tak sem take uz plusak :-)
a jak pises 1300 neni moc za rok kdyz vezmu ze mas ted ten littlebigplanet zdarma a jeste druhou plnou hru tak kdyz to prezenu a kazdy by si dokazal sehnat za 300kc a je to prvni mesic a tohle by bylo kazdy plus jak pises ty themata a dalsi blbustky tak se to asi vyplati
i to automaticke stahovani dem je dobre jen me mrzi ten chat ze tam nedali..

on je tam ted zdarma littlebigplanet??

sumachr
01.07.2010, 14:21

ano :-) chtel sem si ho koupit ale myslim ze takhle se mi to vyplatilo :-)

kdyz se podivas do store do plusu kdyz ho nemas jeste trebas zaplacene tak to mas hned vlevo v tom velkem okne jako reklamu a je tam i reklama ze mas free pri koupi littlebigplanet. ja uz to tam nemam ale pokud si jest enezaplatil tak koukni

Kapr
01.07.2010, 14:26
ano :-) chtel sem si ho koupit ale myslim ze takhle se mi to vyplatilo :-)

kdyz se podivas do store do plusu kdyz ho nemas jeste trebas zaplacene tak to mas hned vlevo v tom velkem okne jako reklamu a je tam i reklama ze mas free pri koupi littlebigplanet. ja uz to tam nemam ale pokud si jest enezaplatil tak koukni

no nejsem ted doma...ja na to koukal v utery......byly tam nejaky hry free......myslim i wipeout atd....no kdyby mi O2 neposlalo hezkou sms *uhradte na nas ucet* tak bych do toho sel :D

sumachr
01.07.2010, 14:29
no nejsem ted doma...ja na to koukal v utery......byly tam nejaky hry free......myslim i wipeout atd....no kdyby mi O2 neposlalo hezkou sms *uhradte na nas ucet* tak bych do toho sel :D

je tam i free littlebigplanet dynamic theme

sumachr
01.07.2010, 14:39
9237 9238 9239

gulfstrem
02.07.2010, 07:29
tak jsem taky neodolal a těch 1300 zaplatil. Myslím si, že je to směšná cena. Včera jsem si hned zahrál Little Big Planet i Wipeout HD. Obě to jsou skvělé hry.
Když vezmu co všechno tam teď bylo zadarmo. Ty dvě Minis hry jsou taky docela dobrý a to dynamické schéma Little Big Planet je super.

deepthroat
02.07.2010, 08:51
Dokud nebude cross game chat tak do toho nejdu...

Marwa
02.07.2010, 09:25
Když jsem se kouknul na Store a i do seznamu, co všechno k tomu je "zdarma", tak jsem neodolal a řekl bych, že nelituju a můžu jedině doporučit!!

GameEs
03.07.2010, 08:45
A bude podle vás možnost klasického nákupu 5 lidí najednou ? Podle mě teda už asi ne, ale schválně co si myslíte vy :)
Nevidím jedinej důvod proč by to tak mělo bejt, aktivaci na 5 PS3 nezrušej ;)

tekken90
03.07.2010, 09:05
Co myslíš tím nákupem 5ti lidí? pokud vím, tak tady byly tlaky ze strany vývojářů, aby to Sony zrušila nebo alespoň snížila, některý hry už mají takovou ochranu, že sdílet nejdou. Takže pokud myslíš to, že bys koupil PS+ ve více lidech, tak by mohl vždy být online jen jeden člověk...

Nevidím jedinej důvod proč by to tak mělo bejt, aktivaci na 5 PS3 nezrušej ;)

LBP je i v tom 3měsíčním balíku?

Oboje je zodpovězeno na předešlé stránce topicu... :P

pigi96
03.07.2010, 09:30
a když využívám Americký účet a založím si na plus Českej co budu moct na Americkým využívat?

Marwa
03.07.2010, 19:13
Někde tu už bylo psáno, že PS+ je vázáno na jeden PS účet, takže pokud si zaplatíš PS+ na českém PS účtě, tak na USA účtě jej využívat moct nebudeš... (nepíšu tak z vlastní zkušenosti, jen tlumočím, co je na jsem někde četl, tak mě neukamenujte, pokud se pletu)

EDIT: Nevím, jestli ta vychytávka automatic update and download je feature nového FW nebo PS+, každopádně je to super věc - nastavíte si čas, kdy má konzole dělat automatické updaty a stahování nových her či dem a sama se zapne, věci postahuje a pak i vypne. Je to asi jen taková blbůstka, každopádně mě to přijde jako skvělý nápad.

trotlos
03.07.2010, 21:30
taky jsem si rikal ze je to supr vec ale nadseni me preslo po tom co mi hned prvni noc stahlo demo heavy rain a jeste nejakou hru kterou uz si bohuzel nepamatuju i pres to ze mam v ps3 data z full verzi tehle dvou her :roll: a dalsi problem vidim v tom ze tyhle dva downloudy nemam v seznamu download history :idea: a do tretice po zapnuti photogalery na me bafne hlaska ze je nova verze ke stazeni :wohow: takze nasledoval manualni download a instalace... uvidim do budoucna ale zatim me to nejak nepresvedcilo stejne jako nepouzitelnej videoeditor :!: :cry: skoda

LegionCZE
03.07.2010, 21:45
Někde tu už bylo psáno, že PS+ je vázáno na jeden PS účet, takže pokud si zaplatíš PS+ na českém PS účtě, tak na USA účtě jej využívat moct nebudeš... (nepíšu tak z vlastní zkušenosti, jen tlumočím, co je na jsem někde četl, tak mě neukamenujte, pokud se pletu)

EDIT: Nevím, jestli ta vychytávka automatic update and download je feature nového FW nebo PS+, každopádně je to super věc - nastavíte si čas, kdy má konzole dělat automatické updaty a stahování nových her či dem a sama se zapne, věci postahuje a pak i vypne. Je to asi jen taková blbůstka, každopádně mě to přijde jako skvělý nápad.

Jedna z věcí, kvůli který o tom vážně přemýšlím. Mám neskutečn pomalej net, takže bych si to nastavil na ráno aby se to zaplo, abych měl odpoledne klid :D.

sumachr
04.07.2010, 00:54
taky jsem si rikal ze je to supr vec ale nadseni me preslo po tom co mi hned prvni noc stahlo demo heavy rain a jeste nejakou hru kterou uz si bohuzel nepamatuju i pres to ze mam v ps3 data z full verzi tehle dvou her :roll: a dalsi problem vidim v tom ze tyhle dva downloudy nemam v seznamu download history :idea: a do tretice po zapnuti photogalery na me bafne hlaska ze je nova verze ke stazeni :wohow: takze nasledoval manualni download a instalace... uvidim do budoucna ale zatim me to nejak nepresvedcilo stejne jako nepouzitelnej videoeditor :!: :cry: skoda

tak tohle me tedy ted dost take nakrklo.. ne jen ze mam plnou full verzi a me to stahlo demo to bych jeste ozelel ale kdkyz sem si chtel zapnout gamesku (je jedno ted jakou) tak mi to napsalo ze chce upgrade na novou verzi . no bud to byla nahoda ze zrovna vysel upgrade a nebo to upgrejdy na hry co mas nainstalovane netaha samo ale jen po vlozeni media a spusteni hry... a pokud to tedy tak je tak to samo taha jen a jen dema co ti oni nabizi jako novinku? je to mozne?
kazdopadne je to skoda

tady je ofiko text
Umožňuje automaticky stahovat a instalovat zkušební verze her, aktualizace her, videa a nejnovější aktualizace system software (systémového softwaru) v době, kterou si zvolíte. Tato funkce je exkluzivně přístupná členům služby PlayStation Plus.

Marwa
04.07.2010, 06:12
Uvidíme, možná na tom ještě pracují - je pravda, že by to mohlo kontrolovat obsah, který je již na disku... Popravdě Heavy Rain mám také a demo již nepotřebuji 8)

ratchet
04.07.2010, 13:09
Chtěl bych se zeptat zda nebude problém využívat playstation plus v 5 lidech( na 5 Ps3)??

Děkuji za odpověď

Jestli se tu už o tom psalo tak se omlouvám...

Jonny1619
04.07.2010, 14:03
Chtěl bych se zeptat zda nebude problém využívat playstation plus v 5 lidech( na 5 Ps3)??

Děkuji za odpověď

Bohužel to nejde, váže se to vždy jenom na jeden konkrétní účet;).

ratchet
04.07.2010, 14:11
Bohužel to nejde, váže se to vždy jenom na jeden konkrétní účet;).

Jo to vím... Ale ten 1 učet by mohlo použivat 5 lidí??

Jonny1619
04.07.2010, 14:16
Jo to vím... Ale ten 1 učet by mohlo použivat 5 lidí??

Tak to sem nepochopil, případně mi to ještě nějak vysvětli, protože mi nedává smysl to, na co se ptáš. Váže se to jenom na jeden účet, takže není možné žádné sdílení s 5 jinými uživateli, jako u ostatního obsahu PS Store. Pokud to myslíš tak, že máš ve svojí PS3 5 účtů a zajímalo by tě, jestli, když máš na jednom účtě PS Plus a stažený obsah toho PS Plus a přepneš na jiný účet, tak jestli to můžeš hrát i na něm, tak ano, to jde. Jestli myslíš něco jiného, tak mi řekni přesně co myslíš.

Edit:
Jestli to myslíš tak, že máš teoreticky 5 konzolí PS3 a když se na každé konzoli přihlásíš na ten svůj účet s PS Plus, tak jestli to půjde, tak to nevím na 100%, ale osobně si myslím, že ne-e, že to bude aktivované jenom na té jedné PS3 konzoli. Možná leda tak, že bys jí první deaktivoval, a pak to aktivoval na té jiné.

KapaCZ
04.07.2010, 15:32
Jestli to myslíš tak, že máš teoreticky 5 konzolí PS3 a když se na každé konzoli přihlásíš na ten svůj účet s PS Plus, tak jestli to půjde, tak to nevím na 100%, ale osobně si myslím, že ne-e, že to bude aktivované jenom na té jedné PS3 konzoli. Možná leda tak, že bys jí první deaktivoval, a pak to aktivoval na té jiné.

Ale to by bylo zas hodně na ... Posere se ti PS3 a máš 1300 fuč.

tekken90
04.07.2010, 15:43

Děkuji za odpověď

Řešilo se to na předešlé stránce tématu...

BigMike
09.07.2010, 20:43
Month 1: June 29th – August 3rd:
Intro offer: LBP (standard edition) - PS3 verze ke stažení na store bez omezení platnosti používání PS+
PSN PS3: Wipeout HD
minis: Field Runners, Age of Zombies
PSone: Destruction Derby
Full Game Trial: Shatter, Savage Moon
Discounts: LBP God of War Pack – 50%, LBP: LocoRoco costume pack – 50%, Gravity Crash – 20%, Fat Princess DLC – 20%
Premium Game Element: KillZone 2: Steel & Titanium DLC
Push demo: ModNation Racers, Heavy Rain
Dynamic Themes: LBP Theme, SCEE produced: PlayStation “Game Is Just The Start” Dynamic Theme
2 x Fat Princess Premium Avatars

Month 2: August 4th – September 1st:
PSN PS3: Zen Pinball
minis: Blast-Off, Alien Zombie Death
PSone: Medievil
Full Game Trial: inFamous, Mushroom Wars
Discounts: Zen Pinball Earth Defence Table – 20%, Warhawk Triple Combo Pack – 50%, Super Stardust HD – 20%, WipeOutHD Fury – 20%
Premium Game Elements: Motorstorm Pacific Rift: Adrenaline Pack
Push Demo: Flower, Pixel Junk Shooter
Themes: “SCEE produced: PlayStation Plus Dynamic Theme, Heavy Rain Crime Scene Theme
2 x Heavy Rain Avatars (Bird and Butterfly)

A dál co bude se ví a jestli na US store není lepší nabídka?

Marwa
10.07.2010, 06:52
Jinak to jak tu někdo psal, že mu PSN+ nestáhlo nějaký patch, tak to asi byla jen náhoda a patch vyšel chvíli předtím než spustil hru, takže to PSN+ nemohlo stáhnout. Mě nový patch do CoD stáhlo pěkně přes noc. Já jsem zatím s PSN+ spokojený, tady toto automatické stahování je super vychytávka a některý obsah zadarmo je taky skvělý (Wipeout HD mi připomněl staré časy)

DominikCZE
08.08.2010, 14:24
Ale néé, tak jsem se chtěl regnout kvůli LittleBig Planet zdarma a prošvihl jsem to o 5 dnů. To je zklamání. Teď už to asi nemá smysl, možná ty tři měsíce...

sodak
08.08.2010, 17:11
Takže ty hry jsou jen po dobu co mám PSplus jen na jednoho uživatele na PS3 nebo ty hry mohou využívat všichni a když mi pak to PSplus vyprší a já si ho dám znovu třeba po 2 měsiční pauze tak se mi ty hry obnoví nebo už ne...dík za odpověd

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/sodak11.png (http://eu.playstation.com/psn/profile/sodak11/)

Koldop306
08.08.2010, 17:28
Ano obnoví

sodak
11.08.2010, 11:35
A jak je to s těmi MINIS a PSone ty se taky zruší ? Můžou ty hry hrát všichni uživatelé PS3 ?

http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/sodak11.png (http://eu.playstation.com/psn/profile/sodak11/)

LegionCZE
11.08.2010, 12:08
Zruší se všechny, který sis nekoupil. Myslim že jo, pokud to stáhneš, mělo by to jít, aby to hráli všichni.

Srig
13.08.2010, 22:57
Když si teď v srpnu pořídím ps+, budu si moct stáhnout wipout a další věci zdarma za červenec?

sumachr
14.08.2010, 09:51
prijde mi trochu nelogicke ze kdyz uz sem si zaplatil a stahl tim padem trebas jednu hru a za rok se rozhodnu nezaplatit a prijdu o ty hry co jsem si jakoby koupil

sumachr
19.08.2010, 21:29
zdar mam dotaz, ted sme koukal ze vyslo demo NHL ale i kdyz mam plusko nastavene ze se mi maji tahat dema sami tak se mi dve dema co ted jsou nove nestahli.. mate nekdo stejny problem? nejsem lama takze je jasne ze internet chodi a nastaveny ON a cas mam... a podle popisu co to ma tahat tak pokud umim cist tak vsechny dema i videa ..( jen ted nevim zdali i z klasickeho vyberu a nebo jen z plus vyberu )

diky za radu

LegionCZE
19.08.2010, 22:36
zdar mam dotaz, ted sme koukal ze vyslo demo NHL ale i kdyz mam plusko nastavene ze se mi maji tahat dema sami tak se mi dve dema co ted jsou nove nestahli.. mate nekdo stejny problem? nejsem lama takze je jasne ze internet chodi a nastaveny ON a cas mam... a podle popisu co to ma tahat tak pokud umim cist tak vsechny dema i videa ..( jen ted nevim zdali i z klasickeho vyberu a nebo jen z plus vyberu )

diky za radu

Podle mně to je tím, že se to nestihlo stáhnout včas, a vyplo se to, ale netuším, Plus nemám. Přijde mi to nejlogičtější.

darth vader
20.08.2010, 06:28

diky za radu

no mě to zatím stáhlo jen dema, která byly daný měsíc pod kolonkou "Push Demo"... A kromě nich pouze Mafii 2, která ale byla na 24 hodin exklusivně pro PS+, takže obyčejné demo nebo video to asi jen tak nestáhne. Taky mě to celkem štve, ale na druhou stranu by playstation nedělal nic jiného, než pořád stahoval.

sumachr
20.08.2010, 20:44
aha tak diky, je to skoda ale, me by to vubec nevadilo kdyby to tahalo kazde demo

iLukas
01.09.2010, 13:39
http://blog.eu.playstation.com/2010/09/01/new-playstation-plus-sign-up-offer-and-content-for-september-and-october/

Marwa
01.09.2010, 15:13
Ten Ratchet je i pro ty co už mají membership nebo jen pro nově příchozí??

iLukas
01.09.2010, 16:42
Tak to dufam ze aj pre tych co uz maju ps+

EDIT:
Tak tí co uz mame LBP , ratcheta nebudeme mat :(
http://img137.imageshack.us/img137/2493/37228095.png

Marwa
01.09.2010, 16:59
A když jsem LBP nestahoval?? Asi žádný rozdíl že?? To mě štve, LBP mám na blurayi, Ratcheta vůbec..

Sheva
01.09.2010, 17:28
Pochopil jsem to správně že když si do října předplatím PS+ dostanu FULL Racheta?

iLukas
01.09.2010, 17:29
Ratcheta by si dostal len keby si tento mesiac kupis ps+ .... Ja som s LBP spokojny, ale taky rachet by ma tiey potesil... a nezda sa mi to fer voci tym co si PS+ kupili minuly alebo predminuly mesiac... ja som sa nikde nedocital ze ine mesiace budu ine full hry k PS+ ... zas to v sony dosrali

Marwa
01.09.2010, 18:03
hmm já jsem to pochopil tak, že každý měsíc bude nějaká tato hra pro všechny co mají PS+ a ne takto... celkem mě to štve, ale nenadělám nic

sumachr
01.09.2010, 18:58
Marwa : takto sem to pochopil i ja a kdyz se podivas zpetne tak tak to i prezentovali

no uvidime, zatim na plusku zadna zmena

LOPO_X
02.09.2010, 18:21
tak to meli dat na mesic a ne na tri mesice takhle si muzete akorat tak kupit psn plus na jinem uctu coz mi pripada pakarna

iLukas
22.09.2010, 16:06
PS+ uzivatelia si uz mozu stiahnut demo Castlevania Lords od Shadow
http://blog.eu.playstation.com/2010/09/22/exclusive-content-for-playstation-plus-members/

LegionCZE
22.09.2010, 16:18
Nabídka free full her je sice super, ale proti novým uživatelům je to nefér no. lepší by bylo dát při koupi vybrat hru, a tu si táhnout zadara. A pak třeba co čtvrtrok přidávat nové a mazat/nechat staré.

iLukas
23.09.2010, 15:03
27.9 si budu moct PS+uzivatelia stiahnut Assasins´s Creed Brotherhood BETU !! 8-)
http://blog.eu.playstation.com/2010/09/23/assassins-creed-beta-announcement/#comment-104908

iLukas
06.10.2010, 14:44
October 6th – November 2nd:

PSN:Street Fighter 2 HD Remix

minis:Aero Racing, Yeti Sports

PSOne Classic: Kula World

Full Game Trial: Ferrari The Race Experience, Tomb Raider Underworld

Exclusive Discounts:Burn Zombie Burn – 50% discount, Trine – 50% discount, Alien Breed: Impact – 20% discount, Gravity Crash – 50% discount, Ace Armstrong Vs. The Alien Scumbags – 20% – day 1 discount, Shatter soundtrack and Dynamic Theme – 50% discount

Dynamic Themes:,Exclusive Move ‘Start the Party’ theme, Exclusive ‘Halloween’ theme

Premium avatars:Pain: Jarvis and Le Toot Avatars, SingStar: Wannabe and Rising Star Avatars, Exclusive Plus Halloween avatars, Burn Zombie Burn PlayStation Home item

3rd November – 30th November:

PSN: Critter Crunch

minis:Bloons, Vempire

PSOne Classic:Syphon Filter

Full Game Trial: To be confirmed

Exclusive Discounts:Penny Arcade Parts 1 and 2 (buy one, get one free), Death Track (with Anarchy Racing bundled in free), Punisher: No Mercy (50%), Landit Bandit – 50% discount

Dynamic themes:Exclusive MUBI Theme, Exclusive Shapes Theme

Premium avatars: To be confirmed

martinrehakcz
15.10.2010, 08:44
Omlouvám se pokud to již bylo řečeno,ale chci se zeptat,jak je to po tom vypršení předplatného.Příklad - uvažuji o zakoupení právě z důvodu DLC do hry fallout. Píše se že po vypršení už nebude přístup k obsahu,mám tomu rozumět tak,že třeba po roce až mi vyprší předplatné,tak ty DLC nebudu moct vůbec spustit,nebo je třeba jen opětovně stáhnout,třeba kdybych je smazal? Stejně mě to zajímá i u her. Díky za odpověďi.

headhot
29.11.2010, 06:44
co jsem se vcera koukal na USA psn store +, tak pro me evropsky ztratil uplne smysl, je to levnejsi a je tam vsechno o tyden i vic dnu drive a obrovske mnozstvi addons (coz se mi hodi,protoze vetsina her je z aukra a jsou BLUS, tzn USA verze) , treba jen na to GT5 ani nevim,jestli je neco na czstore. Na vanoce se chysta obrovska sleva 50% na vetsinu her, tyka se hlavne ps1 classics

Samot2
29.11.2010, 10:28
Jako co se tyka nejen plus ale celeho storu a dalsich veci, je to hodne na chuja..Sony nas Evropany dost odrbava

dEvilps3
13.12.2010, 20:09
Co je na US store k GT5?

marti1
10.01.2011, 09:54
chtěl jsem se zeptat, pokud se to tu již neřešilo, šlo by koupit PLUS na US store ? před časem jsem tam kupoval nějaké drobnosti, ale jestli by ta stálá služba Plus fungovala ? nebo je třeba UK verze PSN Plus jiná než ta evropská ? díky

tovr1203
24.01.2011, 20:01
měl jsem PSN+ na 3měsíce, ten jsem prodloužil 2x (opět na 3měsíce). Vždy po reaktivaci mi to u her, které jsou vázané na psn+, nabídlo ke stažení aktivátor ke hře (většinou to mělo jen pár kB). Nyní jsem si to prodloužil už na roční účet, ale ty hry mi už znovu aktivovat nejdou ... docela vopruz a jsem z toho docela zklamanej.
V "prvním roce" psn+ byly volně ke stažení Wipeout HD a Ratchet&Crank, letos jsou tam sice 3měsíce navíc zdarma, ale tak nějak žádná pořádná herní pecka.
A ještě taková poznámka nakonec, připadá mi, že by se to posledních pár týdnů mělo přejmenovat z Playstation Store na PSP store. Nabídka slev a akcí na hry pro PSP se mi zdá daleko větší než PS3.
Tak to je takový můj pohled na roční používání psn+.

spoock
24.01.2011, 20:19
předplatil jsem si 3 měsíce jen kvůli Fallout DLCček, které byly v tu dobu free, ale jinak celkové zklamání z PSN+, které nepřináší nic, za co bych musel dávat ony finance, nějaké mizerné slevy, žádný free magazín jako Quore na US PSNku tam není a celkově je to dost aušus, v únoru mi gold vyprší a nepředpokládám, že bych si ho prodlužoval, zatím to nic nenabídlo, snad se SONY poučí
navíc ty jejich minis nehraju, protože hrát je nebo PSOne tituly jsou na fullHD TV dost na nic

007jarda
10.02.2011, 13:21
Dotaz, jak to mam udelat, kdyz chci PLUS, ale US verzi? Kartou mi to nejde primo zaplatit, takze si musim koupit PSN body a pak je pouzit na US store? Jde mi o to, ze tam byva vice veci a cena je take jina a navic jeste 3 mesice zdarma. Diky za info vsem. A koukam, ze uz se ptam marti1, nikdo nic nevi?

007jarda
15.02.2011, 16:13
Takze nakonec jsem to vyresil koupi PSN bodu na ebay, 50dolarovej kod me stal 46dolaru, bylo mi strzeno 830Kc, pote jsem kod, ktery mi dorazil mailem (kup byl z Hongkongu a cely obchod vcetne poslani kodu mailem trval asi 30min!!!) napsal v US verzi store, no a mam ted americkej PLUS na 15 mesicu (3 jsou zdarma) za cca 800, takze to jde :-)

Rocko
02.03.2011, 10:13
Věci který jsem stahnul když sem měl ps+ mi měly po skončení ps+ zůstat a dál by měly jít používat ?

Panther
02.03.2011, 10:23
na 99 % jinak by to byla pitomost ;)

trotlos
02.03.2011, 12:29
ja bych rek ze to co sis koupil ti zustane ale to co si dostal "zdarma" prestane fungovat.
U kazdy polozky si to muzes prekontrolovat kdyz stisknes trojuhelnik a info tak ti to tam pise platnost od-do

tovr1203
02.03.2011, 15:07
jak u kterých, něco zůstane, něco ne ...
já jsem třeba takhle přišel o WipeOut HD ( a to jsem jenom zrušil PS+ asi na jeden den, když jsem zrušil automatický prodloužení, abych přešel z 3měsíčního na roční účet)

Rocko
07.03.2011, 07:56
Všechny hry co jsem stáhnul přes Ps + mi po skončení nefungujou a chce to po mě abych se je koupil,sice jsem ty hry skoro nehrál ale tohle mě naštvalo.

rockyzz
10.03.2011, 17:10
Když to takhle vidim tak s toho začínáte mít pěknej Xbox Live :D Bůh ví co Sony udělá potom?...

Hyrlo
10.03.2011, 18:21
No doufejme, ze to nebude povine.

Jinak ja uz tyden mam a zatim jsem spokojenej :)

rockyzz
10.03.2011, 18:23
No, ale zdá se mi že XLive Gold má více výhod oproti PSN Plus ale nedá se to tak říct úplně protože na PS3 online hraní zas nepotřebuješ povině onen PSN Plus zatím co na xboxu xlive ano...

medvidek
10.03.2011, 18:47
plusko je dobré když tě něco zajímá a vyskytne se to tam (slevy, bety, hry zdarma) si zaplatit stáhnou či toho využít a nechat skončit.. hra (plugin, mod, mapy atd..) co je cenově zvýhodněná pluskem pak jde i hrát po jeho skončení (:

rockyzz
10.03.2011, 18:50
Jojo v tomhle je PSN Plus značně lepší že si mužes plnou hru stažitelnou vyskoušet ještě než si jí koupíš, to bohůžel na XLive není, docela to může pomoct když si člověk podle videa chce něco koupit a když to koupí tak zjistí že je to kravina, tohle fakt může pomoct a nebo zabavit...

jirinak
21.03.2011, 18:23
Kde se da nastavit zruseni pro automaticke prodloužení PS PLUS?Nerad bych aby me to po roce strhlo bez varovani dalsi penize.Diky

tovr1203
21.03.2011, 20:22
ta volba tam je, je to tušim v account managment

redroker
29.01.2012, 19:05
Poprvé jsem si prostřednictví PS Store zakoupil soft..konkrétně pack k GT5.Zaplatil jsem kartou MC,kde bylo požadováno zadání čísla a bezp. čísel na zadní straně, toť vše. Nedá se to nějak zneužít. Třeba by bylo dobré,kdyby byl odeslán nějaký kód na e-mail, který by se pak napsal v PS Store,pro dokončení transakce.Když s kartou někde platím,chtějí po mě podpis,podle vzoru na zadní straně karty. Tady nic takového, kdyby si někdo opsal čísla z karty,může klidně ze svého PS účtu nakupovat,ne?

Nanaki
29.01.2012, 19:10
I kód z mailu by se dal zneužít, když by byla vůle.

PSN se považuje, i přes problémy, které měla, za poměrně bezpečnou službu. A pokud opravdu nechceš používat platební kartu, kup si předplacení body a jsi v klidu.

plaCZEbo
29.01.2012, 19:42
Já mám třeba možnost aktivovat si na kartě přes internet banku zda chci povolit platu přes internet. Takže vždy kdy chci něco koupit tak si to aktivuji a hned po nákupu to zase zablokuji... To je myslím celkem jistejší...

deepthroat
24.04.2012, 21:31
PS+ na květen

PS3 games:

Awesomenauts - 100 per cent off (save £7.99/€9.99)
Hamsterball - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
Wakeboarding HD - 100 per cent off until 4th July (save £11.99/€14.99)
Mahjong Tales: Ancient Wisdom - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
Sky Fighter - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
Ricochet HD - 100 per cent off until 4th July (save £3.19/€3.99)
Mushroom Wars - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
Magic Orbz - 100 per cent off until 4th July (save £7.99/€9.99)
Smash Cars - 100 per cent off until 4th July (save £11.99/€14.99)

Classics:

Silent Hill (PSone Classic) - 100 per cent off until 9th May (save £5.49/€6.99)
Max Payne (PS2 Classic) - 100 per cent off (save £7.99/€9.99)

Minis:

Velocity - 100 per cent off and two weeks exclusively for PS Plus (save £2.49/€2.99)
LA Gridlock (minis) - 100 per cent off (save £1.74/€1.99)

Full game trials:

Assassin's Creed: Revelations
Rayman: Origins
Driver: San Francisco
Borderlands
Red Dead Redemption
Episodes from Liberty City
GTA IV
Bioshock 2
Mafia 2
House of the Dead: Overkill
Sonic Generations
Medieval Moves
inFamous 2
PlayStation Move Heroes
Sports Champions
Red Faction: Armageddon
Darksiders

Exclusive discounts:

Zack Zero - 50 per cent off (save £3.99/€4.99)
James Cameron's Avatar: The Game - 30 per cent off (save £5.00/€6.00)
Call of Juarez: Bound in Blood - 30 per cent off (save £5.00/€6.00)

Themes and avatars:

Mad Riders Plus-Exclusive Dynamic Theme - 100 per cent off (save £1.59/€1.99)
OddWorld Plus-Exclusive Dynamic Theme - 100 per cent off (save £1.59/€1.99)
Five Plus-Exclusive Avatars: Koala, Snake, Bunny, Frog and Chimp (save £0.21/€0.25 per avatar)

Still to come later in May:

Datura - Launch discount
Binary Domain - Launch discount
Mad Riders - Free day-one DLC pack available at launch

Hamagen
05.06.2012, 04:29
Tak co říkáte že tuten měsíc bude Infamous 2 LBP2 a dalších 10 her? :) Zajímalo by mě co tam naprskaj. Docela mi je ted ale líto lidí, co minulej měsíc využilo slevu na Edici Infamous 2.

Edit: zatím se ví prvních 9:

inFamous 2
LittleBigPlanet 2
Saints Row 2
Ratchet & Clank: All 4 One
Just Cause 2
Warhammer 40,000 Space Marine
Virtua Fighter 5: Final showdown
Sideway: New York
Lara Croft and the Guardian of Light

JohnnyX360
05.06.2012, 16:02
Myslim, ze tohle je nabidka platna pro americke ucty. V evropskych nebude Ratchet All4One (big cry), Lara, Saints 2 a Just Cause2. Az se dostanu k velkemu pocitaci, tak to doplnim.

EDIT:
Nabidka US storu
Virtua Fighter 5
inFAMOUS 2
Little Big Planet 2
Ratchet and Clank: All 4 One
Warhammer 40,000: Space Marine
Just Cause 2
Saints Row 2
Lara Croft and the Guardian of Light
Hard Corp: Uprising
Choplifter HD
Apocalypse Never Die Alone
Sideway NY

Nabidka EU storu
Virtua Fighter 5: Final Showdown
Warhammer 40,000: Space Marine
Chime Super Deluxe
Darksiders
Renegade Ops
Outland
Oddworld: Stranger’s Wrath HD
inFamous 2
Motorstorm Apocalypse
LittleBigPlanet 2

Osobne si myslim, ze amici jsou na tom o neco lepe. Me nejvice chybi titul All4One, ale to nic nemeni na tom, ze je to super nabidka.

Zdroj: US a EU playstation blog

JohnnyX360
05.06.2012, 16:45
Velice hezké shrnutí informací:

S chystanou aktualizací se PlayStation Plus změní!

I nadále budeme získávat spousty slev na různé druhy obsahu z PlayStation Store, a to jak Plus exkluzivní, tak extra slevy na akční nabídky. Stále budeme mít exkluzivní dynamická témata, avatary a přístup k beta testům, ale jsou tu také hry. Spousta her. Novým sloganem PlayStation Plus je: "Čím více, tím lépe!"

Do začátku dostaneme 10 her, přičemž od příštího měsíce budou pravidelně každý měsíc vyměněny minimálně 3 tituly. Důležité je, že kdykoliv se rozhodnete připojit k PlayStation Plus, budete mít vždy minimálně 10 her, které můžete začít hrát hned a bez dalších dodatečných nákladů (pokud si hru stáhnete, budete ji mít k dispozici po celou dobu vašeho předplatného).

Další novinkou je kategorie PlayStation Plus Presents, kde se budou objevovat nejlepší nezávisle vyvíjené tituly pro PlayStation 3. Každá z těchto her bude k dispozici ke stažení pro členy Plus bez dodatečných nákladů po dobu 8 týdnů od okamžiku, kdy vyjde na PlayStation Store.

PlayStation Plus: Game of the Month:

(Game of the Month bude dostupná po dobu 4 týdnů)

Virtua Fighter 5: Final Showdown (do 4. července 2012)

PlayStation Plus: Games Catalogue:

(každý měsíc budou 2 tituly obměněny, takže nejdéle budou k dispozici přibližně 12 týdnů)
Warhammer 40,000: Space Marine (do 18. července 2012)
Chime Super Deluxe (do 18. července 2012)
Darksiders (do 15. srpna 2012)
Renegade Ops (do 15. srpna 2012)
Outland (do 12. září 2012)
Oddworld: Stranger’s Wrath HD (do 12. září 2012)

(po dalších 52 týdnů budete mít k dispozici následující 3 tituly)
inFamous 2
Motorstorm Apocalypse
LittleBigPlanet 2

PlayStation Plus Presents:

(hra bude k dispozici 8 týdnů)
Retro/Grade (vydání bude upřesněno)

Exkluzivní slevy:
TikGames and Creat Studios (100%) do 4. července 2012
Hamsterball
Wakeboarding HD
Mahjong Tales: Ancient Wisdom
Sky Fighter
Ricochet HD
Mushroom Wars
Magic Orbz
Smash Cars
Mad Riders (270,- Kč) + Daredevil Map Pack (zdarma) do 20. června 2012
Ghost Recon Future Soldier Signature Edition (15%) do 20. června 2012

Témata:
2nd Anniversary Dynamic Theme

Premium Avatars:
5 Plus-Exclusive Avatars: Panther, Rhino, Tiger, Walrus a Giant Squid

Předplatné:
1 rok (1299,- Kč)
3 měsíce (390,- Kč)
zdroj: ps3.novinky.org
autor: Niobe

Hamagen
05.06.2012, 17:36
Tak se omlouvám za mistifikaci. Ale ten ratchet me mrzí, stejně jako Lara :/ Aspon zas ale budu mít new Motor storm :)

Hudy
05.06.2012, 22:12
Chápu tedy dobře, podle této věty a hlavně toho co je v závorce:

"Důležité je, že kdykoliv se rozhodnete připojit k PlayStation Plus, budete mít vždy minimálně 10 her, které můžete začít hrát hned a bez dalších dodatečných nákladů (pokud si hru stáhnete, budete ji mít k dispozici po celou dobu vašeho předplatného)."

že hry se sice budou měnit, ale pokud si je stáhnu, už o ně nepříjdu. Příklad, Darksiders bude na PSN dostupný do 15. srpna..já si ho stáhnu a budu ho moct hrát i po tom 15. srpnu

piggy
05.06.2012, 22:19
Kolik lidí tu má PSN+? Vyplatí se? :)

Hamagen
06.06.2012, 04:32
2 Hudy: Ne nepřijdeš. Ty hry co si stáhneš, můžeš hrát po celou dobu co máš zaplacené PS+ a i po jeho prodloužení. Pokud hru z HDD smažeš tak to také není problém. A i když už z nabídky PS+ zmizí, můžeš jí kdykoliv skrz download list bez dalších nákladů stáhnout! Já sem si takhle pořídil Magic the Gathering 2011 a Burnout Paradise v době jak dávali zdarma na 30dní PS+ před rokem po té kauze s uniklíma datama. Pak vypršelo PS+, hra přestala jít (respektivě začala se tvářit jako trial) a smazal sem jí. V únoru jsem si koupil roční PS+ (kuli Far Cry 2 a řekl sem si že 1200,-/rok tzn. 100,-/měsíčně za 3 hry - 1x PS3, Minis, 1x Classic za měsíc je slušný, tak sem šel do ročního) a rovnou sem si mohl zase stáhnout Burnout a Magicky, protože už jsem je měl jednou skrz PS+ stažený. Někdy se občas poštěstí že dokonce nabídnou hru, kterou ti nechaj i po vypršení PS+. Jestli jsem to pochopil dobře tak Minis a PSX/PS2 Classic hry už dávat nebudou (pokud nepujde fakt o nějakou pecku) a chtěj nabízet tři PS3 hry měsíčně (vždy ze seznamu 10ti her tři vyhodí a nahradí třemi novými), což je ještě lepší :). Já třeba takhle každej měsíc postahávam vše. Pak to smažu z disku a když mam chuť a čas, tak si stáhnu zpětně to, co mě zrovna zajímá.

2 piggy: Kolik lidí, to nevim. Ale za tich 5 měsíců co to mam jsem PS+ dost využíval. Nejenom že se dostaneš k betám her ale máš tam dost slev na hry a DLCčka, nekdy 20%, někdy 50%... Hry zdarma každý měsíc jsou taky dost velkou porcí pro důvod... ale obvykle doteď (nevim jak to budou delat ted, když se dušujou že chtěj dávat lepší AAA tituly) to bývaly starší hry 2008-2010, občas nějaká novinka, jako Trine 2 nebo Awsomenauts. Co si tak od února matně vzpomínam, mam tu Trine 2, Awsomenauts, Far cry 2, NFS Shift 2, Back to the Future, Shank 2 + 4PSX Hry Resident Evil 2 a 3, Silent hill a Final Fantasy V + nejaká kopa Minis co jsem tak proletel jenom (kromě Farm Frenzy co furt hraje mladá a Hungry Zirafe co je dobrá aujeťárna). Když sečtu ceny těch minis a her, tak sem už dávno 1200,- přeplatil. A dostanu hry co bych si asi jinak nekoupil, protože bych si za 1200,- koupil jen jednu hru. Takže za mě to význam má, kort v tuhle chvíli když dostaneš 10 PS3 her naráz. Mam dojem že ti tohle ale napíše každej kdo to PS+ má.

Hamagen
06.06.2012, 04:56
BTW co myslíte? Ted se rozjíždí BETA pro DLC Skyrimu na Xboxu... prej ti, co se do bety přihlásí, a budou do ní vpuštěni, pak to DLC dostanou zdarma. Myslíte si že by mohlo bejt neco takovýho i pro PS+ uživatele až přestane být exkluzivita pro Xbox?

valis1
06.06.2012, 05:11
2 Hudy: Ne nepřijdeš. Ty hry co si stáhneš, můžeš hrát po celou dobu co máš zaplacené PS+ a i po jeho prodloužení. Pokud hru z HDD smažeš tak to také není problém. A i když už z nabídky PS+ zmizí, můžeš jí kdykoliv skrz download list bez dalších nákladů stáhnout! Já sem si takhle pořídil Magic the Gathering 2011 a Burnout Paradise v době jak dávali zdarma na 30dní PS+ před rokem po té kauze s uniklíma datama. Pak vypršelo PS+, hra přestala jít (respektivě začala se tvářit jako trial) a smazal sem jí. V únoru jsem si koupil roční PS+ (kuli Far Cry 2 a řekl sem si že 1200,-/rok tzn. 100,-/měsíčně za 3 hry - 1x PS3, Minis, 1x Classic za měsíc je slušný, tak sem šel do ročního) a rovnou sem si mohl zase stáhnout Burnout a Magicky, protože už jsem je měl jednou skrz PS+ stažený. Někdy se občas poštěstí že dokonce nabídnou hru, kterou ti nechaj i po vypršení PS+. Jestli jsem to pochopil dobře tak Minis a PSX/PS2 Classic hry už dávat nebudou (pokud nepujde fakt o nějakou pecku) a chtěj nabízet tři PS3 hry měsíčně (vždy ze seznamu 10ti her tři vyhodí a nahradí třemi novými), což je ještě lepší :). Já třeba takhle každej měsíc postahávam vše. Pak to smažu z disku a když mam chuť a čas, tak si stáhnu zpětně to, co mě zrovna zajímá.

2 piggy: Kolik lidí, to nevim. Ale za tich 5 měsíců co to mam jsem PS+ dost využíval. Nejenom že se dostaneš k betám her ale máš tam dost slev na hry a DLCčka, nekdy 20%, někdy 50%... Hry zdarma každý měsíc jsou taky dost velkou porcí pro důvod... ale obvykle doteď (nevim jak to budou delat ted, když se dušujou že chtěj dávat lepší AAA tituly) to bývaly starší hry 2008-2010, občas nějaká novinka, jako Trine 2 nebo Awsomenauts. Co si tak od února matně vzpomínam, mam tu Trine 2, Awsomenauts, Far cry 2, NFS Shift 2, Back to the Future, Shank 2 + 4PSX Hry Resident Evil 2 a 3, Silent hill a Final Fantasy V + nejaká kopa Minis co jsem tak proletel jenom (kromě Farm Frenzy co furt hraje mladá a Hungry Zirafe co je dobrá aujeťárna). Když sečtu ceny těch minis a her, tak sem už dávno 1200,- přeplatil. A dostanu hry co bych si asi jinak nekoupil, protože bych si za 1200,- koupil jen jednu hru. Takže za mě to význam má, kort v tuhle chvíli když dostaneš 10 PS3 her naráz. Mam dojem že ti tohle ale napíše každej kdo to PS+ má.

ty krávy hraje mladá taky pořád, jinak s tebou se vším souhlasím

aRMy-K
06.06.2012, 06:20
Mám dotaz... Když si něco koupim na PSN US+, budu si to moci zahrát na EU účtu?

Hamagen
06.06.2012, 06:51
Když budeš mít ty účty stále v PS3 nesmazaný, mužeš tu hru hrát pod jakymkoliv učtem, jak Multiplayer tak singleplayer + samozřejmě to PS3 musí bejt pod všema učtama zaregistrovaný do Playstation Store.

JohnnyX360
06.06.2012, 08:56
Vsem, kdo vahaji clenstvi v PS+ doporucuji. Tech zdarma her je tam opravdu hodne az to zamrzi, protoze treba ja to nestiham hrat. Byl jsem jeden z tech kteri tvrdili, ze PS+ je prasarna, platit za neco takovyho ani napad.
Kolem vanoc jsem koupil ze zvedavosti rocni predplatne s kamosem napul a rikal jsem si uvidime. Uz ted vim, ze clenstvi rozhodne prodlouzim.

Hudy
06.06.2012, 10:10
Hamagen: Super, díky, to jsme chtěl slyšet (číst) :D Já už právě PSN+ měl. Hned druhý měsíc co vzniklo a tam byl Rathet and Clark na stálo, ale některé fajn hry jak říkáš, se proměnily v Trial. No a tahle obměna se mi hodně libí, takže asi nebudu váhat! Kdy to nabíhá v platnost? Ode dneška?

riddle
06.06.2012, 11:42
V minulosti jej jej taky měl a byl jsem Vážně spokojenej. A určitě si jej zase obnovím, jen mě mrzí že US nabídka je omnoho lepší nez ta naše.

Hamagen
06.06.2012, 12:13
Co se týče tý US nabídky, sice nabízejí 12 her, ale zase se prej udajně maj točit po delší době. Takkže z ročního hlediska víc her bude na EU. Otázka je jaký, a jaký kvality...

Hamagen
06.06.2012, 12:26
2Hudy: Ano oddedneška, a myslim si že to bude jako obligádně ažý tak kolem 6tý večer. Nemužu zkontrolovat, sem v práci.
Ty hry cos měl a změnili se ti v trial, si zas samozřejmě budeš moc stáhnout a hrát :)

riddle
06.06.2012, 13:14
Mě mrzí jen ten Ratchet and Clank: All 4 One...

Hamagen
06.06.2012, 13:26
To mě taky, ale zase se mi líbí ten Motorstorm :)

ROMANVECERA
06.06.2012, 13:26
Ahoj jo jo to mě taky mrzí.chtěl bych se zeptat jestli když si koupim neska ps+ na 3 měsíce,ještě nez bude večer aktualizace na to nové ps+ stěma 10 hrama tak vtom nebude žadný problem ne?mužu si stahnou ty hry zadarmo co tam jsou.jako je max payne 2 a další a večer jak proběhne aktualizace tak aji tech 10 her ?? ptám se abych neco neuspěchal a nepřisel zbytečně o nejaky hry. dik za info

PS: Jsem vlastníkem konzole ps vita a zajímá mě aji jestli už to má neco společného s ps vita ps+ ??? Nebo zatim ne nikde se otom nemužu nic dočíst.dik moc

piggy
06.06.2012, 15:04
Noo, tak 10 her zdarma se za to určitě vyplatí. Teď jde o to, jestli to bude i pro nový uživatele PSN+.

JohnnyX360
06.06.2012, 15:05
2Roman: Podivej se co je ted za aktualni nabidku na plusku a pokud tam jeste Max je, tak kupuj a stahuj a mas na tri mesice o zabavu postarano.

Co se tyka PS Vita, tak situace vypada tak, ze Sony resi nabidku a bude se to upresnovat. Alespon takove byli jeste pred par dny prispevky na playstation blogu.

2piggy: Je to pro vsechny. Jde jim o to nalakat nove lidi prislibem 10 plnych her, ale totez plati i pro stavajici plusaky. Kazdy mesic budes mit 10 plnych her, jenom jejich nabidka se bude postupne obmenovat.

Long Live Play

ROMANVECERA
06.06.2012, 16:22
No tak max 2 už bohužel zadarmo nebyl.tak jsem postahoval co šlo a čekam az se tam oběví těch 10 her zdarma.Ale pozor uz tam nektere jsou jako třeba RENEGADE OPS zdarma.ale dalši jako je Outland nebo Virtua Fighter 5 hazi zatim jen chybu.skuste se taky mrknout a napište dik

JohnnyX360
06.06.2012, 16:27
Ja bych se z toho neplasil. S nejvetsi pravdepodobnosti to bude pretizene. Az se dostanu domu, tak to vyzkousim a podam raport.

EDIT:
Tak už stahuji co jsem koukal, tak je tam vše co slibovali a dokonce je tam ještě květvoná nabídka včetně Max Payna 2.

wesick
07.06.2012, 06:47
to JohnnyX360: Píšeš tu,že sis s kamošem koupil plusko napůl.Jak to funguje?? stejně jako u her?? Každej máte svůj pluskovej ucet,nebo jeden dohromady?? díky za odpověď..

Tulen.mirek
07.06.2012, 07:01
Mohu mít na Vás otázku? Jsem majitel xboxu. To mi chcete říct, že za poplatek máte od sony něco zdarma ??? Něco = hry!? To je ted nějaká akce, nebo je to stále?

wesick
07.06.2012, 07:11
1299,- na rok si předplatiš PLAYSTAION PLUS službu kde dostáváš vybrané hry,avatary,témata,atd.. zdarma viz.aktuální nabídka nahoře pro tento měsíc... jenom tento měsíc jsou nabízené hry v hodnote cca 7000,-

Tulen.mirek
07.06.2012, 07:17
��proc si jak blbec platim xbox gold, kde nic nedostanu. Vychazej na ps3 i nejaky hry c cestine? Napr nhl?

wesick
07.06.2012, 07:27
gold účet platíš abys mohl hrát online?? na Playstationu je online hraní zdarma! NHL je na PSN taky ale za peníze.jestli je v ní čeština nevím,ale když si ho koupiš na BD tak tam je. Jinak česká lokalizace her je,ale her moc v čestině nevychází...

Tulen.mirek
07.06.2012, 07:31
Jj gold tu je od toho aby jsi si mohl zahrat MP��. Hnus. To vim, ze na ps je zdarma, ale ty hry zdarma me proste dostali. Prodam svuj xbox a jdu ps. Nhl je v cz.

aRMy-K
07.06.2012, 07:45
Co je podle vás výhodnější USA/CZ PSN+?
Nevím do čeho mám jít, USA je levnější a navíc má ratcheta, ale zase používám na haní svůj CZ účet.

drak3go
07.06.2012, 07:50
A nejde mít oba PSN účty v jedné PS3, USA i CZ?

wesick
07.06.2012, 07:52
na US je toho víc,ale zase budes muset myslím platit jenom předplacenejma kartama v dolarech.. mam dojem ze český kreditky na US nefungujou

riddle
07.06.2012, 08:33
Přesně tak, to už nefunguje. Jedině jak zde bylo psáno taj pouze přes kupóny.

headhot
07.06.2012, 08:37
A nejde mít oba PSN účty v jedné PS3, USA i CZ?
mel jsem 5 regionu na ps3, tedka mi funguje pouze usa a cr ucet, na usa si musim kupovat kupony pres ebay. Cina a Jpn ucty jsou nefunkcni a UK ucet uz nevyuzivam, zase tam neni takovy rozdil

Hamagen
07.06.2012, 09:59
Já si myslim že ted v tuchle chvíli je US+ učet lepší (místo 10her 12... a Ratchet), ale z dlouhdobýho hlediska bude mít za 1 rok EU učet víc (45 minimálně) her. Protože na EU se točí hry po 4 týdnech Game of the Month a 6ti týdnech další dvě. Kdežto na US se točí po 4týdnech Game of the Month a pak až po 8mi týdnech další dvě

headhot
07.06.2012, 10:01
tak ono tech her za rok mas mnohem vic a to nepocitam minis ci ps1, proste kdo nema psn+ je hloupej a jde sam proti sobe

deepthroat
07.06.2012, 11:14
Doporučuju PS+ koupit na vlastní účet, když to bude na jiném nebude moct využívat ukládání do cloudu, auto update, avatary a další.

JohnnyX360
07.06.2012, 14:23
2wesick: Ano se sdilenim pluska je to stejne jako s hrami. Nevyhoda je, ze prichazis o avatary (nesdili se s ostatnimi ucty, narozdil od her) a cloud savy. Ale to jsou pro me minoritni zalezitosti.

Hudy
07.06.2012, 16:27
Tak už jsem koupil a stahuju.. 54GB..no to mě potěš :D Jinak to sdílení super!! :) Nasdílím s bráchou co má taky PS3.

budulinek
07.06.2012, 19:18
Tak sem taky neodolal a koupil sem.Zatim naprostá spokojenost.

Hamagen
09.06.2012, 16:55
Gratuluji novým majitelům PS+ :)

@Headhot: PS1 a Minis už nepočíteč, když se řeklo že už je dávat nebudou. Jen v případě naprostých pecek.

Tulen.mirek
11.06.2012, 21:01
Dnes jsem se definitivně rozhodl a koupil bílý Ps3. Xbox už jen čeká na kupce :? . Psn+ se mi opravdu pozdává, ale až na ten velký objem dat, který ted tahám :party:. Někde jsem četl, že si můžu nastavit automatický stahování. Týká se to položek zdarma u ps+ ?? Bylo by fajn ráno prijit a vsechny nový položky už mít stažený.

JohnnyX360
12.06.2012, 07:18
Myslim, ze to automaticke stahovani je mysleno jenom na nove verze firwaru. Ale nic ti nebrani dat si do download listu vecer treba tri hry a potom si v PSku nastavit, aby se po stahovani a instalaci hry automaticky vypnul.

Tulen.mirek
12.06.2012, 09:05
jj děkuji. Už jsem to tak provedl.

Marwa
21.06.2012, 14:14
Jednu chvíli jsem už litoval toho, že jsem PSN+ předplatil po druhé, ale teď jsem myslel, že mě asi trefí - inFamous 2, Darksiders, Warhammer 40k a Oddworld jsou free pro PSN+ předplatitele!!! Díky Sony - zase jste si mě získali na další rok/roky :wohow:

kkuubbaas
21.06.2012, 19:24
Cau lidi , chci se zeptat kdyz budu mit PSN+ a stahnu si nejake free hry z aktualni nabidky a pak po nejake dobe uz v nabidce nebudou muzu je stale hrat ? I kdybych nejakou smazal a pres download list chtel znovu nainstalovat? diky moc

JohnnyX360
21.06.2012, 20:23
Kdyz jsis ji stahl, tak ji muzes hrat i kdyz zmizi z nabidky a pokud ji vymazes, tak ji muzes najit v download listu a stahnout znovu.

kkuubbaas
21.06.2012, 20:27
tak to je dobre ,ale stve me ze uz si nemuzu stahnout treba Back to the future.. :(

valis1
21.06.2012, 21:57
Kdyz jsis ji stahl, tak ji muzes hrat i kdyz zmizi z nabidky a pokud ji vymazes, tak ji muzes najit v download listu a stahnout znovu.

pouze pokud bude mit stale zaplacene ps+

kkuubbaas
23.06.2012, 11:04
Lidi nevite jak dlouho bude aktualni nabidka u PSN+ ? diky

Tulen.mirek
23.06.2012, 13:00
V tomto topicu se o tom někde píše. Každy mesic se aaktualizujou dve nebo tři novy hry, takže by jsme měli mít každy mesic min dve nový hry

kovator
23.06.2012, 16:29
kazdy tyden ve stredu nebo ve ctvrtek ted nevim presne je aktualizace psn nedky neco zustane a nekdy hodne zmen ale jeto kazdy tyden

kkuubbaas
25.06.2012, 13:47
Budu kupovat PSN+ tak kdo by mel zajem o sdileni at napise pm.

Rocky75
26.06.2012, 07:56
Jak se sdílí PSN? Včera jsem si ho koupil, ale je možné ho sdílet nechápu?

JohnnyX360
26.06.2012, 08:28
Kazdy ucet se muze aktivovat na dvou PS3. Takze jednoduse das sve prihlasovaci udaje kamaradovi, ktery si vytvori novy ucet a aktivuje na tomto uctu tvuj psn profil podle emailu a hesla co mu das.

Rowan
26.06.2012, 08:47
Tak jsem se po nekolikaletem odmítání stal členem psn+ a zatím rozhodně za ty peníze doporučuju :)

Btw psn+ je podle mě nesmysl dělit jelikož pokud to není na main účtu tak je to zbytečné a pokud se dohodnete na main úctě tak se budete muset i domlouvat kdo bude hrát jelikož oba připojení být nemůžete....a hry které koupíš-stahnes na psn+ tak ti na jiném úctě nepůjdou, klasické sdílení jak tomu bylo dříve nebo je nejde....

Odesláno z mého HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e pomocí Tapatalk 2

Rocky75
26.06.2012, 08:55
Taky sem si to zaplatil a nelituju, dnes v noci staženo Infamous 2, stahuje se LBP2, Motorstorm, atd. za ty prachy super. Mám cca 4 roky Xbox, PS3 jsme kupoval asi před 2 týdny a rozhodně nelituju.

kkuubbaas
26.06.2012, 09:04
Rowan: To neni pravda , muzes je hrat :)

Rowan
26.06.2012, 09:16
No nevím myslim ze ne, jak přijdu zkusím ale mohl by napsat někdo kdo to takhle privozuje

headhot
26.06.2012, 09:33
Rowan: To neni pravda , muzes je hrat :)
nevim jestli to nejak opravovali,ale co si pamatuji neslo hrat stejnou hru z psn+ ve stejny cas na dvou konzolich.

Rowan
26.06.2012, 09:36
tak to nejde ani normalně natož na psn+ myslel jsem spíš že pokud nehraješ na tom učtě kde máš zakoupen +učet tak to nejde...

JohnnyX360
26.06.2012, 09:39
Tak jsem se po nekolikaletem odmítání stal členem psn+ a zatím rozhodně za ty peníze doporučuju :)

Btw psn+ je podle mě nesmysl dělit jelikož pokud to není na main účtu tak je to zbytečné a pokud se dohodnete na main úctě tak se budete muset i domlouvat kdo bude hrát jelikož oba připojení být nemůžete....a hry které koupíš-stahnes na psn+ tak ti na jiném úctě nepůjdou, klasické sdílení jak tomu bylo dříve nebo je nejde....

To co pises je holy nesmysl. Hru stahnes na sdilenem ucte a potom ji muzes hrat na vsech ostatnich uctech co v PS3 mas. Jedine o co se pripravujete, pokud nebudete mit na main ucte PS+ je cloud save her, automaticke aktualizace a profilove ikonky (ktere se nesdili na ostatni ucty).

Rowan
26.06.2012, 09:43
ok takže jsem 1300 vyhodil z okna a mohl zaplatit jen 650jo, tak to jsem měl teda mylné informace....

každopádně teda, je podle mě lepší mít +učet na main sam nez se s někým dělit, za rok si to dotyčný rozmyslí že už to nechce a ty budeš muset spolehat na to že to deaktivuje, nebo ho tedy budeš sponzorovat, ale i tak o ty hry prijde jeden druhy nebo pokud si udělaš psn+ s někým jiným na jiném učtě tak oba...

kkuubbaas
26.06.2012, 09:52
Kdyz uz to ten dotycny nebude chtit platit tak zmenis heslo a je to ne. :)

JohnnyX360
26.06.2012, 10:16
Presne jak pise kubas, osobne bych asi taky volil poridit na main. Ta cena je oproti cele nabidce az smesna. Ja jsem to poridil s dlouholetym kamaradem dohromady, kdyz mi nabidka na PS+ neprisla tak naslapana a rikali jsme si, uvidime... A je to bomba :)

valis1
26.06.2012, 10:16
ok takže jsem 1300 vyhodil z okna a mohl zaplatit jen 650jo, tak to jsem měl teda mylné informace....

každopádně teda, je podle mě lepší mít +učet na main sam nez se s někým dělit, za rok si to dotyčný rozmyslí že už to nechce a ty budeš muset spolehat na to že to deaktivuje, nebo ho tedy budeš sponzorovat, ale i tak o ty hry prijde jeden druhy nebo pokud si udělaš psn+ s někým jiným na jiném učtě tak oba...

tak si pak vytvoříš nový účet s někým jiným, jinak ps+ hru můžeš normálně hrá na jiném účtě, ale nesmíš je hrát zároveň na dvou konzolích pod jinými uživateli, to nejde

edit: ty hry pokud neprodloužíš ps+ ti stejně pak nepůjdou

patasus
26.06.2012, 10:37
Popravdě mně těch freebies přijde v plusku až moc, pro pracujícího nebo pilně studujícího (já vím, lol) se to za ten rok ani nedá stihnout všechno přehrát, když beru v potaz i nějaké diskové exkluzivky

deepthroat
26.06.2012, 11:10
Rowane ty takovej profík na sdílení účtů a uděláš takovou chybu :)

Já osobně sdílim svůj main účet s pluskem s dlouholetym kamarádem kterýmu věřim a je to v pohodě. Sice nemůže využívat autoupload savů do cloudu, autostahování aktualizací atd ale hry v pohodě.

JohnnyX360
26.06.2012, 11:12
Pro zjednoduseni a omezeni spamu jsem se rozhodl udelat FAQ pro PS+. Zaroven zkusim pozadat zakladatele tohoto tema at ho hodi na prvni stranku k povinemu cteni.

Pokud najdete neco co nesedi, nebo co je treba doplnit, tak piste.

JohnnyX360
26.06.2012, 11:14
FAQ PS Plus

Q: Co je PS+
A: Jedná se o nadstavbu již stávající nabídky PSN. Tzn., že není potřeba pořizovat PS+ pro hraní her online, stahování demoverzí, videí apod. Naštěstí vše co bylo dříve zdarma, zůstává zdarma (ano dívám se na tebe xbox live).
V rámci členství PS+ získáte nejrůznější slevy, obsah exkluzivní pro PS+, exkluzivní dynamická témata, avatary, exklusivní přístup k beta testům a hry zdarma.
Kdykoli se nyní přihlásíte do PS+ dostanete 10 her, které se postupně obměňovat. Plánem je vyměnit každý následující měsíc 3 hry ze stávající nabídky. Faktem ale zůstává, že kdykoli se přihlásíte k PS+ budete mít k dispozici 10 her zdarma.

Q: Jak a na jak dlouho lze PS+ pořídit.
A: Lze aktivovat v PS Store. Pořizovací cena je: 1 rok (1299,- Kč) a 3 měsíce (390,- Kč). Lze narazit na občasné slevy, např. na vánoce.

Q: Jsou hry opravdu zadarmo?
A: Ano, jsou za paušální poplatek za PS+ členství (viz výše).

Q: Jak čerpat slevy z PS+ nabídky?
A: Slevy se vám při užití PS+ účtují automaticky, pokud je hra v aktuální slevové nabídce. Totéž platí i u her, které mají 100% slevu, tj. jsou v rámci PS+ zdarma.

Q: Jak často se hry v nabídce obnovují?
A: Každý měsíc, některé nabídky zůstávají po delší dobu. Pro aktuální informace doporučuji oficiální PS3 EU blog (http://blog.eu.playstation.com/category/playstation-network/playstation-store-update-playstation-network-2/).

Q: Jsou hry a věci, které dostanu v rámci PS+ zdarma odemknuté i po vypršení PS+?
A: Převážně ne. Přístup k stáhnutým hrám, které byly uvedeny jako Free v rámci PS+ členství bude zablokován pro vypršení PS+ členství. Toto neplatí pro avatary a Theme stáhnuté v době aktivního členství PS+.

Q: Zablokují se mi i hry, které jsem pořídil v rámci PS+ ale jen se slevou, ne zdarma?
A: Ne. Hry a vše ostatní co pořídíte se slevou v rámci PS+ můžete využívat i po vypršení členství.

Q: Co když členství na pár měsíců přeruším, ztratím tím přístup ke staženým hrám?
A: Ano, viz výše. Pokud ale členství znovu obnovíte, dostanete přístup i k hrám které už jste v rámci PS+ programu stáhli v minulosti.

Q: Nemám prostor na disku a chci vymazat starší stažené hry. Přicházím tím o ně?
A: Ne. Tak dlouho dokud budete členi PS+ můžete znovu stahovat již jednou stažené hry. Vždy je najdete v download listu.

Q: Minulý měsíc byla v PS+ nabídce hra, kterou si chci stáhnout. Členství si ale platím až nyní, kdy v nabídce hra už není. Dostanu se k ní?
A: Ne. Bohužel k hrám z minulého měsíce, které už nejsou součástí aktuální nabídky PS+ se můžete dostat pouze tak, že jste si ji jako člen PS+ stáhly a můžete se k ní kdykoli vrátit prostřednictvím download listu (samozřejmě pouze po dobu trvání členství PS+).

Q: Lze účet, kde je aktivovaný PS+ sdílet jako je tomu u stažených her a DLC?
A: Ano. Jednoduše vytvoříte účet, na který pořídíte PS+ členství a budete využívat veškerou nabídku slev, nebo her zdarma. Následně stačí hru zakoupit/stáhnout na účtu, kde je aktivovaný PS+. Dále se přepnete na Váš main účet, kde hru můžete neomezeně hrát (pochopitelně do vypršení PS+). Jediné o co se tím ochudíte, jsou avatary, které se nesdílí na ostatní profily v PS3, ukládání savu (uloženych pozic her) do cloudu a automatické aktualizace firmwaru PS3.

deepthroat
26.06.2012, 11:23
Možná bych tam napsal ukládání savů nebo uložených pozic do cloudu spíš než her.

Rowan
26.06.2012, 11:23
Rowane ty takovej profík na sdílení účtů a uděláš takovou chybu :)

Já osobně sdílim svůj main účet s pluskem s dlouholetym kamarádem kterýmu věřim a je to v pohodě. Sice nemůže využívat autoupload savů do cloudu, autostahování aktualizací atd ale hry v pohodě.

ty nevim co me to napadlo :D prostě jsem seděl večer u ps3 a koupil no :D

Rocky75
27.06.2012, 19:28
Toho nelituj, podpořil si Sony, která na tom není finannčně dvakrát fajn, podpořil jsi ty, kteří nám ukázali cestu, přinesli hry jako nikdo před nimi, pozvedli hry na vyšší level. Přinesli psx atd. Udělal jsem totéž a nelituji ani Kč.

JohnnyX360
03.07.2012, 14:16
Zitra vystrida Virtual Fighter 5 hra Deus Ex: Human Revolution. Za dva tydny cekejte dalsi obmenu a sice za Warhammer 40,000 a Chime Super Deluxe.

Deus Ex: HR vam vezme 8gb z disku.

Jména nových dvou her se dozvíme 17.7., mělo by se jednat o jeden PSN a jeden digital BD titul.

Zdroj: PS3 EU blog

Rowan
03.07.2012, 14:51
Tak za slabého fighter deusex moooc pěkné ...těším těším těším

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

Hamagen
04.07.2012, 06:41
Tak na Deus Ex se mooooooc těšim! Paráda!

riddle
04.07.2012, 08:15
Dle mého názoru nejlepší tah od Sony proti MS, jen taj dál…

keko21
05.07.2012, 07:36
Tak uz aj ja mam plusko a som spokojny :psp:

martin55
07.07.2012, 18:22
ahoj kluci, jakto je s hrama kdyz si koupím to plusko na 90 dní a stáhnu si hry..a až vyprší tech 90 dní tak mě ty hry nepůjdou kdyz si znova nekoupím to plusko?? díky za odpoved

Dweightee888
07.07.2012, 18:26
Nepůjdou no :/ je to blby :/

kovator
12.07.2012, 06:18
nevi nekdo co tam daj za nove hry ?

Tulen.mirek
12.07.2012, 07:50
17.7 budou vymeneny dve novy hry.

keko21
12.07.2012, 08:07
Nevies ake budu?

JohnnyX360
12.07.2012, 08:52
18.7. Budou dve nove. Jedna PSN jedna digitalni BD, 17.7. se dozvime, ktere to budou. Je to uz napsane par prispevku zpatky. Staci cist.

riddle
17.07.2012, 08:12
zatim nikde nic.. :)

headhot
17.07.2012, 09:35
update probiha okolo 16:00 naseho casu,takze zatim budte v klidu

riddle
17.07.2012, 10:06
ja vím jen jsem si musel šťouchnout :)

Hamagen
17.07.2012, 10:16
Taky už na to čekam, zatim to jde dobrym směrem :)

valis1
17.07.2012, 10:19
stejně to bude až zítra, dnes to budou mít amíci

Hamagen
17.07.2012, 10:53
mě jde jen o to vědět co to bude :)

Dweightee888
17.07.2012, 11:02
Já když vidím ty hry, co jsou zdarma, tak o tom taky začínám uvažovat :-D, btw, nevíte, jestli budou nějaký free hry i na PS Vita?(PS+)

headhot
17.07.2012, 11:04
mě jde jen o to vědět co to bude :)

http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012070009

valis1
17.07.2012, 11:10
http://ps3.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012070009

jeho ale zajímají, co bude po tom 18tém a to tam není

Hudy
17.07.2012, 12:11
Amici dostanou jen dvě PSN classic a nějaké slevy. Maji to od včera na blogu.

JohnnyX360
17.07.2012, 13:26
Zitra se teste na Lara Croft & the Guardian of Light a Saints Row 2.

Dalsi novou hru cekejte 1.8. a nahradi v nabidce DeusEx. Co to bude se opet dozvime den predem.

O podobe PS+ pro Vitu se uvazuje. Udajne Sony delala vyzkum zda by hraci ocenili s PS+ ziskat kopie obou verzi her. Tzn. pokud budete mit Raymana na PS3 automaticky byste ho meli mit i na PS Vita. Zatim jde, ale jen o spekulace. Na realnou podobu musime pockat.

Rowan
17.07.2012, 13:33
No myslím že opět moc pěkné .....

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2

headhot
17.07.2012, 13:40
Zitra se teste na Lara Croft & the Guardian of Light a Saints Row 2.
ta lara uz je po nekolikate,ale Saint Row 2 si rad zahraji,skoda,ze nema trophy:( Chtelo bych radsi ratcheta:D

JohnnyX360
17.07.2012, 13:54
Ja verim, ze se jeste Ratcheta dockame (moc se na nej tesim). Lara i Saint byli v zakladni nabidce pro US store spolecne s All4One, takze porad doufam, ze se k Ratchetovi jeste dostanem.

Rocky75
17.07.2012, 13:54
mám ale dojem,že obě hry nesjou zadara, ale jen s 50% slevou....

Rocky75
17.07.2012, 13:57
mám dotaz, nechci ted stahovat Deux, ale možná v budoucnu ano, to však už v nabídce nebude, je možné to řešit tímto způsobem: na chvíli zapnu stahování, ale pak jej vypnu, hra by se mi měla objevit v Download listu a z něj je udajně možné stahovat hry i v budoucnu, kdy už nejsou v aktuální nabídce, samozřejmu pokud mám stále aktivní Plus účet, nemáte s tím někdo zkušenost zda to takto lze obejít?

Rocky75
17.07.2012, 14:00
tak oprava špatně jsem četl, s 50% slevou by měly být jen dodatečný stahovatelný obsah

headhot
17.07.2012, 14:00
mám dotaz, nechci ted stahovat Deux, ale možná v budoucnu ano, to však už v nabídce nebude, je možné to řešit tímto způsobem: na chvíli zapnu stahování, ale pak jej vypnu, hra by se mi měla objevit v Download listu a z něj je udajně možné stahovat hry i v budoucnu, kdy už nejsou v aktuální nabídce, samozřejmu pokud mám stále aktivní Plus účet, nemáte s tím někdo zkušenost zda to takto lze obejít?

udelas toto, das download (u free, u placene je buy) a objevi se ti stranka kde mas nazev hry a udaje o datech (pr. 4gb) a to je vse. vyjedes z nabidky a podivas se download listu. Jak je hra v download listu,tak si ji muzes kdykoliv stahnout,ale hratelna bude pouze po dobu kdy ti budes platit psn+

headhot
17.07.2012, 14:01
miss click,sry

riddle
17.07.2012, 14:05
Ano, stačí aby jsi to měl v download listu. neměl by jsi mít pak žádný problém...

Rocky75
17.07.2012, 14:06
díky za info

riddle
17.07.2012, 14:07
O podobe PS+ pro Vitu se uvazuje. Udajne Sony delala vyzkum zda by hraci ocenili s PS+ ziskat kopie obou verzi her. Tzn. pokud budete mit Raymana na PS3 automaticky byste ho meli mit i na PS Vita. Zatim jde, ale jen o spekulace. Na realnou podobu musime pockat.

To by bylo super, myslím si že by to hodně zvýšilo prodej PS Vita. Aspoň já bych si to koupil...

headhot
17.07.2012, 14:10
myslim,ze nejaky bowling je spolecny na vitu i ps3 + rc motorstorm,jinak je to bida bohuzel, ten jejich cross byl tahak,bohuzel opet podvod na zakaznika. No snad se to zlespi casem

JohnnyX360
17.07.2012, 14:52
Kez by to s PS+ pro Vitu zavedli a sli jeste dal.

Osobne bych byl nejstastnejsi pokud bych si na Vite mohl zahrat PSN tituly jako Trine, Shank, Joe Danger, Limbo, nebo i od zitrka nabizenou Laru. Tyhle hry jsou super, ale na PS3 je casto zanedbavam ve prospech velkych titulu. Obavam se, ze to ale az prilis velika sci-fi :(

Hudy
18.07.2012, 15:08
Jinak Ross McGrath dává na svém Twittru indície, která bude příští hra měsíce, včera dal první indícii
http://twitpic.com/a8o9q2

Příští týden bude další a pak ještě jedna

JohnnyX360
19.07.2012, 06:02
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/619231034.jpg?key=236213&Expires=1342674759&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=CgBnTrSBzfwUC8j~GeoY5bzKGMXKX14W-baHwdDlSlnlfrjfJqSVU0EJB25VbSz6FN7gFEra-YFPwmJ7utGdOLBQudnC~u6ZdGRgEC14~7zcJ~3mPMQIrDxzxLq uSZ2CbPFMcScdoyONPTCLAOLUaOH9FLM36cTcF2HGYJqjH~Y_
Takto vypadá první nápověda od Rosse. Příští týden bychom měli dostat další. Zkuste si trochu zaspekulovat, jakou hru by to mohlo naznačovat :)
Mohlo by se jedenat o něco co se odehrává v New Yorku (velké jablko), takže např. Prototype? Nebo by to mohl být náznak Assassina (rajské jablko)? Moje osobní volba by byla na Ratchet All4One, zelená barva je jasný kapitán Quark, ale to je spíš přání.

BTW na PS+ si můžete stáhnout Laru Croft a k ní by měli být DLS s 50% slevou, když jsem se včera díval, tak DLC které přidává Kane a Lynche bylo zdarma, jestli se jedná o chybu, tak ji určitě využijte.

headhot
19.07.2012, 06:45
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/619231034.jpg?key=236213&Expires=1342674759&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=CgBnTrSBzfwUC8j%7EGeoY5bzKGMXKX14W-baHwdDlSlnlfrjfJqSVU0EJB25VbSz6FN7gFEra-YFPwmJ7utGdOLBQudnC%7Eu6ZdGRgEC14%7E7zcJ%7E3mPMQIr DxzxLquSZ2CbPFMcScdoyONPTCLAOLUaOH9FLM36cTcF2HGYJq jH%7EY_
Takto vypadá první nápověda od Rosse. Příští týden bychom měli dostat další. Zkuste si trochu zaspekulovat, jakou hru by to mohlo naznačovat :)
Mohlo by se jedenat o něco co se odehrává v New Yorku (velké jablko), takže např. Prototype? Nebo by to mohl být náznak Assassina (rajské jablko)? Moje osobní volba by byla na Ratchet All4One, zelená barva je jasný kapitán Quark, ale to je spíš přání.

BTW na PS+ si můžete stáhnout Laru Croft a k ní by měli být DLS s 50% slevou, když jsem se včera díval, tak DLC které přidává Kane a Lynche bylo zdarma, jestli se jedná o chybu, tak ji určitě využijte.
bude to hra na 100% Sideway, ta hra s graffiti. Snad nejsi zklaman, eu sbira jen zbytky po USA

kkuubbaas
19.07.2012, 07:37
Doufam ze to nebude ani Assassin a ani Ratchet :D vsechny mam ,to je zas trochu nevyhoda u PSN+ kdyz nevite co tam bude ja uz sem polovinu veci dohral co sou ted na PSN+ ...

handik
19.07.2012, 08:26
Tak mám taky +ko, zkouším ho teď na 3 měsíce, ale za 390,- a už teď mám Deus Ex, LBP 2, Infamous 2, který si určitě zahraju a zbytek ještě uvidím. Každopádně je to parádní a fakt se to vyplatí.

JohnnyX360
19.07.2012, 08:31
Ja mam tak malo casu, ze jsem sotva vsechno spustil. Je to az k zblazneni, ze nevim co driv hrat.

2headhot: To je tvoje spekulace, nebo je to nejak od Sony potvrzene? Ja si myslim, ze by to treba i mohli byt Gotham City Imposter, taky uz jsou na US storu.

Je fakt, ze mi vedle US prijde EU nabidka trochu horsi. Je to smutne, proc to nemuze byt jedna k jedne. Pobavilo me, kdyz Ross na reakci, ze US ma vice her jak EU napsal, ze je pro ne dulezota kvalita a ne kvantita a potom dostaneme hry z puvodni US nabidky. Porad si myslim, ze je PS+ super, ale kdyz ma clovek moznost porovnat, tak vzdycky jedna nabidka vyjde jako horsi.

headhot
19.07.2012, 08:43
vychazim z toho ze Apple = New York a ta hra se odehrava v New Yorku, samozrejme bych byl radsi za Gotham ale netusim jestli gotham je new york, jestli podle nej bylo Gotham City delane.

JohnnyX360
19.07.2012, 09:57
Tak jsem projizdel napovedy, ktere smerovali k DeusEx a asi bych to nedal. Cmelak (cerna a zluta barva - DeusEx) a stealth letadlo (stealth akce - DeusEx).

JohnnyX360
19.07.2012, 15:41
Kdo mate chut vyzkouset LBP Karting behem vikendu, tak mate 24h na stazeni klienta.
http://blog.eu.playstation.com/2012/07/19/littlebigplanet-karting-beta-registration-re-opens-for-24-hours/

Matt54
20.07.2012, 21:39
Ahoj, když si stáhnu nějakej Fullgame trial budou tam i trofeje ?? A jestli ano budou se mi pak normálně zobrazovat online, když si je synchronizuju, nebo si budu muset tu hru koupit aby to šlo ? Jde mi o to, abych nestahoval hru co má 8GB zbytečně.

patasus
20.07.2012, 21:47
Ahoj, když si stáhnu nějakej Fullgame trial budou tam i trofeje ?? A jestli ano budou se mi pak normálně zobrazovat online, když si je synchronizuju, nebo si budu muset tu hru koupit aby to šlo ? Jde mi o to, abych nestahoval hru co má 8GB zbytečně.

Jojo, trofeje tam budou, včera jsem zkoušel Raymana Origins a trofeje normálně naskakují (to znamená, že po synchronizaci ti zůstanou normálně na účtu)

Otázka je kolik se toho dá stihnout za 60 min :D

Matt54
20.07.2012, 21:59
Teď jsem pustil Raymana a zatím mam jednu. :-D

EDIT: Tak jsem ji zkusil synchronizovat a nic to neudělalo, jako bych jí nedostal

patasus
20.07.2012, 22:39
Nedostal? Já ji tam mám a zůstala tam ;)

deepthroat
20.07.2012, 22:45
Trofeje sice dostanete ale "aktivují" se až když si koupíte plnou hru

Hudy
23.07.2012, 12:04
Nová nápověda k hře měsíce. Já teda nevím :D Jablko, tohle..nevím :D
17955

deepthroat
23.07.2012, 12:09
Nová nápověda k hře měsíce. Já teda nevím :D Jablko, tohle..nevím :D
17955

Taky nemam ponětí, ten obrázek je pokud se nepletu z filmu Charlie and the Chocolate Factory

JohnnyX360
23.07.2012, 13:44
Hmm, tak si myslim, ze to vazne bude Sideway. Jak tu naznacoval headhot. Prvni jablko-New York a ted tenhle obrazek bude nejspis odkaz na nazev hry (sideway - bokem, postrani, stranit se).

Hamagen
24.07.2012, 04:27
Hmm, tak si myslim, ze to vazne bude Sideway. Jak tu naznacoval headhot. Prvni jablko-New York a ted tenhle obrazek bude nejspis odkaz na nazev hry (sideway - bokem, postrani, stranit se).

tak to doufam že :D to je hra co mě moc nenadchla, ale aspon budu mít čas dohrát Deus Ex :).

Uvidíme, narovinu se ho zeptáme (už sem to udělal nevědel sem zda někdo z vás má odvahu,. nebo aspoň twitter...), aspon se hned dozvíme zda je to správná myšlenka. Jeslti ne, mužem tipovat dál... Maximálně ze sebe udělam "blbečka" :)

kkuubbaas
24.07.2012, 10:28
Kdyz uz mluvis o Deus Ex , tak sem se dnes celkem zasmal viz foto :D 17961