Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Onlinovky které vás nejvíc baví


kiciN

Recommended Posts

Zdarec lidi,založil jsem tenhle topic hlavně kvůli tomu abyste mi poradili jakou onlinovku začít hrát:bash:,třeba doporučte kterou nejvíc hrajete,dík moc

EDIT:jo ještě otázečka lidi,kde najdu Socom 2 ripnuty pro hraní na netu,nějak ho tady na foru nemůžu najít,jsou tady jen full verze,dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*Sega Rally

*Medal of Honor 1 , 2

*Need for Speed UR , MW , CotC (ale jen se 100% Save)

*Coden Arms Contagion

*Syphon Filter

*Test Drive Ultimated

to je "zatím" vše co mě baví

jinak hry typu NHL a Fifa sem ještě nehrál ale po síti to může bejt taky dobry...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MoH2 je trosku tezke ale po netu hral sem to a furt me tam kilovaly i kdyz si myslim ze to vcelku umim jakoze na psp hrat takovou hru jenze tam sou strasny killeria hlavne cheateri kotel tam cheateru to me mega se*e protoze te tam killne na jednu ranu atd atd proste to me uplne odradilo to hrat to me tak rychle prestalo bavit jak zacalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
ja tedka zacal hrat mohh ale je to dost tezky a samej heck litaji tam jak fredky a strili z bazuky tak 2 rakety za vterinu

Já hraju MOH jedničku a dost mě štvou ty typové co si dávaj cheaty, jaký máš nick já garphuhlik

Home - to bylo jako co pokus o úsměv? pozdě zkus to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tedka zacal hrat mohh ale je to dost tezky a samej heck litaji tam jak fredky a strili z bazuky tak 2 rakety za vterinu

heh to jo to znam ale kdyz jsem jednou hral asi s 31 lidma byl jsem na tbulce 1 protoze ja se nekde schoval a kdyz tam kde sem se schoval nekdo pribeh tak sem ho zabil mel sem skore asi 10 a oni kolem 0

nezahral by si si nekdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh to jo to znam ale kdyz jsem jednou hral asi s 31 lidma byl jsem na tbulce 1 protoze ja se nekde schoval a kdyz tam kde sem se schoval nekdo pribeh tak sem ho zabil mel sem skore asi 10 a oni kolem 0

nezahral by si si nekdy?

to seš teda pašák.....

jinak jedina infra hra kterou sem hral dyl jak 5 min byla killzone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Moje první online hra na psp byl moh2 a hrál sem ho 3-4 měsíce a skore jsem měl 1451 a v mohu1 jsem byl 1 v evropě za měsíc...a to tam byly cheatři a já vám přsahám že jsem neměl cheaty ani jsem neměl hacknu te psp tak mi tady neříkajte že je to těžké a tak hrozné

P.S. jestli si někdo che dát battla napište

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu