Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP MhuGen Tool v2.0- ještě jednodušší nahození MhuSpeed v3 a 5.03Gen-C vč. OFW 5.03


kissman

Recommended Posts

Popis:

  • Program sloužící ke zjednodušení "crackování" PSP 200x & 300x pomocí MhuSpeedu a FW Gen. V programu je obsažené všechno, netřeba nic jiného stahovat a pokud tedy máte PSP s oficiálním firmware menším nebo stejným jak 5.03, stačí program stáhnout, připojit kabel k PSP a spustit program v PC... ten Vás srozumitelně a jednoduše provede celým postupem "crackovaní" a na konci dostanete svoje PSP ve stavu, kdy můzete hrát stažené ISO/CSO hry!

Integrované součásti tohoto balíku:

  • OFW 5.03
  • MhuSpeed v3
  • 5.03 Gen-C

Changelog:

  • 5.1.2010 v3.00 - částečný strojový překlad do AJ
  • 5.1.2010 v3.00 - funkční status při kopírování souborů
  • 1.1.2010 v2.00 - přidaný videoprůvodce pro jednotlivé kroky pro ještě jednodušší crack
  • 1.1.2010 v2.00 - předěláno do "bezpečnějšího" a použitelnějšího Frameworku 3 (obsaženo ve Win 7a Vista, netřeba nic dalšího stahovat a instalovat)
  • 31.12.2009 v1.00 - první verze

Připravované novinky:

  • (X.X.XXXX) v4.00 - funkce autoupdatu z internetu (nejen programu, ale i komponent - tedy vzdy aktualni GEN, Mhu atp...)
  • (X.X.XXXX) v4.00 - snad už dokončení překladu (ne strojového)
  • (X.X.XXXX) v4.00 - doplnění chybějicích videí v nápovědách

Jak na to celé?:

  • Pred tím, než začnete cokoli dělat, doporučuji zformátovat kartu ve vašem PSP (Settings > System Settings > Format Memory Stick). Po spuštení programu vyberte jednotku, která reprezentuje Vaše PSP, pokud ještě nemáte FW 5.03 tak začněte tlačítkem "Připrav OFW 5.03" a dále pokračujte podle instrukcí na obrazovce, jinak můžete začít až u druhého dlačítka "Připrav MhuSpeed".

Download:

  1. Od v2.00 již není potřeba instalovat .Net Framework (používá se ten, co je instalovaný ve Vistách a Windows 7)
  2. Samotnou aplikaci PSP MhuGen Tool v2 pak stahujte zde (31MB). << STABLE verze - doporučená ke stažení
  3. PSP MhuGen Tool v3 formou updatu stahujte zde. (Kompletní balík brzy přibude)

  • Update stáhněte a rozbalte.

  • V původní složce přejmenujte soubor "PSP MhuGen Tool.exe" na cokoli jiného např. "PSP MhuGen Tool.bak".

  • Soubor z updatu nakopírujte do původní složky a spusťte.

  • V případě problémů s updatem soubor smažte, a přejmenujte původní soubor zpět.

Screenshoty:

50583551.png

999.png

91396648.png

15177722.png

31952633.png

Rád přijmu jakékoli připomínky či návrhy na rozšíření a vylepšení programu. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo bude, je to pro lamy jako ty co maj takový stupidní dotazy a ani neví kam zkopírovat GEN... :dozey:

Lamy rikas? no vcera jsem si PSPcko rozjebal a dal zpet do kupy takze takova lama asi nebudu8) pomahal mi s tim tekken90 jako jediny se na chatu ozval narozdil od frajrku kteri na me S...i!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem dohodnuty na presunu do Tutorialu 8) uploadnu a udelam kratke how-to. Programovano ve Visual Basic 2010 Express (je zdarma). Jen ten upload chvilku potrva na mem netu.

dodany kompletni screenshoty a link ke stazeni prosim o prehozeni do PSP Tuto :) Diky

edit: a tady mate screenshot z pripravovane verze s videpruvodcem :) kdyby mel nekdo nejake dobre, ostre video kde je videt load mhuspeedu a update fw 5.03, byl bych vdecny a stalo by to za radek v credits :)

72842500.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim sice s kym ses domlouval na pridani do dulezitych, ale pridavam to tam ja...

chtel sem otestovat tuto aplikaci, ale po instalaci NET FRAMEWORKU mi prestalo valit automatické rozpoznávání bootování notebooku (po vyzadovanem restartu aplikace)... poresil sem to manualnim vybranim disku jako bootovacího media a pak pres restore point pc znova rozjel... jak by se to delalo na normal PC netusim... Mam W7 profiky ORIGINAL

notes mam FS Amilo XI 2428... jen pro vasi informaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

framework mi bezi cca tyden bez problemu... kazdopadne net framework nerozhodi a ani technicky nemuze poradi bootovani disku v biosu :) pro jistotu bude nova verze ve starsim framworku ktery je obsazen ve Widlich...

tak uz mame upeceno, soubor se uploaduje a zatim si muzete prohlidnout screenshoty popr. tahat prvni dojmy z Ice22222 jakozto betatestera :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt pro debily. Jestli nekdo potrebuje program ve VB (nebo obdobnem klik-a-jsem-programator programu) na tohle, tak to je sila. Chapal jsem to na pandoru, tam tech kroku bylo vice a cmd muze nekomu delat problemy - ale prekopirovani nekolika souboru? WOW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak rekls... je to jak pro debily... podiv se na demenc-O-metr a budes vedet proc to kissman udelal

ti kteri to budou z toho instalovat budou leda radi ze to jede samo... je to lepsi jak porad cist: "me to nejede" a kam to nakopirovals? "ja nevim"

je to super vecicka proti demenci... a uz je to i funkcni :) (aspon u me)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ice, vlastne pravda :D Asi bych se na svuj podpis mel koukat casteji :D

kissman, pravda... Ted jsem se mrknul a fakt je to silene :D Je to ale smutne - ted ale vidim budouci mnozici se problemy s chybejicim frameworkem :D

ad ps.: za tim klikem si stojim, programovani v jakemkoliv Microsoft Visual neco, je pro deti. Mozna jeste Visual C++.. ale jinak je to vse lamerinka, zvlast pri pouziti frameworku, ktery udela snad vse za tebe. Vlozis objekt videa, sam se ti tam vlozi media player a jen zadas cestu k souboru. Kliknes na ok a jen napises, co ma udelat jiny objekt. Znas snad lehci programovani? Ja teda ne a tomuhle nemuzu rikat jinak, nez klik-a-jsem-programator. To proste neni programovani. Rici tomuhle programovani, tak se vysmivam vsem svym kamosum, kteri programovat opravdu umi. A dokonce i sobe, protoze si troufam tvrdit, ze TROCHU programovat umim (ale rozhodne to neni zadna smela v Microsoftim Frameworku :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste projed editnuty psko... a nesud dle proste aplikace na kopirovani souboru :-P tak pls on topic :bash: jo a znam lehci :D power shell :D mimoch. co kdyby jsme si o tom pokecali na RailsConf 2010? Uz radeji mlcim, byl jsem varovan abych nedostal ban :D

V2 přidána na download

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu