Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

heavy rain bych taky chtěl zkusit...škoda že neni na psn...

na ps+ bych taky docela ocenil nějakou závodní hru... ;)

Naposledco byli zavodni hry tak motorstorm apokalipse a NFS Shift 2. Popravde me to staci . Ale rpg bych nejaky bral krome TES, ty mam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem jich odjel možná 5 ale nevidim tam žádnou změnu... u tohodle nfs asi ani ne, ale třeba hot pursuit by mě potěšil... jinak ze závodních her můžu na 100% doporučit dirt3 (mam gold edici a myslim že v týhle hře si na svoje přijde hodně lidí díky různým herním modum...) a nebo co sem taky hrál wrc3, což je výborný rally podle mýho názoru... taky mě baví burnout paradise ale to se se závodní hrou moc srovnávat nedá :D možná ridge race ale to už je taky docela old school...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam shift 2 a GT5. GT5 je rozhodne lepsi, ovladani aut je naprosto odlisne v GT5 je pro me lepsi ale treba grafika trati je lepsi v NFS a interier mi prijde jak u ktereho auta ale v NFS mas asi jen 70 aut s interierem zatim co v GT tak 200 a celkove je ta hra pro me lepsi, lituju ze jsem si nekoupil GT5 uz predtim a misto toho si koupil NFS , navic online je v NFS slaby moc lidi ho nehraje zatim co v GT5 je hodne hracu. tot. muj nazor 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info sem dávám, že na EU PS Blogu se začíná zvedat vlna nevole nad ignorací nářků lidí a nad tim jak Evropské PS Store má vše s nezkutečnym zpožděním. Nejsem jediní čech co se tam vyjádřil. Je jen na Vás zda to podpoříte, či nikoliv. Nikoho do nic nenutim, ale je to po hodně dlouhej době co se tam děje něco společně proti SCEE a jejich smýšlení (vše odstartovala Ikonka SingStar). Já tam sem jako Vizip (což by blbej neřekl, když to mam v podpisu co? :D )

http://blog.eu.playstation.com/2012/11/03/playstation-blog-recap-158/comment-page-2/#comments

http://blog.eu.playstation.com/2012/10/23/get-ready-for-singstar-on-the-xmb/comment-page-26/#comment-301423

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že tady máme hry později než ve státech nebo někde jinde mi nevadí, je to tak se všim a asi se to jen tak nezmění... a ty ceny...taky nemyslim že budou jiný..jsou stejné jako v obchodech...ano, dalo by se diskutovat že by na tom sony víc vidělala a měla víc zákazníků nakupujících na ps store ale je to zbytečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty ceny mě serou taky... oni svině vezmou cenu se znakem $ a jen jí změní na znak eura... ale číslíčko už nesníží... pak z Eček na CZK už to ale převedou...

ceny za cenu dolaru jsou vetsinou prvni den, druhy den na psn jsou za eu, casto si toho vsimam. Naposled treba cely halloween slevy. Kdybych si nekoupil RE:RC za 354, Dead Rising 2 za 121,- a Dead Island GOtY za 300,tak bych byl nasrany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ceny za cenu dolaru jsou vetsinou prvni den, druhy den na psn jsou za eu, casto si toho vsimam. Naposled treba cely halloween slevy. Kdybych si nekoupil RE:RC za 354, Dead Rising 2 za 121,- a Dead Island GOtY za 300,tak bych byl nasrany

Přesně to jsem nějak nepochopil. Chtěl jsem si koupit v Halloween slevách I'm Alive, stálo něco kolem 245 Kč. Dnes je tam ale za 405 Kč a to už se mi vyplatí vzít za body na Xbox. Myslel jsem, že uvedené ceny budou platit do konce akce. To má být jako daň za to, že si to člověk nekoupí první den? :-(

sony nebude dávat hry levněji protože jim to lidi napíšou na blog :D

Máš recht, stejně jako např. třeba vláda by nesložila zbraně kdyby jim na Václavák přišlo demonstrovat pár set tisíc lidí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužu se přidat otazkou jestli tam už je ten slibovanej Counter-Strike Global Offensive ???

Pořad na něj čekam a myslim že nejsem sam.dik

myslim,ze po testu na usa store,autori vedi,ze si nebudou kazit reputaci jeste v evrope, kazdy vi,ze na ps3 fps jsou nehratelne,nikdy se konzolisti nemohou rovnat klavesnici a mysi na pc. Proto byl taky zruseny cross ps3,xbox a pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je proboha takový problém zprovoznit podporu klávesnice a myši? proč u Unreal Tournament III to šlo, a od tý doby ne?!

ta hra to musi podporovat,pokud nema podporu mysi a klavesnice,tak se to pak musi pres specialni redukce a tam uz dochazi k nepresnym reakcim. Na pc vzdy budou top fps hry a strategie. Ale to uz je mimo toto tema. (Unreal byl svetla vyjimka) Jinak si myslim,ze s move nastavcem na pistoli,tak fps na konzoli nemusi byt spatne,nez dojde baterie:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Move s nástavcem na pistoli mam, a killzone 3 se s tim hraje výborně :)

Co se týše podpory nativně od hry, tak jsem to i myslel, proto jsem dal jako příklad UT3. Dodnes nechápu proč to neimplementujou do všech fps... že si lidi stěžujou že on hraje na padu, a protivník na Keyboard / mouse? To taky mužou řešení okopírovat z UT3... prostě nastavit možnost že na server se připojí jen daná skupina lidí (pad / board, nebo oboje).

Upraveno uživatelem Hamagen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Move s nástavcem na pistoli mam, a killzone 3 se s tim hraje výborně :)

to verim, taky killzone je specialne delana hra na playstation.

Jinak z jineho soudku, kolik vam jde udelat nakupu na psn? Od te doby co mam psn+,tak se mi stava,ze kdyz klikdnu na free game download a pak chci nakoupit za penize jinou hru,tak to dela jako by moje karta nemela penize,ale hned 0:01 (jiny den) je vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě fps na konzolích nepřijdou tak zlý :) ano, jistě že se to nedá srovnávat s hraním na pc, ale baví mě to a ovládání (i dualshockem) mi nevadí... ;) ale nejsem si jistej jak to bude s cs...to bude podle mě horší a já jakožto hooodně dlouhodobý hráč cs bych si na to asi nezvyknul a ani to zkoušet radši nechci :D

hele teď sem poprvé zapnul Borderlands jak to bylo free na +ku..chci se zeptat, na jak dlouho je tak kampaň cca? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu