Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bezdrátové připojení


SuperHero

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
promin, ale nejsem schopen to najit, mam atheros ar9285 wireless network adapter, dekuji

EDIT: vsude kde sem to stahnul, tak no nejak nejde, a na strankach vyrobce to nemuzu najit, mam Toshiba Satellite C650(D)

zkus stáhnout odtud pro verzi svého operačního systému... případně přímý odkaz pro Windows 7 (32 i 64bit)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jinak, nalezl NTB někdy nějaké Wifi sítě? jistě jsi zkoušel Wifi zapnout ( FN+F8 ), že? :)

mimochodem, kde jsi vyčetl, ten model wifi adaptéru?

fn+f8 sem skousel a nic, adapter sem cetl ve spravce zarizeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Promin ze se ti seru do prispevku :D Ja jsem zadny wifi site nikdy nenasel mam notas asi tyden ...zkusel jsem to poprve ( HP DV5 1160ec) FN+8 nic nedela
v Tvém případě FN+F8 fungovat nebude. Ty máš na zapnutí Wifi přímo tlačítko vpravo nahoře pod displejem... Windows jsi měl předinstalovaný nebo sis instaloval sám/někdo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v Tvém případě FN+F8 fungovat nebude. Ty máš na zapnutí Wifi přímo tlačítko vpravo nahoře pod displejem... Windows jsi měl předinstalovaný nebo sis instaloval sám/někdo?

To talcitko sviti modre, takze by to melo byt zaple, windows je original ale majitel to pry reinstaloval... ale ovladace jsem stahoval primo ze stranek HP... uplne vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak pokud jsi adaptér vyčetl ze správce zařízení, tak to znamená, že máš ovladače nainstalovány (pokud u toho adaptéru není vykřičník). viděl ten NTB nějaké wifi sítě?

právě že ne, a když dám zobrazit mapu a dám bezdrátová sít tak mi to ukaze ze adapter neni pripojen viz obrazek nahore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
právě že ne, a když dám zobrazit mapu a dám bezdrátová sít tak mi to ukaze ze adapter neni pripojen viz obrazek nahore

vidím, že máš nainstalovaný TeamViewer, tak bychom na to případně mohli kouknout takto... v případě zájmu PM a můžem se na někdy domluvit...

ještě zkus podívat po obvodu toho NTB, zda-li nemá nějaký wifi HW vypínač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vidím, že máš nainstalovaný TeamViewer, tak bychom na to případně mohli kouknout takto... v případě zájmu PM a můžem se na někdy domluvit...

ještě zkus podívat po obvodu toho NTB, zda-li nemá nějaký wifi HW vypínač :)

team viewer sem vam poslal do pm ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu