Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sdílení účtů


Juraj88

Recommended Posts

...zdarec...chci se touhle cestou zeptat, zda by někdo nechtěl sdílet účet...mám k dispozici hry: Fifa 16, NHL 16, Zaklínač 3 + oba dva datadisky, Unravel, The Crew, AC Unity, Dragon Age: Inquisition, Tomb Raider: Definitive Edition...hodlám pořizovat NHL 17, v listopadu novinku For Honor...určitě není problém pořizovat hry napůl...po dohodě...klidně pište...díkes moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2016 at 16:44, djbrouk napsal:

To je jasné,že každý při předobjednávce při vydání hry hraje hned 1. den. :) Ale jako mě nebere,proč kupovat nějaký účet od někoho,to jako je tak levné??

Jednou jsem tady dostal od jednoho týpka účet na zkoušku, abych mohl potvrdit, zda to funguje pro ostatní. Fungovalo to tak 1-2 měsíce a pak účet už nefungoval. Většinou se založí účet, tam se koupí hra na ukradenou kreditní kartu a ten účet potom prodávají za levno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ale mam ucet kdy byla hra porizena v prvni den hraju

V 18. 8. 2016 at 16:44, djbrouk napsal:

To je jasné,že každý při předobjednávce při vydání hry hraje hned 1. den. :) Ale jako mě nebere,proč kupovat nějaký účet od někoho,to jako je tak levné??

je to kazdeho volba ja jich koupil uz vic a nikdy zadny problem nebyl a kdyby vymenuji ti nove nebo davaji penize a navic ty znas puvod no a bazar neni taky koser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu