Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cheaty na spoustu her


D4X

Recommended Posts

fuj cheatery nesnasim.. to sjem delal tak do 12ti nez jsem prisel na to, ze dohra unreal tournament s nesmrtelnosti a vsema zbranema asi nebude to pravy paleny.. od te doby jsem cheat / navod nepouzil, prasi to celou hru.. to si vzpominam jak jsem jeste drive hral adventury s navodem, vzdy jsem si rekl - jen jednou se kouknu - nakonec jsem dle toho dohral celou hru :D takze cheat/navod? diky nechci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuj cheatery nesnasim.. to sjem delal tak do 12ti nez jsem prisel na to, ze dohra unreal tournament s nesmrtelnosti a vsema zbranema asi nebude to pravy paleny.. od te doby jsem cheat / navod nepouzil, prasi to celou hru.. to si vzpominam jak jsem jeste drive hral adventury s navodem, vzdy jsem si rekl - jen jednou se kouknu - nakonec jsem dle toho dohral celou hru :D takze cheat/navod? diky nechci..

no za prwý...nikdo to po tobě nechce...a za druhý...co můžeš dělat když dojedeš hru na 100%? zkusit si tu hru zpestřit nějakým psycho brutál cheatem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no za prwý...nikdo to po tobě nechce...a za druhý...co můžeš dělat když dojedeš hru na 100%? zkusit si tu hru zpestřit nějakým psycho brutál cheatem :D

hh nekdy presne.. treba me moc Vice city nechytlo.. tak jsme par cheatu zkusil.. ;)

jinak pokud potrebujete jakejkoliv cheat tak google nazev hry+napis Cheats ;):wohow: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no za prwý...nikdo to po tobě nechce...a za druhý...co můžeš dělat když dojedeš hru na 100%? zkusit si tu hru zpestřit nějakým psycho brutál cheatem :D

rikal jsem ze ja nechci. ne ze to po mne nekdo chce ...

..ok kdyz to mas na 100%, tak uz se o cheatu da uvazovat.. nesiml sis od ceho je forum? Od postovani vlastnich nazoru.. myslim ze jsem fci fora vyuzil spravne, tak nevim co mas :) navic ja se zminoval jen o tom, ze si tim vetsinou zkazis hru, je rozdil zda ji dohrajes nebo ne.. ale o tom jsem se uz nezminoval

jo promin.. neumim psat W je to totiz strasne drsny.. wyzvejknout se wlastni hubou wid woe... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu