Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PLZ LOCK - Mass Effect 2


spoock

Recommended Posts

Zdravíčko,

koukal jsem na US PSNko a vypadá to, že by mělo Mass Effect 2 dorazit na EU PSN ke stažení. Cenově je to pro jednoho nevýhodné, ale kdyby jsme to rozpočítali na 5 lidí, určitě bude cena o dost zajímavější. Soubor má údajně 12GB, ale na disku potřebujete mít tuším 24GB pro rozbalení.

Hra má na EU PSN vyjít další týden (středa?), každopádně se ještě pokusím vykutit ten US účet, ale moc na to nespoléhám.

zájemci:

  1. - spoock
  2. - Nanaki
  3. - riddle
  4. - amokktropic
  5. - JohnnyX360

pořádník náhradníků:

  1. Rowan

INFO:

25.1. odpoledne Vám rozešlu PMky ohledně platby

25.1. Mass Effect 2 [12GB], Cerberus Pack [676MB]

28.1. Vše OK, tímto uzamykám tuto sekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super jsem rad, ze s semnou pocitas. Napis potom PM ohledne platby. BTW je to jenom zakladni druhy dil nebo uz tam jsou ty DLC?

2riddle: ano vím, že v krabicové verzi by mělo být všechno a zároveň je tam na jedno dlc snad jenom vocher a ten si potom musíš stáhnout z psn, tak mě zajímalo, jak je to u tyhle verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

INFO:

Tak koukám, že na EU PSN s tou cenou dost přestřelili, 1570 Kč není malá částka. Zkouším momentálně převést peníze na svou VISU, jestli mi ji US PSN sežere, v nejhorším budu muset na EU PSN vložit 1600kč, takže když to přepočtu na osobu, tak to vychází na 320 Kč/slot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na UK PSN mi nejde Master Card, takže stejně musím počkat na VISA, každopádně mi přepočet cen na CZ PSN příjde hodně absurdní a nesmyslný, vzhledem k tomu, že hru, kterou fyzicky nedržím v ruce, přeplatím o necelých 300kč, když vezmu v úvahu, že se dá hra sehnat za cca 1299 kč na disku.

320kč není moc, ale pokud můžu ušetřit, tak proč ne, stejně, jestli nákup odložíme o den, tak co, že?

Na UK PSN stojí hra 48 liber (= 1382 Kč), US PSN 60 dolarů (= 1092 Kč) a na CZ PSN 1570 Kč, dost silný nepoměr v kurzu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu