Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

Xbox 360 Spring 2011 update

Aktualizácia 2.0.13146.0 je od 19.05.2011 šírená prostredníctvom služby Live (pripojenie Xbox-u na internet). Bez aktualizácie Vás systém nevpustí na Live.

Táto aktualizácia zatiaľ nie je potrebná pre spustenie žiadnej hry. Je potrebná iba ak sa chcete pripojiť na Live.

Download Spring 2011 System Update - Dashboard 2.0.13146.0?

Stiahni si : 14136 [ komplet aktualizácia s Avatarmi ( FULL UPDATE - FINAL VERSION) ] .

Čo tento Dashboard robí s flashnutou konzolou?

Aktualizácia Vášho Dashboardu na Spring 2011 System Update Vám z ”flashnutého“ Xbox360 urobí ”neflashnutý” Xbox360. Respektíve Xbox360, ktorý nespustí žiadnu záložnú kópiu hry.

Čo teraz robiť?

Váš Xbox je nutné opäť flashnúť ( nie je potrebné vlastniť pôvodne údaje z mechaniky ) a následne opäť spustí akúkoľvek záložnú kópiu hry (okrem AP 2.5 hier, ktoré je nutné opäť prebehnuť cez nový Abgx360 1.0.6. [hneď ako bude vydaný]).

Poznámka:

Keď Vám DB "premení" Xbox360 na neflashnutý, tak podstate zmení verziu firmwaru v mechanike a to nasledovne:

Klasický Xbox360 a jeho mechaniky

  • Hitachi -> bez zmeny (ostane flashnutá)
  • Samsung -> nastane zmena
  • Benq PBDS VAD6038 -> na FW 04421C
  • Lite-on DG-16D2S -> na FW 02510C

Xbox360 Slim a jeho mechaniky

  • Lite-on DG-16D4S 9504 -> na FW 0272
  • Lite-on DG-16D4S 0225 -> bez zmeny
  • Hitachi DLN10N 0500 -> bez zmeny

Aké sú ďalšie zaujímavé zmeny pre flashnutý Xbox360 ?!

Zozna AP 2.5 hier ostal nezmenený:

  • AC:BH
  • FABLE III
  • NFS:HP
  • HALO REACH
  • COD:BO
  • COD:MW

Týchto 6 hier aktuálne nespustíte na novej aktualizácii. (neexistujú AP 2.5 patche pre tento DB, zmenili sa AP 2.5 dáta a je nutné vytvoriť nové patche [pracuje sa na tom], ktoré budú aplikováne do najnovšej verzi Abgx360).

Všetky ostatné hry idú úplne bez problému.

Aktualizáciou na tento DB ešte nikto s firmwarom LT+ v 1.1 nedostal BAN a ani FLAG (v secdata.bin)!

Zdroje:

- http://xbox360.rocknroll.sk/

- http://team-xecuter.com/

- http://c4evaspeaks.com/

- http://forums.xbox-scene.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejedná sa o preklad ale samostatný článok.

Čoskoro k nám príde na Xbox Live nový Dashboard Update ktorý znemožní hranie záložných kópií Xbox360 hier. Ak máte flash a ste na Live, opatrne na vyskakovacie okno s update-om icon_smile.gif

Firmvér LT+ (1.0 / 1.1) bude pri všetkých hrách (nezáleží na WAVE / dátumu vydania) reagovať ako pri AP.25 hrách, takže firmvér LT+ ochráni konzolu pred flagom a zamrzne ju pri štarte (čierna obrazovka) a neostane nič iné ako ju vypnúť. Momentálne nieje žiadne riešenie k dispozícií.

Ako to bude ďalej uvidíme, buď bude nový firmvér LT+ alebo sa to bude riešiť patchovaním hier cez Abgx360. Vyzerá to skôr na tie abgx360 patche, v každom prípade piráti neušetria (prepálenie všetkých kopií alebo nový flash).

Samozrejme hráčov offline / zabanovaných táto zmena ovplyvní až príchodom nového DB do nových hier (pravdepodobne WAVE 12 a viac).

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=411
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po spuštění shiftu 2 a updatováníí dashe na 2.0.1265.0 mám problém, že nespustím jinou starší hru. Např Black ops :( je to tedy tento samý problém?

Není . DB 12625 navíc detekuje ochranu AP25 ve hrách COD BO , COD MW 2 , HALO REACH . Asi je nemáš opatchované v ABGX . V ImgBurn si vytvoř iso - to zkontroluj a opatchuj v ABGX v.1.0.5 na autofix lev.3 a znova musíš vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jestli jsem ten tvůj článek pochopil dobře, tak tento dash přehraje FW v mechanice a změní ji na neflashnutou. chápu tedy správně, že na tyto "nové FW" není prozatím flash a bude jej tedy třeba vytvořit?

dále mi není jasné, že u her Fable3, AC:B, Halo: Reach a NFS:HP není patch pro AP 2.5 na tomto dashi, tím myslíš, že AP patch byl funkční pouze na dashe do 625 ale na novém již je záplata nefunkční? že tedy pro tento dash bude třeba nová záplata či nový flash?

ale nejvíc nechápu, že píšeš, že přo aplikaci tohoto dashe nejde spustit žádná záloha, ale na konci článku píšeš, cituji: Tieto 4 hry aktuálne nespustíte na danom DB. (neexistujú AP 2.5 patche pre tento DB).

COD:BO a COD:MW spustíte či už patchnutú alebo nepatchnutú verziu.

Všetky ostatné hry idú úplne bez problému.

tak tedy ostatní hry na tomto dasi jdou? nebo ne?

jinak Ti chci poděkovat za info, které tady postuješ okolo téhle problematiky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor xboosterCZ | Vloženo 10-04-2011

Kategorie : Novinky, Xbox 360 software

Tags: ale JF hlásí 0225, C4E, C4EVA, Flash 9504, Flash Xbox Slim, iXtreme LT Xbox Slim, Verze na štítu 9504

Přátelé je to tak, Microsoft drtí svoje hackery dalšími ranami.

Není tomu dlouho co C4e vydal svůj CFW pro nové modely Xbox 360 Slim s DVD mechanikami Lite-on 9504 a už je tu další šok , i přesto že některé modely mají na štítku mechaniky FW verzi 9504 uvnitř naleznete skutečně FW verzi 0225, nejspolehlivější metoda jak to zjitit je vyčíst verzi z DVD mechaniky , zapomeňte na určení FW verze dvd mechaniky pomocí datumu icon_smile.gif

Podle neověřených informací totiž nový dashboard dokáže aktualizovat verzi FW v DVD mechanice na v současné době „nehacknutelnou“.

Tleskáme Microsoftu a jeho pirátům, společně dokáží opravdu odladit bezpečnostní technologie.

Microsoft by měl mít rád své piráty, pomáhají mu být lepší a o krok v před.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor xboosterCZ | Vloženo 11-04-2011

Kategorie : Novinky, Xbox 360/Slim návody a tutorialy

Tags: betadashboard 2.0.13142.0., C4E, Dashboard změnil firmware v dvd mechanice, Flash Xbox 360, Flash XBox 360 Slim, Flešování Xboxů, Microsoft Xbox 360 nová aktualizace Dashboardu

Včera jsme Vás informovali o nalezených „označených“ 9504 mechanikách s FW 0225 , k upřesnění však jednalo se o Xbox Slim s dashboardy „2.0.12625.0″ to nijak nesouvisí s novým betadashboardem, na který upozornil team xecuter v čele s C4E kdy potvrdili , že tento nový „betadashboard“ již standartně umožňuje aktualizaci některých starých PHAT DVD mechanik a i nové Slim mechaniky Lite-on DG-16D4S s FW 9504 na FW 0272.

Předchozí článek tedy informoval oficiálním vydání Xbox 360 systémové aktualizace 2.0.12625.0 nikoliv o 2.0.13142.0.

To že u Xbox360 lze standartně přehrávat „firmware“ v DVD mechanice jsme věděli již dávno, Microsoft jej využívá v jeho technologickém řešení při výrobě, no uznejte sami těžko by tam měli svého flashera který by ručně pároval a nahrával jednotlivé komponenty. Avšak doposud to bylo možné pouze v tzv. „manufacturing modu“o kterém toho zahraniční fóra také dost napsala.

To že Microsoft odtajní tuto možnost se nám nezdá velmi taktické, do budoucna si totiž zahrává pokud by se někomu podařilo proniknout do útrob Xbox 360 natolik, že by dokázal tuto možnost zneužít , jednalo by se o jednoduchou modifikaci konzole k přehrávání pirátských kopií například pouze po ETHERNET konektoru.

http://www.youtube.com/watch?v=NLmbeyemuIg&feature=player_embedded

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jestli jsem ten tvůj článek pochopil dobře, tak tento dash přehraje FW v mechanice a změní ji na neflashnutou. chápu tedy správně, že na tyto "nové FW" není prozatím flash a bude jej tedy třeba vytvořit?

dále mi není jasné, že u her Fable3, AC:B, Halo: Reach a NFS:HP není patch pro AP 2.5 na tomto dashi, tím myslíš, že AP patch byl funkční pouze na dashe do 625 ale na novém již je záplata nefunkční? že tedy pro tento dash bude třeba nová záplata či nový flash?

ale nejvíc nechápu, že píšeš, že přo aplikaci tohoto dashe nejde spustit žádná záloha, ale na konci článku píšeš, cituji: Tieto 4 hry aktuálne nespustíte na danom DB. (neexistujú AP 2.5 patche pre tento DB).

COD:BO a COD:MW spustíte či už patchnutú alebo nepatchnutú verziu.

Všetky ostatné hry idú úplne bez problému.

tak tedy ostatní hry na tomto dasi jdou? nebo ne?

jinak Ti chci poděkovat za info, které tady postuješ okolo téhle problematiky :)

Je tam napsano, že když updatuješ na nový dash, tak ti to změní fw mechaniky, která by měla být znovu ofleshovatelná. Na tomto dashi by jsi měl spustit hry jen s AP25, pokud znovu oflashuješ,spustíš zase všechby hry kromě jž jen 4 her. Tak jsem to pochopil z toho zdroje, mají to tam nešikovně napsané.

Bůh žehnej c4evovi a lidem mu podobným. Bez nich by nebyla temná strana xbox scény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci, mám v tom trošku bordel, dejme tomu že budu muset updatovat na tenhle dash jestli to budou mít nové hry, a když to udělám tak mi už pak nepujde žádná??? zatím mám dash danej pomocí bugu ať můžu hrát hry s AP25 a v nejbližší době si chci dát na xko lt+1.1 , a kdyby pak třeba hry které vychází v květnu (dirt3,zaklínač2) vyžadovali update na ten nejnovější dash tak by mi stejně nic nešlo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar borci, mám v tom trošku bordel, dejme tomu že budu muset updatovat na tenhle dash jestli to budou mít nové hry, a když to udělám tak mi už pak nepujde žádná??? zatím mám dash danej pomocí bugu ať můžu hrát hry s AP25 a v nejbližší době si chci dát na xko lt+1.1 , a kdyby pak třeba hry které vychází v květnu (dirt3,zaklínač2) vyžadovali update na ten nejnovější dash tak by mi stejně nic nešlo??

Kdyby si updatoval na ten dash, tak by se dalo říci, že ti to odflashuje Xko, tudíž nic nerozjedeš. Poté by sis to musel nechat zase preflashovat, podle toho na který fw mechaniky by ti to ten dash změnil. Zatím bych se s tím nezabýval, je to zatím v testovací fázi, neí se jestli bude finalní verze totožná s betou, a hlavně si nemyslím že dirt 3 a hry vydané v tomto měsíci, budou vyžadovat již zmíněný dash. Počkáme si co na to c4va - jak to vyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle kecy si nech pro sebe laskave, tohle tady nikoho nezajima, jestli chces, tak si zaloz svuj topic, kde budes diskutovat s lidma tobe podobnyma o kupovani her, muzete si tam diskutovat cely dny.

Pro deedee: přesně tak tady se řeší problem ohledně pálenek takže tahní někam jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ste hry kupovali a nekradli... Neměli by ste žádné problémy

Toto je forum plné akorát tak zlodějů. Nemá cenu zde takové věci psát, akorát je tím naštveš a je tu diskuze o h****. Jinak konečně se M$ pochlapil a doufám, že postup z jeho strany bude velice tvrdý. Opravdu kvalita tohoto fóra jde strmě dolů, řeší se tady akorát věci ohledně zlodějiny.

EDIT: Následující 2 příspěvky: Přesně, jak jsem řekl, klasika, nemám peníze, tak začnu krást. Takhle začnou všichni a jak to pak taky bude vypadat. To je to samé jako: nemám peníze na auto, tak si půjdu nějaké ukrást. Kdyby každý nekradl, nebyl by tento stát posr***, jak píšeš. Tímto to začíná, nakonec se takovýto lidé dostanou do vlády a stát je pak opravdu v prdeli, protože každý jenom krade. Pokud nemám peníze, tak do pr**** nehraju na xboxu a jdu do práce. Klasický český občan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu