Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mám problem s PSP .... ?


andrew.rk

Otázka

Zdravím, mám jednu vec a to že PSP som dal pred polrokom prepáliť a v pohode do teraz kím to nechytil sprostý malý brat do rúk a teraz mi vôbec nejde:

Hry z karty napr. iso súbory aj keď v Games v PSP mi ukazuje že možnosť na kartu ale neukáže ich

Potom firmware menu ktoré sa ukázalo po stlačení Select už nereaguje vôbec ...

Tak a teraz newiem čo idem robiť lebo ten čo mi to prepaloval už nemá svoje PSP tak sa to nedá potrebuje dva PSP ... Nedá sa to nejak opraviť ? bez prepalovania

Dopredu dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přijde mi to jako by ti ten člověk nahodil chickHEN a po vypnutí samozřejmě PSP ztrácí paměť z RAMky a tudíž máš zpátky OFW.

Musíš nahodit chickHEN případně MHUSpeed a nainstalovat 5.03 GEN-C, k tomu druhé PSP nepotřebuješ, viz. tutoriály;)

Tady máš odkaz: http://console-forum.net/showthread.php?t=89968

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám problem dneska ráno som zapol psp a seklo mi ho po zapnutí a potom mi vôbec nešlo to menu cez select a ked som stlacil na hru ktorá je na karte tak mi napísalo ze data is corrupt daco take ... a teraz chcem oznova nahodiť to co predtím ale mhuspeed mi nejde naskočiť ked otvorím priečinok a nereštartne mi ho ale sekne a potom ako keby pukne v pspčku taky zvuk a vypne ho a vôbec ho nereštartuje ako predtím, ... čo je s tím viete ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu