Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Notebook hry


goli

Recommended Posts

K tem hram ti reknu tohle: procak neni na hry vubec slaby,ja mam t2400/1,86ghz a nevidim rozdil oproti druhemu t7500/2,2ghz-urcite ne ve hrach,ktere jsem schopny rozjet. Ale problem je ta grafika!! Ujistuju te,ze jestli na tom rozjedes mafii na low,tak budes rad. Na nejake COD4 a podobne s timhle strojem uplne zapomen. To je co se tyce vykonu. Ted si k tomu jeste pricti problemy s kompatibilitou tehle grafarny,ktera nikdy nefungovala,jak mela,a vychazi jedine-nechci te zklamat,ale tenhle notas na hry absolutne ne! Morrowind mozna jo, Half life 2 mooozna, GTA3 mozna jo,ale GTA SA,COD4 ani nahodou. To integrovana grafika intel x3100 je asi 10x rychlejsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja sem vubec nemyslel hry typu san andreas myslel jsem napr far cry 1 a jine starsi pecky

dík za thx :cheesygrin:

hele, podívej se sem: http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

najdi si tam tu mirage 3 mrkni na skóre v 3dmarku... Někdo občas mívá kecy, že ve hrách na 3dmarku nezáleží, ale tyhle testy jsou dost objektivní, a vycházejí vždy z více měření-výsledek je třeba průměr z 5 různých testů. Já téhle tabulce věřím a zásadně se podle ní orientuju při výběru noťasu s tou kterou grafikou...

Takže ta mirage 3 tam vychází strašně bídně i oproti ostatním integrovaným čipsetům. Měl jsem třeba konkrétně kdysi ten intel x3100: GTA SA tam v 16bitech na max rozlišení i detaily běželo docela solidně (cca 27fps), ale oblivion v 800x480 (!!!) na nejmenší detaily, nejmenší dohlednost se vším vypnutým jel úděsně, to se prostě nedalo... Já nevím, jak náročný je třeba Far cry 1, a ty ho na ty lowest detaily asi určitě spustíš, ale bude to určitě vypadat děsně, a možná to bude mít tak 10fps a to je na prd a ne na hraní...

Ten problém s kompatibilitou byl po celou dobu, kdy se mirage grafiky vyráběly, špatné ovladače, špatná implementace openGL, prostě nepodporovaný nestandard se vším všudy. Takže třeba u některé hry nepůjdou textury, jiná bude mít rozhozené barvy, jiná nepůjde vůbec spustit, i když by měla jet, uvidíš sám.

kdybych ti měl doporučit nějaké hry, tak zkus GTA3, GTA vice city, Mafii, Call of Duty 1, Medal Of Honor 1, Silent Hill 2, Gothic, Morrowind, Doom3, Max payne 1, Max payne 2, Aliens vs Predator - to jsou pecky, které si doteď rád zapařím, když mám náladu :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co bejvalo normální za mejch časů? že chci hrát hru, tak jí seženu a bud jí rozběhnu nebo ne, nedávali jsme inzeráty typu "CO SI NA TOM POCITACI ZAHRAJU?" s timhle přístupem bych ti poradil frisbee s tim notebookem, proste si nejaky hry stahni a zkus, u kazdy hry jsou uvolneny pozadavky na HW tak si to muzes vygooglit ne? OMFG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu