Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejoblíbenější moderátor 08


Negto

Recommended Posts

ty voe je proto ma pred tim moderator napsano velkym EX a ma tady v tom topicu nejvice hlasuj

Můžeš mi to prosím přeložit? nic smysluplnýho jsem z toho nevyčetl, navíc baví tě to hodně se tady do mě navážet? táhni, nevim na co ti to je, akorát tady všechny na*ereš.

ty jsi dislektik nebo co?

EDIT: jj s tim ex jsem jestšě částečně pochopil, ale to s těma hlasama :D

EDIT2:

anonym_ je nejlepsi mod

alien je vypatlanec s demen+ma postama

omlouvam se za predeslej post nejak jsem nevedel co pise ;)

Hmmm ještě lepší, a co jsi na tom, co jsem napsal nepochopil?

btw můžeš mi prosím říct co jsi myslel tim "alien je vypatlanec s demen+ma postama", myslim, že jsi chtěl asi napsat ALIEN je chytrej a má inteligentní posty ne? :D

Winde, neba jak se ti to nadává seš chytrej jak hovono, akorát se tady do všech navážíš, ničemu nerozumíš, zmiz, takový lidi sem napatřej :D, admini já jsem Vás na to upozornoval, nereagovali jste, když může on, já taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi to prosím přeložit? nic smysluplnýho jsem z toho nevyčetl, navíc baví tě to hodně se tady do mě navážet? táhni, nevim na co ti to je, akorát tady všechny na*ereš.

ty jsi dislektik nebo co?

On asi možná chtěl říct že narliza má nad avatarem napsáno ex-moderátor protože byl moderátor třeba před rokem a teď už neni:)

no ale dislektik asi je když neumí psát:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Hele ty asi fakt nevíš co bys nudou dělal že ? :dozey:

2.Playcentrum není mód :dozey:

3.Nemělo by se zapomínat na ty co už moderátorama nejsou...tedy add: Typek,Narliza,Jirka71 a LukDM

4.Je trocha paradox to, že to zakládá člověk, kterej tu byl v roce 08 max měsíc...

5.Di s tim W už někam :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Jednou už to tu bylo tak jsem chtěl to zkusit zopakovat,a kouzelná školka už mně nebaví xD

2.Je v modech má takové pravomoce,tak jsem ho tu přidal

3.Já bych tu nechal ty co jsou tu teď,není to jako minule,kdo udělal nejvěčí práci

4.Chceš vědět kolik je na světě paradoxů?(hodně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu