Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 slim - cooler chladic


Vincenzo

Otázka

Zdravicko lidi, chystam se koupit novy x360 slim, ale chci si k nemu radeji do zacatku koupit chladic. Mohl by mi nekdo poradit, ktery vybrat? Xbox bude z 90% na stojaka a sem tam na lezaka.

Vybiram mezi temito: http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/xbox-360-slim-chladic-horni-2538/

http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/chladic-pro-xbox-360-slim-bocni-2502/

Vim, ze od dob revize Jasper se chlazeni podarilo poladit, ale chci mit jistotu a navic nechci at mi do nej zbytecne seda prach a ten ventilator nebo chladic by to mohl krapet eliminovat.

Diky vsem za rady a tipy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nechapu, ze se to vubec vyrabi... dalsi zpusob, jak vytahat z lidi penize... SLIM ma ochranu proti prehrati, nemuzes ho upect. Navic vzhledem k integraci GPU a CPU do jednoho cipu, vyrabeneho navic pokrocilejsi technologii nez pro jasper, odevzdava jeste mnohem mene tepla, nez zmineny jasper....

Akorat by sis z toho udelal vysavac, hlucelo by to zbytecne moc a vysledek zadny.

Co se pracu tyce, staci jej nemit na zemi nebo blizko zeme, odtud jde prachu nejvic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už mě unavuje jak lidi na tomto foru když se někdo na něco ptá píšou vždy něco jiného než se někdo ptá !

Pokud neodpovídáte na požadovaný dotaz nepište mu sem bože !

Vybral bych tento http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/chladic-pro-xbox-360-slim-bocni-2502/ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

xstanax: Já ti rozumím, ale na druhou stranu, proc bych nemohl napsat i jiný názor na jeho dotaz ci neprimou odpoved, pokud s tim primo souvisi? Chapu, ze se ptal na to, jaky chladic bychom mu doporucili, ale proc mu neusetrit penize a neprispet vyvracejicim nazorem. Treba je to spatny nazor, ale proto sam pise: "Diky VŠEM za vaše rady a tipy". Cim vice lidi odpovi, tim lepe se bude moci rozhodnout a nakonec i treba vubec nekupovat...

Vzdyt preci forum je o diskuzi, o radach a rozvadeni tematu a ne vzdy jen o tom "ano", "ne" nebo "tenhle"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidi v pohode, nehadejte se. Takze jsem pochopil spravne, ze kdyz mu budu davat kapky a zacne se naaahodou hrat, tak se vypne a az vychladne tak dobre? Tak to jsem nevedel :cheesygrin: a s tim hlukem ventilatoru me to vubec nenapadlo, ze jak se bude roztacat, tak bude hucet :? lidicky, diky moc za rady a tipy, urcite sem zas o kousicek chytrejsi:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu