Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

System Update Stopped 3151-351F-B800-0F00-C00-0034 pls pomoc!!!


SPECNAS

Recommended Posts

Zdravím, dnes jsem chtěl spustit hru BODYCOUNT a chtěla na mě aktualizaci, během toho vyběhla tato chybová hlaška

System Update Stopped

status code :3151-351F-B800-0F00-C00-0034

xbox už nenaběhne do menu a při opětovném zapnutí se po načtení oběví jen tato hlaška.

Pls moc o radu, na tomto odkazu tato chyba není http://support.xbox.com/cs-cz/pages/xbox-360/troubleshoot/update-xbox-360/system-update-help.aspx

Moc děkuji za pomoc.

xbox je flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tady pořád radíme - NEUPDATUJTE z DVD ale z flešky . Teď jsem to řešil s jedním kamarádem z Prahy .Teď musíš vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB . Potom udělej update přes flešku . :

Stáhnout ho můžeš zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Počítej ale s tím , že ti nepůjde ani jedna pálenka , protože nečteš forum .:

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Xbox budeš muset nechat přeflešnout na FW LT+1.91

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, kamarádovi to samé udělalo při Maddenu, samozřejmě věděl, že přijde o flash, ale dnes nebo zítra chtěl jít na flash, na kterém by stejně potřeboval ten nový dash, tak si myslel, že ho updatuje takto. Jenže mu to udělalo to samé co kolegovi nahoře. Zkoušeli jsme jak sync button, tak update z flashky. Ani jedno nefunguje. Na zahraničních forech sem se docetl, ze je potreba si u flashera nechat udelat stock fw mechaniky, potom update a potom re-flash, pokud chce dotyčný nový flash samozřejmě. Ale jinak, než stock fw a potom update to zřejmě nepůjde. Jen to tu píšu proto, že ani jedna rada z těchto nefunguje, to už je otestované :) Ještě by to mohlo jít tím, že by si dotyčný sehnal originální disk té dané hry - to je ale opravdu jen hádání .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno nefunguje. Jen to tu píšu proto, že ani jedna rada z těchto nefunguje, to už je otestované :)

Není to nefunkční ve všech případech . Kdyby to nešlo , tak by jsem to neradil . Opakovaným updatem z flešky a vyčištěním cache se to povedlo dnes na mou radu přes ICQ kamarádovi dostat do stock FW a xbox vykazuje DB 13599 . Samozřejmě nejde ani jedna pálenka a musí se udělat znova flash .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, můžete mi tedy někdo vysvětlit jak to příště spustím, až to znova flashnu?

Musím tedy něco z dvd updateovat nebo ne, díky za odpověd

Když už budeš mít DB 13599 a flash LT+1.91 , tak to po tobě žádné update požadovat samozřejmě nebude a spustíš to normálně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toro: No já ti jen říkám, že ani na po 10té, to z flashky (která předtím normálně v xboxu šlapala jako HDD) to nic neudělalo. Pomohl re-flash na 1.91, při kterém se ani nemusí stock. :) Nechci se hádat, kámošovi to prostě takhle nešlo a zkoušeli jsme to poměrně dlouho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toro: No já ti jen říkám, že ani na po 10té, to z flashky (která předtím normálně v xboxu šlapala jako HDD) to nic neudělalo. Pomohl re-flash na 1.91, při kterém se ani nemusí stock. :) Nechci se hádat, kámošovi to prostě takhle nešlo a zkoušeli jsme to poměrně dlouho :)

Vám to nešlo a nám to šlo . Také jsem nepsal , že je to na 100 % funkční ale jestli jsi to četl pořádně tak je tam napsáno :

" Není to nefunkční ve všech případech . Kdyby to nešlo , tak by jsem to neradil " tak mne prosím neopravuj a nebudeme se už o tom dohadovat . Myslím že za zkoušku to stojí udělat . Buď se to povede jako nám a nebo nepovede jako Vám - ale každopádně od toho lidi nemusíš odrazovat protože se s tím nedá nic zkazit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady pořád radíme - NEUPDATUJTE z DVD ale z flešky.

Možná je to hloupý dotaz, ale je spolehlivé updatovat přímo z LIVE ? Zatím jsem s tím neměl žádný problém, ale co mám flash, tak jsem neupdatoval. Nicméně flash by update nijak neměl ovlivňovat že ? Konkrétně LT+ 1.9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná je to hloupý dotaz, ale je spolehlivé updatovat přímo z LIVE ? Zatím jsem s tím neměl žádný problém, ale co mám flash, tak jsem neupdatoval. Nicméně flash by update nijak neměl ovlivňovat že ? Konkrétně LT+ 1.9.

Za hlavní důvod považuji to , že se při updatování z live bezmyšlenkovitě odklikne souhlas a potom mohou vzniknout problémy . Kdežto když updatujeme z flešky , tak přesně víme co tam dáváme a co nám to update s xboxem provede .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě šlo spíš o spolehlivost provedení update, ne o to co s konzolou může udělat. Když je aktualizace z DVD s hrou nespolehlivá a vyskytují se u ní nezdařené updaty. Samozřejmě je jasné, že z live nevím co se mi tam vlastně stahuje.

Některé kódy chyb jsou asi normální, protože na ně existují opravovací updaty, ale u některých je napsáno, že mám kontaktovat podporu. U některých rovnou to, že update se nezdařil, protože je konzole nelegálně upravená. Ovšem takové kódy by se neměly zobrazovat pokud pouze selhal update a není na vině systémem objevená úprava konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí se mi stal tento problém. V dobré výře, že jsem nenašel nic o problémech s hrou Bodycount, jsem zastrčil hru do mechaniky, spustil update a v půlce se to zaseklo a chyba. "System Update Stopped status code :3151-351F-B800-0F00-C00-0034" Naštěstí je tohle forum plné lidí, kteří dokážou poradit. Přes malé tlačítko to nešlo, tak jsem hodil update na flashku a už to je v cajku :) Sice pálenky mi, pravda, nefrčej, ale stejně jsem se chystal udělat nový flash, takže mě to ani tolik neštve. Mockrát díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dnes jsem chtěl spustit hru DEAD ISLAND a chtěla na mě aktualizaci, během toho vyběhla tato chybová hlaška

System Update Stopped vysunte dvd a zasunte pro pokračovani v update

status code :3151-351F-B800-0F00-C00-0034

xbox už nenaběhne do menu.

zkoušel jsem to updatovat pres flash jak je uvedeno ale nenačte to a opět naskoči zpět hlaška a ni zamnuti s podrženim toho maleho tlačitka
co se používá i na spárování ovladače s xkem .

ponazasunudi dvd naskoči okno update a hnedka zpět chybove okno to stejne s flashkou.

Moc děkuji za pomoc.

xbox je flash a ma bann.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dáváš na flešku DB 13146 ? Updatováním na 13599 to nejde , protože jsi hrou DI začal 13146 .

Když máš flash tak se musíš zajímat o dění okolo - jaké jsou změny a ne jen bezmyšlenkově něco odsouhlasit . Musíš číst forum,aby jsi byl v obraze .

Tady si stáhni DB 13146 :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Přišel jsi tím ale o flash :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

a musíš znova flashovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když mi ale nějaka hra napiše update jak ji rozjet? a niž bych prišel o flash?

Prostě nijak . v každém případě jakmile potřebuješ update tak se ti přepíše mechanika a o flash přijdeš . Takže potom musíš mít nový flash .

P.S. Mělo by to jít - asi něco děláš špatně . V každém případě ale musíš k flasherovi - ten si s tím už když tak poradí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu