Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

status code: 22FB - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0034


maasa

Recommended Posts

Zdravím,

jsem začátečník a chtěl jsem aktualizovat hru z dvd (což jsem si až teď přečetl, že je hloupost :cry: ) a napsalo mi to toto:

Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.

If the problem persists, visit www.xbox.com/support.

Status Code: 22FB - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0034.

Dokáže mi někdo prosím poradit, jak se toho zbavit?

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,jsem začátečník a chtěl jsem aktualizovat hru z dvd (což jsem si až teď přečetl, že je hloupost :cry: ) a napsalo mi to toto:Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update.

If the problem persists, visit www.xbox.com/support.

Status Code: 22FB - 335A - B800 - 0F00 - C000 - 0034.

Dokáže mi někdo prosím poradit, jak se toho zbavit?

Předem děkuji.

Nenapsal jsi jaký máš FW flashe , dashboard a z jaké hry jsi chtěl aktualizovat . Bez toho ti poradit nemůžeme .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde na xboxu jsem nenašel dashboard, zkusím to alespoň popsat. Mám klasický bílý xbox, který jsem koupil v červnu 2010, z druhé strany xboxu je datum výroby 15.07.2009. Flash mi dělal nějaký kluk, které jsem našel na internetu. Neřekl mi, co s tím udělal, jen mi ukázal, že fungují hry. Spustil jsem na tom všechny nové hry...Fifa 2011, NHL 2011, Mafia II, Virtual Tennis 4 atd. Ta chyba, kterou jsem popsal, se mi stala u NHL 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DB je menu xboxu . Jaký je najdeš zde :

SYSTÉM SETTINGS – CONSOLE SETTINGS – SYSTÉM INFO – třetí řádek odspoda – D. ………………

Ale stačí že jsi napsal při čem se ti to stalo . Tím že jsi aktualizoval DB na 13146 z DVD , tak se ti smazal flash ( http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku ) a update nedokončilo .

Teď musíš dokončit aktualizaci DB na 13146

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Potom můžeš aktualizovat ještě jednou rovnou na 13599 a znova xbox nechat flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspíš máš flash LT 1.1 tak jako já,taky se mi to stalo u NHL12 ale na rozdíl od tebe sem nedal yes:) musíš to nechat flashnout na LT 1.9,ale což je celkem zbytečná investice peněz,když budeš za chvíli na ty nejnovější hry potřebovat flast LT 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc!!! zachránili jste mi xbox, vše funguje (až na hry :-) ) Jak píšeš s tím flash LT 2.0 ... Ten ještě není? Nevíš, kdy bude k sehnání? Jestli si mám nechat udělat ten 1.9 nebo ne...Jste opravdu moc hodní, ještě jednou děkuju

Kdy bude 2.0 nikdo neví . Pracuje se na něm . Jestli chceš tak raději počkej a zatím můžeš hrát nějakou starší originálku levně z bazárku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni

Jsem také absolutní laik a mám podobný problém. Už si vůbec nevím rady. typ: D: 2.0012625.0 - k:2.0.12625.0

xBOX Mám normální bílý. Problém nastal při vložení disku s origo koupenou NHL 12. v momentě kdy jsem vložil disk na mě vyběhlo okno s updatem. Potvrdil jsem. Pak ale těsně před koncem updatu se mi ta "lišta", která ukazuje kolik je hotovo, zastavila a nehnula se dál. NECHAL jsem to být a čekal. Najednou mi vyskočilo okno kde stálo: CAN´T PROCESS THE UPDATE. IF THE PROBLEM PERSISTS, GO TO WWW.XBOX.COM/SUPPORT. STATUS CODE: 3151 - 335A - 1800 - 2203 - C000 - 0001.........vůbec si nevim rady, jsem technickej pablb. Nevíte někdo co s tím? díky za radu.s13.png je to stejný problém jako ten co měl uživatel nademnou??? Jak se to dá řešit? Díky moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni

Jsem také absolutní laik a mám podobný problém. Už si vůbec nevím rady. typ: D: 2.0012625.0 - k:2.0.12625.0

xBOX Mám normální bílý. Problém nastal při vložení disku s origo koupenou NHL 12. v momentě kdy jsem vložil disk na mě vyběhlo okno s updatem. Potvrdil jsem. Pak ale těsně před koncem updatu se mi ta "lišta", která ukazuje kolik je hotovo, zastavila a nehnula se dál. NECHAL jsem to být a čekal. Najednou mi vyskočilo okno kde stálo: CAN´T PROCESS THE UPDATE. IF THE PROBLEM PERSISTS, GO TO WWW.XBOX.COM/SUPPORT. STATUS CODE: 3151 - 335A - 1800 - 2203 - C000 - 0001.........vůbec si nevim rady, jsem technickej pablb. Nevíte někdo co s tím? díky za radu.s13.png je to stejný problém jako ten co měl uživatel nademnou??? Jak se to dá řešit? Díky moc za každou radu

Úplně to samé - tím že jsi aktualizoval DB na 13146 z DVD , tak se ti smazal flash ( http://console-forum.net/tema/119565...ziadnu-palenku ) a update se nedokončilo .

Teď musíš dokončit aktualizaci DB na 13146

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Potom můžeš aktualizovat ještě jednou rovnou na 13599 a znova xbox nechat flashnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro, děkuji ti za radu.........Zkusil jsem přesně to, co jsi mi napsal. Stáhl na flash disk, vrazil do XBoxu. Potvrdil jsem spustit update a dopadlo to úplně stejně jako poprvé. Proces updatu se zastavil těsně před koncem a pak mi to zahlásilo tu samou chybu: CAN´T PROCESS THE UPDATE. IF THE PROBLEM PERSISTS, GO TO WWW.XBOX.COM/SUPPORT. STATUS CODE: 3151 - 335A - 1800 - 2203 - C000 - 0001 :-( myslel jsem, že by to mohlo být třeba nedostatkem místa na disku ale mám 41gb volných....takže už fakt nevím :-( Ale děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dával jsi napřed 13146 ? Ještě zkus napřed vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB . Potom znova zkus update na 13146 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: Ano, dával jsem verzi 13146 verzi co jsi mi říkal. A cache vyčistit jsem také zkoušel, to mi doproučil kamarád...prostě update naskočí normálně - odsouhlasím ho a update normálně běží. Kousíček před koncem to zamrzne a pak..........vyskočí ta podělaná chyba :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: Ano, dával jsem verzi 13146 verzi co jsi mi říkal. A cache vyčistit jsem také zkoušel, to mi doproučil kamarád...prostě update naskočí normálně - odsouhlasím ho a update normálně běží. Kousíček před koncem to zamrzne a pak..........vyskočí ta podělaná chyba :-(

Tak už nevím . Stejně s tím asi musíš za flasherem kvůli novému flashi , tak ten si s tím snad poradí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: Ano, dával jsem verzi 13146 verzi co jsi mi říkal. A cache vyčistit jsem také zkoušel, to mi doproučil kamarád...prostě update naskočí normálně - odsouhlasím ho a update normálně běží. Kousíček před koncem to zamrzne a pak..........vyskočí ta podělaná chyba :-(

Nemáš měněnou náhodou mechaniku ? Pakliže ne, udělej update se stock fw v mechanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu