servis-konzoli.cz

*Sphinx*

beats by DR.DRE, solo, studio, tour - levně

14 posts in this topic

Zdarec prodávám sluchátka značky monster. V nabídce jsou:

Monster beats by dr.dre studio - cena 2800 ,- http://beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B3808&cat=1

Monster beats by dr.dre solo hd - cena 2200 ,- http://beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B5800&cat=1

Monster beats by dr.dre tour - cena 1400 ,- http://beatsbydre.com/products/Products.aspx?pid=B5097&cat=2

Tyto sluchátka jsou originál !!

Kdyby měl někdo zájem, prodávám také sluchátka SkullCandy - dostupné barvy, černá a světle modr- cena 600,-

Všechny sluchátka jsou orig. zabalené, nové, nepoužité. Původní ceny sluchátek jsou mnohonásobně vyšší.

Sériové čísla a také fotky odesílám zájemcům do PM, stupidní komentáře si nechte od cesty ;)

BTW: Prodávám i fejky - žluté, modré, fialové, červené, bílé a černe Solo HD :) cena je 800 pište do PM

Tak pár připomínek které si nemůžu odpustit

1) Nejedná se o značku Monster Beats, značka je Monster a výraz Beats znamená model čili edici sluchátek

2) Určitě se nejedná o originální zboží, jedná se o dovoz z USA, pokud se jedná o originál poprosím o seriové čísla sluchátek, která jsou uvedena na spodní straně krabice a u některých modelů nad levým sluchátkem.

3) Nesnaž se mi namluvit že si sluchátka v hodnotě cca 4-7k dostal a snažíš se je pouze prodat, jedná se o výdělečný topic který funguje na způsob někdo koupí a zaplatí a ty objednáš případně seženeš a pošleš kupujícímu.

Pokud na sluchátkách nemáš seriové čísla, být tebou neprodával bych sluchátka zde ;)

Ber to jen jako upozornění, nechci nikoho ovlivňovat ale rozdíl mezi originály a padělky je ve většině případech velice znatelný ;)

Díky, topic upraven.......

btw: jak již jsem psal, všechny sluchátka jsou originální. padělky bych neprodával tak draze, když stojí kolem 700,- :)

Tak teď jsi mně rozesmál, chvíli jsem se zabýval "padělky" sluchátek značky Monster, protože se mi to velice nelíbilo když se takhle napodobují výrobky. Snad na každý výrobek od nich až na pár vyjímek je napodobenina tedy padělek ;)

U sluchátek Solo HD jsou dva druhy padělků. Jeden je kompletně z plastu a z každého sluchátka vede kabel, v balení jsou pouze sluchátka nic víc, kvalita uplně víte kde ;) druhý padělek je téměr srovnatelný s originálem, jeden odpojitelný kabel, kompletní balení na krabici všechny popisky a v krabici téměř všechno příslušenství stejné, pouze podle pár detailů poznáš že se jedná o padělky např."pár textů na zadní či přední straně krabice, podle čistícího hadříku, podle příslušenství (většinou jsou dodávany pouze s kabelem pro iPhone tedy s Controltalk)"

Nikde na krabici nejsou uvedena žádná seriová čísla jak je to u originálu, u většiny originálních Beats Solo HD sluchátek je seriové číslo uvedeno i nad levým sluchátkem, což je velice dobré. U padělků seriové číslo nikde není, kvalita určitě srovnatelná není, jsou více přebasovaná a ten zvuk není tak doladěný jako u originálů. Krátce řečeno - kšunt.

Tot vše, snad jsem někomu pomohl.

ps. prosím o fotky seriového čísla a krabice od Solo HD, tak se uvidí... díky ;)