Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Překlad do GTA:LCS


taxik

Recommended Posts

Překlad Grand Theft Auto Liberty City Stories do Češtiny !

Včera večer jsem si modoval GTA San Andreas a hledal informace o Beta verzi GTA SA. Při této hledačce jsem zjistil, že několik textů je pořád ve hře. Dnes jsem se probudil a řekl si, co kdybych přeložil GTA Liberty City Stories ? :) Tak jsem začal a ono to funguje :)

Důkaz (bez diatkritiky):

prekladlcs.png

Zkouším do toho narvat diatkritiku, takže nevím jestli tam budou háčky a čárky nebo to bude bez ní. Hlavní je, že to funguje. Bohužel je to docela časově náročny a při každé editaci je nutné znovu "vytvořit" ISO soubor s překladem (cca 2min) a potom to zkopírovat do PSP. (Pokuď ví někdo lepší způsob na zkopírování souborů do ISO než přes UMDGEN sem stím)

Jsem zatím sám, proto bych uvítal POMOC. Pokuď máte dobrou angličtinu, byl bych rád kdyby ste se přihlásili, ale POTŘEBUJU angličtináře, ne týpka co to nandá do Translátoru a vyjde úplná kravina (to dělám i já ale potom to přeložím aby to dáválo smysl :D). Držte mi palce ať mám chuť na tom makat

Kontaktovat mě lze pomocí soukromé zprávy

POSTUP S PŘEKLADEM:

//tak vypadá že diatkritika nebude, PSP verze LCS nemá TXD (soubory s texturou) ale nějaké .CHK a ty nevím jak otevřít. Taktéž tam vůbec nevidím soubor s fontama, musí být někde ukryt

//pořád pracuju na diatkritice takže to ještě není jistý

//objevil se bug v překladu který způsobuje crash hry při zobrazení zprávy jak zapnout mise v taxiku :ziped:

// uuuf, bug jsem fixnul takze mohu pokracovat :cheesygrin:

//Ach, je to fakt hodně textu cca 1000 textů. Sám to nezvládnu, potřebuju pomoc, takže jsem napsal na GTA.CZ. Přeloženo cca 3% textu

//dnes jsem doplnil nějaké texty zase, diatkritika je pořád v dálce....

// objevena pravděpodobná cesta jak editovat .chk soubory !!!!! Hell yeah

// .chk soubory editovat lze, problém je jiný. Kam ku**a R* dali soubor s fonty?:roll:

// new obrazky

preklad2.png

preklad1.png

// GTA.CZ posila se ozvala: http://gta.cz/liberty-city-stories/. V teamu je zatim DaRaS a ryonekki. Dneska jsme trochu něco přeložili :)

//aktivni clenove-Hackis a RaDaS.Přeloženo již 6% textu !

//pracujeme pro vás den i nocí :D

//textury prolomeny ! FONTY NALEZENY ! HLEDÁME GRAFIKA ABY NÁM UPRAVIL PÍSMO PRO HÁČKY A ČÁRKY

//leader tohoto projektu (já) má dovolenou, takže se pokusí předpřipravit všechny texty které třeba přeložit (až do neděle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poskytnout soubor s textama,kde je přeložené 99% všeho,jen ne příběh ;)

Úplně nechápu-myslíš přeloženo MAIN (nemocnice, závody, OBECNÝ TEXT,MP, MENU) a nebo co? Každopádně by se mi to hodilo, tvůj skype prosím-můj taxik700. Přidám tě do Credits

RaDaS: Každá pomoc vítána, přidej si mě na Skype :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nechápu-myslíš přeloženo MAIN (nemocnice, závody, OBECNÝ TEXT,MP, MENU) a nebo co? Každopádně by se mi to hodilo, tvůj skype prosím-můj taxik700. Přidám tě do Credits

RaDaS: Každá pomoc vítána, přidej si mě na Skype :)

Ano myslím to :),mělo by to být ono,už jsem na to pár měsícu nešáhl http://ulozto.cz/xkRv5G1/english-gxt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano stáhne si to těch pár lidí,co jim ještě psp zbylo :)

Pár lidí určitě ne. Dohodl jsem se na GTA.CZ s newskama, jakmile tam byla 5 min newska zaplnila se mi emailová schránka :cheesygrin: Překlad vypadá dobře, zachvíli dokončímě obecné texty a vrhneme se na překlad misí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 5 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu