Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak stahovat zdarma hry bez JAILBREAKU


norbert

Recommended Posts

ne nikdy nefungovalo.. ver mi.... pokud by to slo takto obejit tak nikdy by nemusel byt Jailbraik.... proto by se nesnazilo tolik hackeru na celym svete aby prolomilo jakykoliv iOS..... protoze kdyby to slo takto tak neni potreba JB.... jen by si nainstaloval aplikaci treti strany a mohlo by byt...

takze stanovisko ??,

NIKDY TO TAKTO NEPUJDE.... vzdy musis mit JB aby si mohl instalovat aplikace tretich stran a to jsou i aplikace cracknuty....

Doufam ze jsem to vysvetlil jasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim ???? ro chces rict ze ti to fungovalo ??? tak to jsi asi jedinej kterymu to fungovalo ....... .muzes se nam teda podelit o navod ???? protoze 6.0.2 je posledni mozny iOS tak urcite bude funogvat vsude...... pokud by neudelal apple zadny zasah tak to musi funogovat porad...... muzes semka prilozit tebou naoceny video funkcnosti ??? pokud to ukazes tak se rad omluvim.. a v tom pripade pod2g a dalsi hackari kteri delaji JB muzou jit srat.. protoze o to co se oni snazi, tak je vlastne jednoduchy pomoci nejakyho programu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj to fungovalo. Zneužívalo to systém licencovania applikácií, pre firmy (teda multilicencie). Teraz by inštalácia fungovala rovnako, ale na spustenie už potrebuješ Apple ID a heslo. Stiahnuť app a podpísať ju vlastným certifikátom a potom ju nainštalovať je práca na 5 min. (Otestované mnou s mojim dev účtom). A pod2g aj zvyšok JB scény je PROTI warezu, takže sa na JB nevyserú. Nabudúce ak o tom vieš prd (pôvodne som chcel napísať mužský pohlavný orgán, ale nechcem porušiť pravidlá) tak nekomentuj.

Upraveno uživatelem Pr3dator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, funguje to a díky tomu videonávodu mám v iphonu imovie (nechtěl jsem dávat tolik peněz bez vyzkoušení) nemusím sem dávat své video, protože jsem to provedl úplně stejně jak je uvedeno v prvním příspěvku (bylo zveřejněno i na mobilmanii). I přesto je zde stále naprosto jasný důvod JB, jelikož tento program sice nainastaluje aplikace a hry uvedené v appstoru, ale neřeši aplikace jako jsou SBsettings atd.. Nepotřebuji aby ses zde někomu omlouval, naprosto Tě chápu, také jsem tomu nevěřil dokud jsem to nezkusil. A ještě jedna věc. Ta aplikace funguje pouze na ipa soubory, které tam sám autor dodá, takže dost jich tam je ve starších verzích.

Edit: Pr3dator koukám popsal i jakým způsobem to fungovalo :) Až do takových detailů nevidím, ale díky za podporu (i když svérázným způsobem ;) )

Upraveno uživatelem crus1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď to po sebe znova čítam, uznávam, že to znie dosť agresívne a útočne. Určite nebolo mojim cieľom nikoho uraziť, iba vyviezť Konyho z omylu, ale rozohnilo ma, s akou bohorovnosťou napísal svoj názor. Ja osobne som proti pirátstvu a toto som netestoval, ale dočítat som sa o tom na Verge. A kedže ma baví skúmať iOS a mám dev účet, s ktorým som sa hral aj tak, že som podpisoval cudzie aplikácie (iba na výber tej správnej navigácie, ktorú som potom aj kúpil), hneď mi bolo jasné, ako to robia. Ale každopádne toto by som neriskoval ani ak by som bol pirát, kedže čínskej stránke na inštaláciu kradnutých aplikácii bez JB by som neveril. Aj keď vďaka sandboxu v iOS to je do veľkej miery stále celkom bezpečné. Okrem toho, nie je jasné, ako sa dostali k tomu kľúču na multilicencie, nie je to jednoduché. V úvahu pripadá dosť možnosti, od relatívne nevinných, ako to, že to normálne kúpili z peňazí za reklamu, až po svinské, ako kradnuté kreditky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji ze jste to vysvetlili... spletl jsem se..... to je vse.....nerekl bych ze neumim.... v apple delam uz nejaky ten patek.... ale je to jedno.. ocividne jste se do me opreli .... dobre stranim se a budu jen poslouchat..... jen jedna vec ..... ted to taky funguje ???? nebo v te dobe kdy byla tady hlaska o tom ze to funguje... tak to fungovalo ?????? ctete nekdo twitter pod2g ???? kde pise o teto veci ???? nechci se hadat.. nechci udelat ze sebe pitomce... jen chci poukazat na to ze to vse neni jak to vypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji ze jste to vysvetlili... spletl jsem se..... to je vse.....nerekl bych ze neumim.... v apple delam uz nejaky ten patek.... ale je to jedno.. ocividne jste se do me opreli .... dobre stranim se a budu jen poslouchat..... jen jedna vec ..... ted to taky funguje ???? nebo v te dobe kdy byla tady hlaska o tom ze to funguje... tak to fungovalo ?????? ctete nekdo twitter pod2g ???? kde pise o teto veci ???? nechci se hadat.. nechci udelat ze sebe pitomce... jen chci poukazat na to ze to vse neni jak to vypada...

Teraz už to nefunguje, Apple upravil systém inštalácie tak, že na prvé spustenie potrebuješ Apple ID. V čase, keď to autor postol, to zrejme fungovalo, minimálne pred týždňom určite. S pod2g (Cyrilom, hento sa blbo skloňuje) som osobne prehodil pár slov a na Twitteri ho sledujem už dlhšiu dobu. O tomto písal to, že konečne ľudia prestanú spájať warez a JB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu