Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect


tomas.marlen

Recommended Posts

Kdyz v unoru 2005 vysel KOTOR Sithlords na PC, byl jsem hrou ocarovan. Proste skvela "realtime akcni tahofka" ve ktery si ani pomalu nevsimnete ze je na tahy jak je akcni a k tomu pekny pribeh s moznosti volby dialogu diky ktere se svou postavou este vice s ztotoznite.

Mass effect je postaveny na stejnem zaklade jako KOTOR, jen akcni sceny uz nejsou na tahy ale 100% realtimove, diky tomu take o to vic zmatene, ale trh uz zrejme nechce hrat na kola a tak Bioware musel trochu vice z akcnit souboje.

KOTOR je licencovany produkt svazany s filmem Hvezne valky tudiz byli tvurci omezeni "ritiri jedi a wookiemi". KOTOR vlsatne Bioware jenom nacrtl a o samotne zpracovani se postarali kamosi z Obsidiam entertaiment (Bioware zatim makal na Jade Empire, a to sem nehral) . Nyni kdyz mel bioware potrebny potencial a volnost myslenky, tak jen tento stary KOTOR koncept osekal o star wars prvky, Silu (force) vysvetlil vybuchem v singapuru a telekenizí a mnoho podobneho: "Bla Bla Bla"

GRAFIKA a DESING je co se tyce klicovych postav a prostredi temer dokonala a velmi atmosfericka (nevýdana) to omlouva vetsinu bugu a peklesu frame rate, ktery ma za nasledek obcasne cukani obrazu coz je na konzolich ponekud netradicni. (+ v bitve se to necuka, jenom v tokovejch premrstenejch lokacich jako je treba citadela ktera vypada opravdu neuverutelne) Pribeh je jednoduchy, ale zato dokonale promysleny a tudiz hluboky. (to je na kazdem jak se do nej ponori a bude procitat svuj kodex az do zblnuti) Jen me mrzi ta vsudy pritomna podobnost s KOTOREM, coz ale z Mass Effectu rozhodne horsi hru nedela.

Kazdopadne je Mass Effect hra ktera se musi nekam zapsat jako jedna ze zlomovek v hernim prumyslu, krajne prevysuji kvalitu televiznich sci-fi serialu a i mnohych celovecernich filmu.

Aaaaaaaaaa Nemuzu o tom psat a pritom to nehrat, vypinam PC a du zachranit galaxii. Mejte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta anglictina je dost podstatna, po dlouhy dobe sem misty vytahoval slovnik, protoze zargon budoucnosti a marinackej sleng ala hvezndna pechota byl i na mě trochu moc, nejenomže to je v angličtině a nektery vyrazi zaskoci i celkem ostrileny anglctinare (este k tomu kdyz se tam mihnou v titulkack na 5sec) ale este to musite prokladat herni literaturou (CODEX neco jako poznamky) abste si udelali poradny prehled o hernim svete a jeho minulosti, pritomnosti a take budoucnosti, pokud teda nechcete hru jenom probehnout coz si myslim take de, ale pak uz nestoji za tech 1500 no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne je Mass Effect hra ktera se musi nekam zapsat jako jedna ze zlomovek v hernim prumyslu, krajne prevysuji kvalitu televiznich sci-fi serialu a i mnohych celovecernich filmu.

Aaaaaaaaaa Nemuzu o tom psat a pritom to nehrat, vypinam PC a du zachranit galaxii. Mejte se.

jj s timto souhlasim je to fakt skvela hra!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím. Chtěl sem se zeptat jestli neměl někdo stejné problémy z pomalým vykreslováním textur a stím že se hra při některých soubojích seká jako by to Xko svým výkonem už nedávalo.Hra je absolutně super asi nej co sem hrál a proto mě to pěkně žere. Tak bych chtěl vědět jestli ten problem je jenom u mě. Jo a je to záloha hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nemá s tím, že by Xko nezvládalo, nic společného... Je to tím stejným jako například u GTA 4, když jedeš moc rychle, tak se textury taky donačítávají pomaleji. Tohle by se ti mělo vyřešit tím, jak ti radil Amper už přede mnou Amper - nainstaluj na disk a je to.. Mě to u GTA pomohlo, Mass Effect jsem neinstaloval a dohrál i s pomalym načítáním textur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak to je zvláštní, máš možnost zkusit hru nainstalovat? Pokud jo, tak řekni jak to pak dopadlo.. Tohle by možná mohlo signalizovat nějaký problém s konzolí...

EDIT: teď jsem si teprve všiml, že má xbox flashnutý, takže předpokládám, že i Mass Effect máš pálenku - to by teda mohlo být špatně vypálenou hrou nebo chybou v souboru s hrou.. Ale to ti musí poradit někdo, kdo má taky flashlý xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oficiálně reklamace nepůjde už sem bez záruky, ale teď nevím jistě jestli microsoft dává 2 roky od data výroby nebo od data koupě. Na zaručáku mám napsané že mi zkratili záruku o jeden rok kvuli předělávání konzole z NTSC na pal nebo co no nevím. Ale nejvíc mě sere , že sem našel super mega hru , a teď ji ani nedohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu