Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Update firmware pres USB flash disk


ludivitto

Otázka

Zdravím,

jedu přes mobil, takže bohužel nemám moc možností k prohledání fóra, netu atd. Mám problém: stáhnul jsem si FW 2.01. Postupoval jsem přesně dle návodu na ofic. stránkách PS3 - na USB flash disku jsem vytvořil složku PS3 > UPDATE a tam jsem nahrál ten 118 MB soubor. Zapojil jsem flash disk do PS3, dal Update via mass storage a nic:(

Jsem už opravdu docela bezradný. Je problém v té Flashce? PS3 podporuje jen určité flash disky? Nebo mám tu flasku nějak naformátovat? Grr:( Jsem z toho docela bezradnej. Prosím o nějaké rady..díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak to vůbec netuším ja na to du pomocí karty kterou mam v psp a jede to v poho! jestli si tam vytvořil tu složku tak to už ti asi nepomůžu:cry: přes jaky flashdisk to taháš??a v ps3 ti to nic nenašlo???

ale podle mě tam musí jít všechny flashdisky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to vůbec netuším ja na to du pomocí karty kterou mam v psp a jede to v poho! jestli si tam vytvořil tu složku tak to už ti asi nepomůžu:cry: přes jaky flashdisk to taháš??a v ps3 ti to nic nenašlo???

ale podle mě tam musí jít všechny flashdisky

Nevím co to je za značku (je to flashka co jsme si nechali vyrobit jako dárek pro obch. partnery). Je to USB 2.0 512 MB. Když ji připojím k PS3 tak mi to nezobrazí žádné soubory atd. Jinak ten firmware jsem updatoval přes CD (byl to poslední pokus, netušil jsem, že to půjde). Stačilo vypálit CD se složkami viz. oficiální postup (PS3 > UPDATE > soubor.pup) a voila, jelo to. Předtím jsem měl FW 1.50 (myslím:D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemělo by záležet na značce flashky, postupuj přesně dle....

  • stáhněte si nejnovější firmware
  • nahrejte ho na flashku, paměťovou kartu atd. do složky UPDATE ve složce PS3, tyto složky budete asi muset vytvořit
  • poté běžte do "Settings" - "System Update" a zvolte "Update via Storage Media"
  • teď už jen postupujte podle pokynů na obrazovce

jestli nebude fungovat, problém je ve flashce

PS: zítra by měl vyjít 2.10

tento postup i info o FW najdeš na sony-playstation.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PS3 přečte pálené disky?:bash::bash::bash: ja tam ještě nezkoušel žadný dát8)

Já updatuju FW jedině přes CD, protože jsem zkoušel dvě flashky a ani jedna nejela (teď nevím, jestli dát smutného nebo smějícího se smajlíka).

PS3 s novým FM 2.10 přehraje už i Divx a vypadá to fakt dobře (samozřejmě nepřehraje titulky..zatím.D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu