Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Volant na xbox one...


dragoon17

Otázka

Zdravim, chcel by som sa informovať, ci ma niekto skusenosti s volantmi na xbox one...zatial co som na webe pozeral dost slabá ponuka...ked nieco zaujimave najdete tak mozte sem vlozit odkaz...ja som si momentalne kupil thrustmaster ferrari 458 spider...ale casom chcem ist do niecoho lepsieho so spetnou trakciou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

ja si tento týden kvůli Project Cars koupil tento Thrustmaster TX 458 Italia a jako super. Sice šílené peníze zase nárok na prostor, ale jinak jednoznačně výrazný posun proti tomu hrát na gamepadu, to se nedá srovnat. Teda třeba horizon to je arkáda takže moc na volantu nejde, motorsport 5 - nevím to mi přijde takový kočkopes nepřišel jsem mu na chuť ani s volantem ani bez :) Nejlpeší teda asi project cars no a oprášil jsem znova PC a začal hrát assetto corsa, to je lepší možná i jak celé project cars, navíc to má komunitu , módy, doplňky. Ještě jsem zkousel dirt rally - taky bomba, a stařičké GTR. Ale každopádně na tom volantu bez jakýchkoliv asistentů kde jsi ses dřív točil a klouzal tak v pohodě jedeš, když si dám project cars na sluchátka na velkou TV tak se cítíš už pomalu jak v tom autě. Ale mám to pár dnů můsím ještě potrénovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja mam horsiu verziu toho tvojho...len dalsi volant co budem kupovat, chcel by som mat s normalnou pakou na radenie, kvoli autenticite, lebo bezne sa nestretnes s autami s radenim na volante, o tom tvojom volante som chvilku uvazoval tiez, ale kvoli tomu radeniu som si zaobstaral tu lacnejsiu verziu a pockam si na pre mna vyhovujucejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vsak k tomu memu to jde normalne dokoupit, jde i vymenit volant a pedaly, proto jsem ho kupoval abych mel zaklad a potom dokupoval dalsi veci. Navic na to razeni potrebujes nejaky drzak a docela dost mista kolem.

Kdyz si das ten muj odkaz a prepnes tam na video tak je to tam primo ukazane....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok vdaka to som si ani neuvedomil, ze sa to da, som zhanal len tak narychlo...este nad nim pouvazujem...nasiel som ho novy za cca. 7000...a celkovo si s nim ako spokojny? Pri havariach ked napr si zlomis prednu napravu volant aj realne vibruje a zataca do strany? Sprava sa realisticky?...lebo som pozeral nanho hodnotenia na nete a vacsinou mu davaju 3* z 5...a za tu cenu podla mna je to dost malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FFB a celkový pocit by měl být na velmi vysoké úrovni díky těm "Bungiee cordům" které to používá namísto převodů..pokud později vyměníš věnec za lepší (protože je moduální tak to jde), dokoupíš řadičku a pak třeba i pedály budeš velmi spokojen..pedály ač na to nevypadají tak jsou poměrně kvalitní a nabízí dobrý svezení..

Sice to stojí 8000,- ale zase to není top takže nejde čekat špičkový výrobek..rozhodně máš na výběr tento nebo mad catz..ale ten druhý nenabízí zatím žádné možnosti úpravy pokud vím (výmena věnce,pedálů nebo řadící páka) a snad ani nepodporuje PC (tím si ale nejsem jist) a navíc používá převody pro FFB takže řízení s ním je trochu "hrubší"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je určitě postaven z lepších materiálů než ten Thrustmaster...ale střeva má lepší zase T + je modulární a můžeš k němu koupit jiné pedály i se spojkou a spojku a vyměnit věnec..to tuším u toho MC nejde. Ještě jsem slyšel kritiku na ten potah u mad catz..vypadá to na nějáku kůži v "semišové úpravě" a prý moc nevydrží..no ale ani s jedním volantem špatně neuděláš..já osobně jdu do toho Thrustmasteru potom co jsem se s ním svezl mě nadchl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Slyšel někdo o M4 converteru? Umožňuje připojit G25/G27 na PS3,PS4,XBOX360 a XBOXone.

http://www.match4newconsole.com/product/m4-converter-official-edition/ Mám G27 a dal bych klidně tech 1200,- abych ho mohl připojit i ke konzole. Ale oni chtějí i 600,- za poštu :( a to se mi zdá dost.

Upraveno uživatelem Digis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu