Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nazor na monitor benq?


Romix

Recommended Posts

Co rikate na tento monitor? :

http://lcd-monitory.heureka.cz/benq-xl2411t/

Pouzivam na PS4, PS3 a Xbox a zda se mi, ze plynulost hrani nic moc. Pri FPS se pri rozhlizeni docela rozmazava obraz. Registroval jsem to ted u kamose na jeho LG. Uplne obycejna levna telka a obraz krasne plynuly, zadny input lag, nic. Tak ted nevim, zda jsem nekoupil jen predrazenyho smejda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Co se týče samotného monitoru tak zobrazovací frekvence a odezvy tak tady problém nebude, monitor z přehledem zvládne rychlé FPS hry , LG nabízí uživatelům dobré možnosti natavení zobrazení (barvy, kontrast atd.) když jsi s tím vyhraješ budeš mít krásný , rychlý obraz bez jakékoliv odezvy.

To rozmazávaní bude dáno špatným uživatelským nastavením monitoru. Doporučuji všechny smart funkce vypnout aby signál vedený přes HDMI byl bez jakéhokoliv postprocesoru který ti zvyšuje input lag a zároveň vytváří monitor blur.

Pokud problém přetrvá zkus monitor propojit třeba na PC a vyzkoušet. Popřípadě na googlu najít specifická doporučená nastavení uživatelů stejného či obdobného monitoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu