Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 nebo XBOX360?


vasek362

Recommended Posts

Mam takovy dilema : mam jit do xboxu 360 nebo playstation3 cetl jsem ze ps3 je poruchove atd. takze vas plz prosim vy co vlastnite konzole napiste mi kriticke nazory ale take vyhody nechci zadne reci okokane z netu jako ze je to bomba atd. chci fakta xD plz je to docela dost penez a nechci je vyhodit z okna spis se naklanim k ps3 ale napiste mi vase zkusenosti diky.

PS pro adminy vim ze to tu bylo mnohokrat ale reci typu TO JE BOMBA atd me nezajimaji diky.

//marek_2080: upraven nazev topicu

posledni tema tohohle typu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Xbox je už starý jak tu již zaznělo rok 2008 bude ve znamení PS3 (keci, že na xbox jsou lepší hry jsou blbosti)

2. Xbox provázelo mnohem více poruchovosti (u PS3 sem tam zlobí mechanika ale o tom se můžeš dočíst tady na foru - vše rešila reklamace, měl jsem ten problém)

3. Když budeš legál tak PS3 je jasná volba

4. Mrkni na ovladače - rozdíly mezi Xbox a PS3 jsou značný (pro mě jednoznačně bezdrtátový bt ovladač PS3 narozdíl od bezdrátovýho baterkama poháněnýho xboxu)

5. Blu ray - nejprodávanější médium - Koupí PS3 dostaneš i blu ray přehváč

Nevim je toho hodně, musíš se rozhodnout sám, ale já PS3 mam a na nic si stěžovat nemůžu........jo jen za kvalitu se musí připatit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvorene po marekovej PMke...

co sa tyka mojho pohladu na PS3 a Xbox...

Pokial hladas multimedialne centrum, na ktorom si chces vychutnat filmy v HD kvalite, byt na internete a mnohe ine veci, chod do PS3...

pokial hladas hernu konzolu, so skvelymi "Only" titulmi tak chod do Xbox-u... ovladac (ako placek povedal) je IMHO o dost lepsi ako na PS3 a kompatibilnost hier je zatial vacsia...

pokial si ale zastanca Sony a chces "pokracovat v rozohranych hrach" ako Final Fantasy, Tekken, Metal Gear Solid, Gran Tourismo tak chod do PS3...

ja som sa rozhodol pre Xbox z prosteho dovodu... vacsi vyber kvalitnejsich hier, ktore mi ponuknu viac ako bezmala 10 hier na PS3, ktore by som si nezahral na Xboxe...

Xboxaci povedia ze Xbox je BEST, PS3"kari" povedia ze PS3... zbytocna diskusia...

jeden z mala, ktory o tom nieco moze povedat je placek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale jde o to ze chci mit tak 4 roky klid s kupovanim takze budoucnost budu hrat na monitoru 17 palcovym takze takhle a jedina konsole kterou mam je PSP a ted se rozhoduju mezi x360 nebo ps 3 takze nemam zadne zkusenosti nic:D takze zadne tituly rozehrane nemam ale jde mi taky o to aby konzole byla ticha coz ps3 je:)

Otvorene po marekovej PMke...

co sa tyka mojho pohladu na PS3 a Xbox...

Pokial hladas multimedialne centrum, na ktorom si chces vychutnat filmy v HD kvalite, byt na internete a mnohe ine veci, chod do PS3...

pokial hladas hernu konzolu, so skvelymi "Only" titulmi tak chod do Xbox-u... ovladac (ako placek povedal) je IMHO o dost lepsi ako na PS3 a kompatibilnost hier je zatial vacsia...

pokial si ale zastanca Sony a chces "pokracovat v rozohranych hrach" ako Final Fantasy, Tekken, Metal Gear Solid, Gran Tourismo tak chod do PS3...

ja som sa rozhodol pre Xbox z prosteho dovodu... vacsi vyber kvalitnejsich hier, ktore mi ponuknu viac ako bezmala 10 hier na PS3, ktore by som si nezahral na Xboxe...

Xboxaci povedia ze Xbox je BEST, PS3"kari" povedia ze PS3... zbytocna diskusia...

jeden z mala, ktory o tom nieco moze povedat je placek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedmnactka neni moc prijemna volba pri faktu, ze jde koupit paradni 22 palcovy LCD monitor pod 8000,- ;)

Taky uvazuju o koupe next gen konzole (PC zacne-zacina upadek, bohuzel) nevim jestli to bude multimedialni PS3, herni jistota X360 ci inovace Wii :) Doufam, ze se nebudu muset rozhodovat podle penez :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 je taková příjemná investice do budoucna: 1) má Blu-Ray přehrávač

2) má Linux

3) výkonostně to na pár let vydrží

Navíc pokud máš už PSP tak tu existuje možnost "propojení".

Já sám osobně mám PsP a taky jsem se rozhodoval mezi PS3 a Xbox 360.

Na začátku jsem si chtěl objednat Xbox už díky tý ceně, lepší grafice (Xbox má kvalitnější grafickou kartu) a hlavně díky možnosti hrát vypalované hry...jenže zas tak slavné to s Xboxem není.

Za hraní po internetu se musí platit nemalé peníze, Xbox 360 je v základní výbavě pouhá konzole (žádné multimediální centrum) a navíc nemá budoucnost (výkonem se vyrovná PC za 10k).

Hlavně nehleď na to že na Xbox je více her. Takový argument proto, že je Xbox díky tomu lepší, je podle mého názoru hovadina.

Obrovská většina Xbox her vychází také na PC a PC verze má většinou pár výhod (Př. Gears Of War - 1 celá nová kapitola).

Jestli tedy chceš jenom konzoli na pořádné zapaření s kamarády, kup si Xbox 360.

Jestli chceš multimediální centrum, které má možná budoucnost, kup si PS3.

Já jsem se rozhodl pro PS3 a přijde mi tohle pondělí.

Na gamebazaru může sehnat starter pack za 10k, jestli si budeš chtít koupit nové PS3, tak nejlevnější momentálně prodávají na pametova-karta.cz (jenom za 9k, což je nádherná cena)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 je taková příjemná investice do budoucna: 1) má Blu-Ray přehrávač

2) má Linux

3) výkonostně to na pár let vydrží

Navíc pokud máš už PSP tak tu existuje možnost "propojení".

Já sám osobně mám PsP a taky jsem se rozhodoval mezi PS3 a Xbox 360.

Na začátku jsem si chtěl objednat Xbox už díky tý ceně, lepší grafice (Xbox má kvalitnější grafickou kartu) a hlavně díky možnosti hrát vypalované hry...jenže zas tak slavné to s Xboxem není.

Za hraní po internetu se musí platit nemalé peníze, Xbox 360 je v základní výbavě pouhá konzole (žádné multimediální centrum) a navíc nemá budoucnost (výkonem se vyrovná PC za 10k).

Hlavně nehleď na to že na Xbox je více her. Takový argument proto, že je Xbox díky tomu lepší, je podle mého názoru hovadina.

Obrovská většina Xbox her vychází také na PC a PC verze má většinou pár výhod (Př. Gears Of War - 1 celá nová kapitola).

Jestli tedy chceš jenom konzoli na pořádné zapaření s kamarády, kup si Xbox 360.

Jestli chceš multimediální centrum, které má možná budoucnost, kup si PS3.

Já jsem se rozhodl pro PS3 a přijde mi tohle pondělí.

Na gamebazaru může sehnat starter pack za 10k, jestli si budeš chtít koupit nové PS3, tak nejlevnější momentálně prodávají na pametova-karta.cz (jenom za 9k, což je nádherná cena)

takze :

ps3 nema linux. byla by blbost kdyby byl na kazdem stroji byl predinstalovany linux.

a taky : ps3 taky neni nijak extra moc vykonny stroj , navic oproti xboxu zaostava s ram pameti (ps3 256 , xbox 512) , jedina technologicka vyhoda oproti xboxu je v mechanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xD tjn ale ps3 ma tak trosku budoucnost:) zatimco xbox 360 je tu uz nejakej ten patek:) a hlavne nechci rikat co je lepsi nebo horsi kazde ma minus a plus ale pro me je dulezita tichost a to ma ps3 xbox je turbina:X

takze :

ps3 nema linux. byla by blbost kdyby byl na kazdem stroji byl predinstalovany linux.

a taky : ps3 taky neni nijak extra moc vykonny stroj , navic oproti xboxu zaostava s ram pameti (ps3 256 , xbox 512) , jedina technologicka vyhoda oproti xboxu je v mechanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lidi ja bych to rek asi takhle xbox 360 is best only for 3 months more pak jeho cas zkonci:( xD ale nerikam ze je horsi ale proste je to kazdyho styl atd

bobo neco si o tom precti ;)

ps3 ma nesdilenou grafickou pamet, xbox sdilenou

linux se da do ps3 oficialne dohrat..tu moznost mas v xmb..vic tady na foru

souhlasim se sw, po precteni jeho postu by si mel kazdej uvedomit co chce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíly pro mě mezi xkem a ps3

- poruchovost bych nějak výrazně neřešil, to už bude tak plus mínus stejný

- ps3 má už blueray výhoda pro ty co využijí a mají možnost filmů (já ji nemám)

- na xko nemusím mít originály a přitom, jak dost hraju je to pro mě dost podstatný bod

- ps3 nejvýkonější věc na trhu, pak vzdáleně x360 pak pc

- x360 je dost hlučný

- pro mě jsou aspoň zatím tituly na x360 lákavější, i když motorstorm, Uncharted a Ratchet a Clank bych si zahrál rád

- x360 pro Gamescore žebříčky

- pokud budeš hrát online u xka si ho budeš muset zaplatit asi 1700 na rok, říká se že služby online u xka jsou lepší, jestli je to pravda neřeknu, u ps3 jsem služby online nemohl vyzkoušet

- x360 mám už 5. měsíc a už v té době se říkalo, že ps3 bude za čtvrt půl roku skok před x360 ten času už uběhl a furt to tu není, i když počítám, že to opravdu nastane ale spíš až kolem 2009, možná se pletu

- ps3 má zlomové hry pro mě jako tekken 6 a Final Fantasy 13

- ovladač u xka je opravdu líp řešený

Ve finále...pokud máš dost peněz a záleží kdy chceš kupovat.....se rozhodni, faktory jsou celkem jasné, obojí má plusy i mínusy a dohadů už tu bylo tolik....jen si podle mě zakládal další naprosto zbytečný topic, který už tu tak 5x je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to se musíš rozhodnout sám ... s poruchovanosti a hlučnosti xboxu to není už zdaleka tak horké jaké to bylo když hraju na xku (arcade) tak ani neslyším že jede nebo to prostě nevnímám jedinou vyjímkou co jsem zatím hrál je assassin creed tam je to už horší ale dá se to přežít poruchovanost u nových verzí by už neměla byt tak zdaleka velká . na internetu jsem aspon teda ještě nic nečetl o tom že by se někomu pokazila verze arcade . s grafikou her je na tom ted lepe xbox ale to je jen asi otázka času.. u ps3 máš zase možnost hrát po netu zadarmo (u xka 3 měsíce když si založíš 3 učty potom se to platí ) potom má ps3 blu-ray . takže jestli máš dost peněz na hry tak se není podle mě o čem bavit a vol PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu