Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[NÁVOD #2] Příprava her na SD kartu + WUD soubory


Luke25

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ahoj, mam dotaz ke kroku 7 a 10... mozna se to nekomu uz stalo taky ;)

7)

Pri otvirani WUD souboru mi uwizard napise, ze tento WUD nema v databazi a musim jmeno hry vlozit rucne, je to ok? (nekdy se mi totiz stane, ze ikdyz mam stazeny PAL tak po rucnim vlozeni nazvu vidim region NTSC)

10)

Kdyz vlozim klic a ten uwizard nerozpozna - nezezelena a napise No SHA1 available - je to taky problem? Co to muze ovlivnit?

Diky za info

Upraveno uživatelem miz012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tezko rict. kdyz jsem z klice umazal posledni 2 znaky, tak hra nesla extractnout - invalid key. Ale kdyz jsem vlozil klic z uplne jine hry, extrakce probehla OK.... Tak jestli to vubec ma na neco vliv :-D

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loadiine nemá regionální zámek, takže hry můžeš stahovat z libovolného regionu. Jediné, na co si potom musíš dat pozor, je, aby při stahování updatu pro danou hru souhlasil původ updatu se základní hrou. Jinými slovy, můžeš si klidně stáhnout USA Maria, jen dávej pozor, abys pro něj eventuálně potom taky stáhnul USA aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině tak, že to vyzkoušíš v Loadiine... jinak asi ne. Ale nevím, proč by sis to měl nějak ověřovat. Když už to stáhneš, tak to jednoduše dáš na SD a zkusíš. Já jsem ještě nikdy neměl problém a to jsem stáhl 97% extrahovaných her (3% WUD :D). ...Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu