Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 NEO..počátek rychlého konce ps4?


Smartmax

Recommended Posts

Je vcelku nakonec jedno, jestli je oficiální cena taková nebo taková.....Podstatou mého příspěvku bylo, že ps4 zlevní. Kdyby nezlevnila, neo by stálo hodně nad 11k a já nevím, kdo by to kupoval. Bude těžké konzolistům vysvětlit, že proč si neo koupit.

Podle myšlení určitého vzorku možná i zdejšího fóra bychom ještě hráli v 720p. Prostě....je čas trošku zrychlit a je sice hezké, že ps4 je prodáno 40mil., ale její i HW xbox one byl prostě už v době vydání slabej. Poprvé se stalo, že konzole podávala už v době vydání horší grafiku než herní PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se vmísím do diskuze... Asi spadám do tvého vzorku páprdů, kteří se nechtějí hnout z místa, ale nevidím důvod, proč Neo pořizovat. Ty narážíš na to, že je potřeba zrychlit a HW je už moc zastaralý, ale proto jsem si tu konzoli pořizoval, aby se mi tahle honba za technologií na pár let zase vyhnula. FullHD je na PS4 standart, problém s frameratem také nemám a 30 je pro mě absolutně v pohodě. A ani grafika zatím nijak znatelně netrpí (minulá PS3 na tom byla touhle dobou daleko hůř, co se týče muli-platform he)r. Navíc mám rád, jak se vývojáři snaží ještě vytěžit maximum a předhánějí se v tom, kdo co jak dokáže ochcat a obejít, aby se to na výkonu podepsalo co nejméně. Mě přesvědčí zase jedině další generace, konzole o grafice ale přece nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, to už nám přece pak nic nebrání koupit si rovnou nějaké herní PC, že?

Dobrý den, nově si můžete nakonfigurovat Vaší PS4 (konfigurátor jako ve Škodovce ..)

Základní verze - Junior, Elegance, Laurint a Klement ..

Příplatková verze - USB konektor navíc ( 350 Kč )

Grafická karta na úrovní letošních high end grafik ( 14 999 Kč ) ..

Blbost, modulární konzole snad nemůžou mít budoucnost. Uncharted 4 vypadá hezky, protože se vyvíjelo na jednotný systém, litoval bych vývojáře, pokud by museli počítat s tím, že někdo má Juniora a někdo L a K, nehledě na to, kolik by bylo možných variací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, ale proboha, když vydávám novou konzolu, tak tam nedám hardware, který stojí v den vydání s prominutím za prd (grafická karta). Když vydávám něco co má trošku vydržet, dám tam pořádné železo ať to stíhá alespoň 2-3 roky. Sice by to stálo prachy, ale na hrách by se jim to vrátilo. Podívej se na ten nový xbox co vyjde, sice jsou to spekulace, vím, ale pokud to bude pravda, tak má obsahovat vůbec nejvýkonější grafickou kartu a být snad 3x výkonější než Neo. Jasně, já si ho stejně nepořídím, protože jejich exkluzivity, mě nikdy moc nebrali, kromě GOW, ale prostě takhle se to má dělat.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scorpio nemá být 3x výkonnější než neo...NEO by mělo mít teoretický výkon někde kolem 4,2 Tflops....scorpio pak 6...

Kruta: modulárnost jsem myslel úplně jinak. Jako možnost upgradu uživatelem...ne jako varianty jedné konzole. Byť si myslím, že např. mechaniku v další úplně nové generaci konzolí už nenajdeme. Nebo se bude minimáně nabízet varianta bez mechaniky.

Susperian to napsal, ps4 a xbox one (ten zvláště) byly už v době vydání relativně slabé. Už v té době jsem četl povzdechy nad tím, že to není úplně správná cesta. Cyklus podobný jako ps3 či xbox 360? Nesmysl...naprostý. NEO a scorpio je toho důsledek. Obavy sony i ms, že ten technologický rozvoj současnými konzolemi nezachytí...Můžete se připojit, nemusíte. Jak bylo napsáno, ps4 bude dál existovat vedle neo.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Byť si myslím, že např. mechaniku v další úplně nové generaci konzolí už nenajdeme. Nebo se bude minimáně nabízet varianta bez mechaniky.

Imho naprostý nesmysl. Svět zdaleka nedospěl do stavu, kdy by všichni volili digitální verze obsahu, nemluvě o tom, že honba za 4K je také částečně kvůli přehrávání budoucího formátu filmů, přičemž ta kvanta dat by asi nikdo nechtěl hnát přes internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

PS4 splňuje požadavky hráče na výbornou, poměr cena/výkon převyšuje konkurenci. V roce 2015 zaznamenalo Sony rekordní prodeje konzole PS4.

Teď dávají na trh nový model, co od toho očekávat ? Podpora 4K, lepší HW vybavení tím můžeme očekávat výkonější mašinu, využitelnost VR. Ono buďme upřímní plynulost hry je především na optimalizaci, výkonější mašina vývojářům přinese více možnosti hru otevřít ale na hraní fakt PS4 stačí.. kdo to chce hnát do extrému měl by spíše zkusit PC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-08-10-u-je-jiste-e-playstation-4-neo-7-zari#comments 

 

Je to potvrzené....7. září bude akce, na které se s největší pravděpodobností ukáže NEO.....a sony ji ještě hodlá poštelovat, aby lépe konkurovala scorpiovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

http://www.eurogamer.cz/articles/2016-08-26-po-odhaleni-neo-a-scorpio-prestali-lide-kupovat-konzole

 

Když skončila letošní E3, řada komentátorů se ptala, jestli bylo vážně moudré od Sony a hlavně od Microsoftu ohlašovat své příští konzole tak předčasně. Zda jim to náhodou neuškodí, když všichni vědí, že za rok a půl přijde něco s tří až čtyřnásobným výkonem.

Finnanční výsledky amerického specializovaného řetězce GameStop potvrzují, že obavy byly na místě. Odbyt konzolí (hardwaru) mu totiž ve druhém čtvtletí spadl meziročně o celou třetinu, což připisuje právě na vrub ohlášení Xbox One Scorpio a PS4 Neo.

Zákazníky to prý dokonale odradilo od pořízení současných strojů (starých modelů konzolí)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu