Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp,usb wifi?????????


Jersey Jazz

Otázka

nedokážu to rozjet všechno nastavene ale furt se nic neděje nevim jestli to je v psp ale asi jo protože wifi klíč my jede normal

Image.jpg

psp my píše A connection error has occured.

The acces point was not detected.

signal mam 100% tak co s tím?skoušel sem už asi všechno co sem našel na foru aj na netu.nic nefungovalo.

fw 3.90 M33-2 Kernel 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

tak jestli máš nainstalovaný software a má to i access point tak mně jen napadá že když najdeš to tvoje wi-fi v psp tak nastavíš ip,dns atd.. ručně je to tu v tutorialech ale neim jestli ti to pude i na asus http://console-forum.net/showthread.php?t=20627

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když to má AP, má to i možnost Router? Dle mého názoru je to jistější nastavení. Mě to na AP taky nefunguje a když si pročteš tady ty návody, tak tam se píše, že to nastavíš na AP a pak nastavuješ IP adresy a defakto z toho uděláš router, takže pokud máš možnost na tom Tvém Wi-Fi klíči nastavit Router, tak to zkus. Mě to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

internet browser sem tež dawal a taku sračku my to napsalo pry the signal may be weak a přitom je 100% a pak a connection error has occured tak ja to bud rozbiju nebo wratim sem z toho už na hlawu asi si odběhnu do ustawu ptal sem se každeho aj kamoše co robi w asusu a stejně sme to newyřešili auuuuuuuuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zaplatim aj tomu kdo my to nastawi a bude to fungowat.odbornici my neporadili furt ty same kecy a stejně nic nejelo bohužel

:censored::cry::cry::cry::cry: asi to pudo rozflakat už to kutim 3ti den a mam toho fakt dost a to sem se těšil jak maly sineček na to jak budu pařit po siti psp hry please help někdo bo eště tak dwa dny a du to wratit ja bych to jinak musel rozflakat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele, moje icq je 98569910 nebo skype j.dobes (skype upřednostňuji, protože raši to vysvětliji mluveným slovem než psaním;)). Když byde mít někdo zájem, tak můžu zkusit pomoct. Povedlo se to nastavit mě (i s korejským programem;)) a podařilo se mi to vysvětlit bráchovi domů. Tak kdo bude mít zájem, ozvěte se a zkusím to. Jen prosím do žádosti o autorizaci napište alespoň něco česky, abych věděl, že nejste SPAM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu