Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Swap magic 3.6


Recommended Posts

Swap Magic

Skvělá věc pro hraní pálených her na PS2 bez chipu

Kód:

http://rapidshare.com/files/85044555/Swap_Magic.rar

Ahoj lid sám jsem todle našel a zkoušel jsem to první jsem chtěl kusit otevřít cd rar ale nešel tak jsem to hodil do cd zararovaný a napsalo to inserted format cd nebo jak,tak jsem otevřel dvd rar a ten šel byli tam něaký soubory tak jsem je otevřel a hodil js vše na dvd ale znovu mi to napsalo inserted format cd tak newim pls pomoc.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Palenej swap magic je ti na hovno , pokud nemas cip :D Palenou hru taky nespustis , takze palenej swap magic taky ne . Vim o cem mluvim , swap magic na ps2 slim jsem pouzival asi 1,5 roku , nez sem si poridil cip :D

Ale jinak ho muzu jen doporucit , mrkni na www.wisoft.sk tam homuzes koupit a urcite se to vyplati :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No cip ma nevyhodu ze zasahujes do konzole a stratis tak zaruku , ale zase vyhoda , podporuje hry na dvd9 mediich , odstranuje macrovision , vlozis kopii a hrajes .

Swap magic , vyhoda je ze nestratis zaruku , nevyhoda , musis vzdy dat swap a pak hru , nepodporuje dvd9 media (coz moc nevadi ptze se hry daji i ripovat :D ) , nektere hry na nem nespustis , podporuje 95 % her (nhl 07 , FIFA 07 , Marcenaries , Dragonball Z (tyto hry nefunguji , nekde je kompletni seznam , ale nejaky zasadni tituly tam nejsou :D Ja byl se swap magic spokojeny . Navic swap si muzes namontovat sam (zaslepky) , cip se musi pajet , coz kazdy asi nezvladne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu