Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

čestina do gta


hoby1468622628

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jenom aby bylo jasno, že GTA na psp jde přeložit...:

Otevřel jsem si ISO GTA: VCS a prohledal obsah... našel jsem jazykový soubor a dokonce program který ho otevře! Hra s CZ titulkama funguje, ale mám jen 7 misí přeložených... (polotovar na úkázku dávat nebudu)

Jenom ještě chci říct, že u jiných her asi překlad nejde... u některých jsem nenašel jazykáč a např. u LocoRoco nebo Assassin's Creed je jazykový soubor v prx (alespoň co jsem vyděl) a takový soubor nevím jak se edituje (pokud to VŮBEC jde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jenom aby bylo jasno, že GTA na psp jde přeložit...:

Otevřel jsem si ISO GTA: VCS a prohledal obsah... našel jsem jazykový soubor a dokonce program který ho otevře! Hra s CZ titulkama funguje, ale mám jen 7 misí přeložených... (polotovar na úkázku dávat nebudu)

Jenom ještě chci říct, že u jiných her asi překlad nejde... u některých jsem nenašel jazykáč a např. u LocoRoco nebo Assassin's Creed je jazykový soubor v prx (alespoň co jsem vyděl) a takový soubor nevím jak se edituje (pokud to VŮBEC jde)

znamená to teda, že překládáš GTA do češtiny a až to bude hotový tak to sem uploadneš?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli to bude někdy hotový (tak to semka dám)... Dal jsem si cíl dokončit to do velkejch prázdnin (to je ale doba co? :bash:) - To ale neznamená, že to do nich fakt stihnu... o prázdninách budu mít moře času na dokončení, tak to bude asi spíš někdy v srpnu... (takže jestli se chce někomu čekat - tak prosím :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám taky přeloženo skoro vše,ale hra se sekne,jakmile se načítá.

Docela by mě zajímalo jak to "domvala" udělal,že mu to jede.

Asi jsi někde udělal chybu...z mých vzkušeností s jinýma hrama...upravil jsem jen texturu postavy...a hra nenajela :(

Zajímalo by mě, jestli ti ten překlad fungoval i před tím než jsi to celé přeložil... myslím třeba jestli jsi ze začátku nezkusil přeložit jednu vetu..a GTA se ti rozjelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak.Zapnul sem si ve hře titulky,hned v první misi sem si opsal co tam říkali,pak sem si tu větu našel v tom souboru,přeložil sem jedno slovo,ještě sem tam schválně napsal nějakou blbost která seděla i počtem slov,stejně se to sekne,podlě me bude chyba někde behěm zabalení hry stím překladem,protože když to zpátky zabalím tak to je asi o 400mb chudší (balím pomocí UMDgen)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zip545: Právě jsem se na Internetu dočetl že: Lze Editovat Hry Pro PSP, ale jakmile vytvoříš např. novou češtinu, tak musíš vytvořit nový Image soubor a do něj nakopírovat vše z původního IMG a k tomu přihodit tu češtinu a ten nový Image soubor uložit. A potom by to snad mělo jít. Zkus tohle vyzkoušet.. myslím že by to takhle mohlo jít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže jednoduše řečeno... Čeština GTA v PSP je Fake.

Tvoje máma je fake :? ... mám už přeloženo 17,5 % a žádnej problém... jestli mi nevěříte tak vám sem dám přeloženou první misi ať vidíte, že opravdu překlad udělat LZE!

Bohužel na 17,5 % jsemse na delší dobu zasekl, nejdřív jsem nebyl meěíc skoro doma, potom pololetní písemky pak mi praskl display a tento problém přešel v další, takže teď když mám čas překládat nemůžu, protože nemám k dispozici psp a překládat na sucho se prostě nedá!!:cry:

Za moment jak se soubor douploaduje vám sem dám ISO vice city stories a s přeloženou první misí (ale né úplně celou) - prostě si dáte new game a kochejte se českými větami... :cheesygrin: a potom bude-li mít někdo zájem, můžeme hodit diskuzi na téma "fake"! :psp:

EDIT: http://uloz.to/4560039/gtavcscz1misepronevericnekrouticihlavou.iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seš king :D

Já bych i měl čas to přeložit (v práci hrozný zevl) ,ale musíš hodit návod jak si to dokázal,čím si rozbaloval,čím balil,možná i soubor který se překládal (třeba sem překládal špatný soubor) byl bych ti vděčný a myslím že ostatní taky.

EDIT:PŘEKLAD ZAČAL ,už sem na to přišel,vše přeložené se mi ukazuje ve hře,hra se spustí,mohlo mě napadnout dřív že je potřeba hexa editor.

EDIT2: Druhá a třetí mise kompletní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu