Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dneska bude peckovej den, včera jsem si stáhnul Defiant Map Pack ale k tomu ještě Da Vinci Disapearance do AC:Brotherhood obsahující nové mody do multasu a 6 nových postav (4 úplně nové a taky ty z limitované edice, tedy officera a harlequina) Takže dnes bude pořádná pařba, ou yéah!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem cetl ze by remake Halo 1 mel mit online coop

Jo? To by bylo opravdu skvělé by jsme to dát na legendary spolu :) Jinak taky bych tě rád poprosil o odkaz. Pokad tam bude coop tak kupuju hned jak vyjde pokud nebude tak asi ne. Jinak nevíte jak to tam bude z ajchama? 10 ajchů = 200 G nebo ajchů jak v plnohodnotné hře a 1000 G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes konecne dostal k xboxu a vyzkousel nove mapy...zatim na kazde pouze jednu hru, takze to jsou velmi cersvte prvni dojmy....casem to asi bude jine....z highlands jsem byl trochu zklaman....ta mapa mi prijde nesoudrzna...zbytecne roztazena......po par minutych hrani jsem privykl, ale spise zklamani...dam tomu cas...za to condemned je pecka...jedna z nejlepsich map na slayer...cele to toceni se kolem gravitacni mistnosti je paradni...dobre rozmistene zbrane a je to proste zabava...tyhle vesmirne mapy jsou paradni (viz anchor 9)....takze po prvni zkousce mam prekvapive obracene pocity....condemned potesil a to velice mile....highlands trochu zklamal...cekal jsem nejlepsi HR mapu....a ten titul zatim sedne spis Condemned..

Recenze na Defiant pack http://www.xboxweb.cz/hry/halo-reach/11096-recenze-halo-reach-defiant-map-pack.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče těch "malých" vesmírných map tak se mi více jak condemned líbí onen Anchor 9 z noble map packu, Halo 3 mělo taky jednu vesmírnou mapu myslím že její název byl Orbital, docela dobrá mapa a řekl bych i jedna z nejlepších na team slayer a team swat ale bohůžel tam nebyli žádne low gravity místnosti, jinak ten condemned bych si rád skusil ve swatu, přesněji by mě zajímala ta smršt kulek z DMR v tý low gravity místnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odehral trochu vic her a musim uznat ze uz ted tech MSP nelituji....firefight sice moc nehraju a highlands me kazdou hru zklamavaji vic a vic ale condemned je proste UZASNY....design te mapy je proste paradni.... libi se mi drobonosti jako napr. vetraci sachta vedouci na raketoplan v oprave (tak jsme se krasne prechacavali s jednim nepritelem, ze jsme se porad obihali...). Hral jsem uz i zkracenou verzi mapy bez masivnich zbrani (sniperka, raketomet) a bylo to epicke....honili jsme se tam v ty mistnosti s jadrem a byly to paradni jatka...strasne krutoprisne...jen condemned za to stal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to je stare...ale tuhle indormaci jsem nejak prehlidl...jsem vazne zvedavy jak to bude vypadat...protoze jestli pouzijou novy krasny engine...bojim se ze se to projevi na cene...hlavne doufam ze to nebudou ty klasicky HD remaky, ktery jsou vetsinou strasny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to je stare...ale tuhle indormaci jsem nejak prehlidl...jsem vazne zvedavy jak to bude vypadat...protoze jestli pouzijou novy krasny engine...bojim se ze se to projevi na cene...hlavne doufam ze to nebudou ty klasicky HD remaky, ktery jsou vetsinou strasny...

Halo nemuze byt strasne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP jsem hrál na PC, MP na xboxu, mám obě verze :) Ale ten multas mě opravdu nebavil a navíc tam nebyla assault rifle, a ano opravdu se to od reach a od trojky liší, každej ti hodnotí jinak ale možná mi to prostě jen nešlo ale na trojky ani reach to nemá, což je jasný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SP jsem hrál na PC, MP na xboxu, mám obě verze :) Ale ten multas mě opravdu nebavil a navíc tam nebyla assault rifle, a ano opravdu se to od reach a od trojky liší, každej ti hodnotí jinak ale možná mi to prostě jen nešlo ale na trojky ani reach to nemá, což je jasný..

Zvlastni, vzdyt to je temer signature weapon Halo, tedy alespon takoveho jake znam..... kde si sehnal xbox verzi? Nechces ji prodat ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes dal po dlohe dobe griffbal (i kdyz jsem se po jedne hre kdy jsem mel asi 50 killu na 90 smrti rozhodl ze toho necham) a zjistil jsem ze vubec nevim jak se mlati micem...myslel jsem ze tlacitkem pro strelbu, ale to pustim mic a vytahnu kladivo....poradte... dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu