Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Swap Magic 3.6 a 3.8 navod na pouzitie


JAK

Recommended Posts

Swap Magic 3.6 a 3.8 navod na pouzitie

Spuštanie zálohovaných hier cez SM 3.6:

1. Bootuj PS2 s Swap Magic (použi CD alebo DVD verziu)

2. Keď bude uvodna obrazovka (ty uvidiš 2 voľby, Load Program and Video Mode na obrazovke.Vyber SWAPMAGIC a vlož napaľovanu hru.

3. Stlač X a hra sa spusti.Nezabudni vybrať normu NTSC alebo PAL

Pre CD hru vlož CD SWAPMAGIC

Spuštanie zálohovaných hier cez SM 3.8:

1. Bootuj PS2 s Swap Magic (použi CD alebo DVD verziu),podľa hry

2. Keď bude uvodna obrazovka (ty uvidiš 4 voľby, Normal,Special SMBOOT a Cheat Menu), Vyber SWAPMAGIC a vlož napaľovanu hru.

3. Choď na Normal a stlač X,vyber video normu a stlač X a hra sa spusti.

Pre CD hru vlož CD SWAPMAGIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

zakúpila som si swapmagic3 plus, dodali mi dvd, cd a záslepky...bez návodu... pozrela som si návody cez net,ale mám taký problém. mám ps2 konzolu tú tenkú model SCPH 77004, tých záslepok je 6 kusov, podla netu ich má byť 5. záslepky a,b a d som umiestnila, ale to c neviem nikam dostať... posledné e teoreticky viem kam dať a pochopila som že to mám vkladať keď je ps zapnutý. poraďte...ten diel c kam s ním ? alebo netreba? na čo slúži? na jednom videu z youtube to vyzerá že len na to aby sa dvierka nedali zavrieť...som v koncoch... prezrela som aj všetko čo ste tu radili iným a neviem sa vysomáriť z toho :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
ja bych se chtel zeptat na dve veci: jaky typ her mam stahovat?- NTSC nebo PAL? a jeste- pres co ty hry vypalujete a jestli nemate nekdo podrobnej navod na jejich vypalovani....

PAL alebo NTSC je norma ak mas televizor co podporuje 60 Hz tak ty NTSC pojde farebne ak nie pojde ty ciernobielo ja radsej stahujem PAL a najlepsie je vypalovat hry cez Imgburn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Po tom všem jsem si stáhl tedy ImgBurn a použil sem "Write IMG to disc" .iso soubor se do CDčka zapsal normálně... Vypálel jsem si Swap Magic CD v3.6 a na CDčko... Vložil jsem ho po vypálení do PS2ky a naskočilo tam Ať vložím PS1 nebo PS2 formát... Nevím proč to ten formát nebere. Neměl bych použít DVD verzi? Diky moc předem. Kdyby náhodou, tak bych ocenil rady přímo na ICQ (435515843) znovu díky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Po tom všem jsem si stáhl tedy ImgBurn a použil sem "Write IMG to disc" .iso soubor se do CDčka zapsal normálně... Vypálel jsem si Swap Magic CD v3.6 a na CDčko... Vložil jsem ho po vypálení do PS2ky a naskočilo tam Ať vložím PS1 nebo PS2 formát... Nevím proč to ten formát nebere. Neměl bych použít DVD verzi? Diky moc předem. Kdyby náhodou, tak bych ocenil rady přímo na ICQ (435515843) znovu díky. :-)

ty jsi kokot kokot kokot kokot

uz tu bylo asi stokrat ze to kua nejde ctiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

takovy debili nesnasim ty voe mne je 11 a chapu to ale nedokazu pochopit jak naky idiot mele takove nesmysly ty jsi nakej :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu