Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Darksiders


Pennywise

Recommended Posts

Cau,kdyz parim Darksiders a chci tuhle hru vypnout pres ovladac,tak se me cela PS3 restartuje,zadna jina hra to nedela jenom tahle...nema nekdo podobny broblem??? Prosim poradte!!!!!

Todle mi taky dela,ale pokud hru vypnes aspon v menu QUIT...a pak teprve ovladacem,tak se ti PS3 neresetne.

Jinak tadle gamesa je zatim to nejlepsi co sem hral,hraci doma 15hodin,,super provedeni,bossove nemaj chybu, 10/10 :psp:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem to prave zkoušel vypnout pres ovladac,tak ze jsem si vyvolal hlavni menu,kde bylo vypnuti hry,vypnuti konzole,vypnuti ovladace a pak jsem jeste zkoušel vypnout hru,taky pres ovladač,ale jenom jsem rychle zmačknul tlačitko na ovladači se symbolem PS3 najelo me Quit Game?? Oboji se me vzdy restartuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem to prave zkoušel vypnout pres ovladac,tak ze jsem si vyvolal hlavni menu,kde bylo vypnuti hry,vypnuti konzole,vypnuti ovladace a pak jsem jeste zkoušel vypnout hru,taky pres ovladač,ale jenom jsem rychle zmačknul tlačitko na ovladači se symbolem PS3 najelo me Quit Game?? Oboji se me vzdy restartuje.

NE,Quit co je ve hre aby se ti zobrazilo uvodni orazovka kde je continue,new game,option atd...pak to vypnu prez ovladac a v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Bude demo.

Herní vydavatel THQ dnes oznámil, že už příští týden vydá na Playstation Network a Xbox Live hratelnou demoverzi na velmi povedenou hru Darksiders: Wrath of War, která vyšla začátkem tohoto roku a rozhodně si nevedla špatně ani v prodejích. Demoverze bude trošinku nestandardní, protože nabídne obrovskou úroveň Twilight Cathedral, ve které budete moci běhat rovných 90 minut a vyzkoušet si všechny prvky hry. Kdo tak hru Darksiders: Wrath of War ještě nemá, má jedinečnou možnost vyzkoušet, jestli stojí za to si ji koupit.

Zdroj: konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem si právě měl možnost zahrát demo. Takový hnus odfláknutý jsem v tomto herním žánru v životě nehrál. Ať mi nikdo neříká že Dante's Inferno kopíruje, protože Darksiders vykrádá všechno co může...jmenovitě Devil May Cry, Dark Sektor, Gears of War, God of War a mnoho dalších. S takovou Bayonettou nebo nebo Dante's Inferno se to nemůže srovnávat ani náhodou. Za zmínku snad stojí pouze desing některých monster a pár efetků ve hře, o grafice nemluvím to je to nejhorší co jsem kdy na ps3 viděl, ale jsem za toto demo velmi vděčný, protože koupit si to abych to vyhodil z okna...OMFG:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem naopak demo dohral 3 hodinovy!!! samostatne udelane demo, to je neco, ne ty 20ti minutovy flaky, ktery maj 3GB dat...

je to rezba, clovek u toho musi i trochu premyslet a osobne sem nadcenej. Myslim, ze se tento titul v pohode radi mezi GOW, D'sI. Ze zacatku je to nuda, ale potom to chytne a clovek to musi dohrat =)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem naopak demo dohral 3 hodinovy!!! samostatne udelane demo, to je neco, ne ty 20ti minutovy flaky, ktery maj 3GB dat...

je to rezba, clovek u toho musi i trochu premyslet a osobne sem nadcenej. Myslim, ze se tento titul v pohode radi mezi GOW, D'sI. Ze zacatku je to nuda, ale potom to chytne a clovek to musi dohrat =)))

Musím souhlasit. Je to řežba. Hrál jsem to 22 hodin a nepřestalo bavit! Rozhodně všem doporučuju. A ten kdo to kritizuje zřejmě není člověk, kterého podobné akce baví, jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. Je to akce jak má být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu