Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

Lidi, viděl jsem ten poslední trailer a gameplay. Vypadá to velice "dobře". Nějak jsem ty zprávičky o téhle hře přecházel... ale pak jsem si přečetl, že by to mělo být trochu poznamenané seriálem Twin Peaks. No a já jako veliký fanoušek se nemouhu už dočkat dne kdy to vyjde !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě nechává chladným stále. Xko má grafiku celkově nic moc,

Mna by zaujimalo, ze k comu, alebo s cim grafiku porovnavas? :roll: K najnovsiemu PC hardveru? :cheesygrin: Porovnaj to s PS2 a budes z grafiky nateseny ako nikdy! :bash: Neviem, preco mate s grafikou X360 problem...grafika je tam taka, aku hardware X360 dovoli (a ta je minimalne 4 roky stara)...logika!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediná hra co vám xboxářům závidím, doufám že si tuhle pecku užijete i za mě :) kdy přesně to má vyjít ?

myslym že 20.května taky us se nemužu dočkat

nechápu jaktady někdo píše že to nemá hezkou grafiku me se to líbí strasně a to prostředí a efekty baterky jsou taky ůžasný fakt nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trezzor: Což nemění nic na tom, že je ta grafika slabá. Okolnosti jsou mimo, sám na xku hraju a ta grafika mě zklamala. A je jedno, jestli to porovnávám s DX11, nebo DX8. Líbí se mi ale, že hry jsou dělány přímo pro systém a tak běží na konstantním FPS (většinou), což je pěkné pro gameplay. Nezabíhejme ale do OT, řekl jsem svůj názor na hru a systém celkově, pokud se to někomu nelíbí, já mu to nevnucuji :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trezzor: Což nemění nic na tom, že je ta grafika slabá. Okolnosti jsou mimo, sám na xku hraju a ta grafika mě zklamala. A je jedno, jestli to porovnávám s DX11, nebo DX8. Líbí se mi ale, že hry jsou dělány přímo pro systém a tak běží na konstantním FPS (většinou), což je pěkné pro gameplay. Nezabíhejme ale do OT, řekl jsem svůj názor na hru a systém celkově, pokud se to někomu nelíbí, já mu to nevnucuji :-).

Nerozumiem, ze preco hras na 5 rokov starom hardware u X360, ked sa ti tam grafika nepaci? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: Ved si kup naslapany PC a tam hraj hry....a potom znova upgrade o rok :cheesygrin:

Mne uplne vyhovuje hranie na X360 - je to v HD, grafika je pre mna slusna, hram to na 42" TV FullHD vyvaleny na gauci - co viac moze clovek chciet :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumiem, ze preco hras na 5 rokov starom hardware u X360, ked sa ti tam grafika nepaci? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: Ved si kup naslapany PC a tam hraj hry....a potom znova upgrade o rok :cheesygrin:

Mne uplne vyhovuje hranie na X360 - je to v HD, grafika je pre mna slusna, hram to na 42" TV FullHD vyvaleny na gauci - co viac moze clovek chciet :cheesygrin:

TAK TAK, prostě pohoda, nepotřebuji nějaké Ultra detaily, tahle grafika se mi líbí a je příjemná8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG co tady meleš o grafice ? U tyhle hry nejde o grafiku ale HLAVNĚ o příběh :roll: To je jako něco kdyby jsi řekl že Diablo je blbý protože to má hroznou grafiku ...... :roll:

No tak někomu jde u hry o grafiku někomu zase o příběh,mě když se nelíbí grafika tak mi hra teda baví o dost míň ať je příběh jakejkoliv..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu