Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Swap Magic 3.6 a 3.8 navod na pouzitie


JAK

Recommended Posts

zakúpila som si swapmagic3 plus, dodali mi dvd, cd a záslepky...bez návodu... pozrela som si návody cez net,ale mám taký problém. mám ps2 konzolu tú tenkú model SCPH 77004, tých záslepok je 6 kusov, podla netu ich má byť 5. záslepky a,b a d som umiestnila, ale to c neviem nikam dostať... posledné e teoreticky viem kam dať a pochopila som že to mám vkladať keď je ps zapnutý. poraďte...ten diel c kam s ním ? alebo netreba? na čo slúži? na jednom videu z youtube to vyzerá že len na to aby sa dvierka nedali zavrieť...som v koncoch... prezrela som aj všetko čo ste tu radili iným a neviem sa vysomáriť z toho :-(

Dobrý den, už máte odpověď? Pokud ne, mohu Vám poslat obrázek.

Zaregistroval jsem se až teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • Moderators

Tezko rict , swap magic ma tu nevyhodu ze tam nejdou hry co maji velky TOC (velikost).

Velikost hry nesmi prevysovat velikost disku swap magic , coz maji s oblibou hry od EA .

Vim ze 09 sly , ale 08 ani 07 mi tusim na swap magic nesly .

Staci trochu zagooglit a urcite se to dozvis .

Pokud nemas novy model 90004 doporucoval bych ti udelat si free mc boot na pametovou kartu , je to urcite lepsi nez swap magic .

Pokud vlastnis swap magic , flash disk a pametovou kartu do PS2 , pak si to muzes udelat i sam , viz navod v tutorialech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict , swap magic ma tu nevyhodu ze tam nejdou hry co maji velky TOC (velikost).

Velikost hry nesmi prevysovat velikost disku swap magic , coz maji s oblibou hry od EA .

Vim ze 09 sly , ale 08 ani 07 mi tusim na swap magic nesly .

Staci trochu zagooglit a urcite se to dozvis .

Pokud nemas novy model 90004 doporucoval bych ti udelat si free mc boot na pametovou kartu , je to urcite lepsi nez swap magic .

Pokud vlastnis swap magic , flash disk a pametovou kartu do PS2 , pak si to muzes udelat i sam , viz navod v tutorialech :)

no jake PS 2 mam to nevim ale je to ten maly...a jak se dela to free mc bot? a coze na to potrebuju moc jsem to nepobral...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
  • 10 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu