Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Ale když se to tak veme tak se přece přes JB nic v konzoli neupravuje, u xka je to jasný musíte rozebrat a přehrát firmware v mechanice ale u ps jen připojíte do usb, přepnete konzoli do jinýho modu kterej tam dala sama sony na opravy, sice tam pak pustíte soft se kterym sony nepočítala ale furt to podle mě neni úprava, je to jako by ste si tam pustily kradenou mp3. Možna se pletu ale imho za tohle vám záruku brát nemůžou (teda jestly je to stejny jako u xka kde ban=ztráta záruky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale když se to tak veme tak se přece přes JB nic v konzoli neupravuje, u xka je to jasný musíte rozebrat a přehrát firmware v mechanice ale u ps jen připojíte do usb, přepnete konzoli do jinýho modu kterej tam dala sama sony na opravy, sice tam pak pustíte soft se kterym sony nepočítala ale furt to podle mě neni úprava, je to jako by ste si tam pustily kradenou mp3. Možna se pletu ale imho za tohle vám záruku brát nemůžou (teda jestly je to stejny jako u xka kde ban=ztráta záruky)

taky sem nad tim přemešlel,že to neni zásach do konzole..je to jak kdyby sem si do auta dal jinej potah na volant..,ale nechtěl jsem to sem psát,pač tomu prd rozumim,tak sem nechtěl,aby mi tu začalo nadávat 10 lidí,že melu hovna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se tak zeptam. Jaka je adresarova struktura na USB HDD. Kam se vkladaji hry v jakym formatu atd... mam tady nejaky hry xxx.ISO a potom nejaky uz rozbaleny hry,

ktery maji nasledujici strukturu :

-BCES00510

----PS3_GAME

-------------LICDIR

-------------TROPDIR

----PS3_UPDATE

----PS3_DISC.SFB

atd.......

Tak jestli by nekdo mohl nahodit kam co patri.. jako treba u PSP se vsechny hry davaji do adresare ISO a to ve formatu ISO,CSO... Ale jak to bude u PS3 nevim, hlavne jestli to cte primo ISO nebo jestli to musi byt rozbaleny..

Diky za vysvetleni. Urcite i dalsi budou radi ze to bude napsany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se tak zeptam. Jaka je adresarova struktura na USB HDD. Kam se vkladaji hry v jakym formatu atd... mam tady nejaky hry xxx.ISO a potom nejaky uz rozbaleny hry,

ktery maji nasledujici strukturu :

-BCES00510

----PS3_GAME

-------------LICDIR

-------------TROPDIR

----PS3_UPDATE

----PS3_DISC.SFB

atd.......

Tak jestli by nekdo mohl nahodit kam co patri.. jako treba u PSP se vsechny hry davaji do adresare ISO a to ve formatu ISO,CSO... Ale jak to bude u PS3 nevim, hlavne jestli to cte primo ISO nebo jestli to musi byt rozbaleny..

Diky za vysvetleni. Urcite i dalsi budou radi ze to bude napsany

V NFOčkách u vydaných her ty grupy vždý píšou že na FAt32 externím HDD si vytvoříš složku GAMEZ a do ní už rovnou ty BCES00510 a jiný podobný kódy, ISO to podle mě zatím nepodporuje.

Takhle :

Extract the files to /GAMEZ on the external hdd.

then launch backup manager v1.0 and have fun!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze pozdeji se hackne i 3.42 , 3, 4, etc... Protoze kdyz uz se na to jednou prislo, tak se +- da zjistit co je v novem firmwaru pridane a jednoduse se da na zaplatu dalsi "hax" zaplata. SONY chapu ze se brani, ale prirovnal bych to k rybe na melcine, kdy se pokousi dostat do more a pritom je odliv. Nicmene taky jsem patchnul na 3.42 protoze bez online je PS3 o nicem, takze jsem velmi zvedavy jak se situace vyvine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Sony dnes překvapivě vydalo nový Firmware pro konzoli PlayStation 3 s označením 3.42. Sony uvadí, že nový update konzole, zcela znemožní hacknutí konzole pomocí onoho PSjailbreaku, o kterém jste za poslední dva týdny mohli opravdu hodně slyšet. Více informací zatím boužel nemáme, ale budeme vás dále informovat.

Doufám, že to není eufemismus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze pozdeji se hackne i 3.42 , 3, 4, etc... Protoze kdyz uz se na to jednou prislo, tak se +- da zjistit co je v novem firmwaru pridane a jednoduse se da na zaplatu dalsi "hax" zaplata. SONY chapu ze se brani, ale prirovnal bych to k rybe na melcine, kdy se pokousi dostat do more a pritom je odliv. Nicmene taky jsem patchnul na 3.42 protoze bez online je PS3 o nicem, takze jsem velmi zvedavy jak se situace vyvine.

Ja ted vesele parim online s 3.41 KZ2 :cheesygrin: a ps store mi jde taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouziva nekdo IPhone spolecne s iDroid ???? Dneska jsem to zkousel a ani mi neslo odemcit SIM kartu, takze tedka zkousim dostat iPhone do stavajiciho rezimu :)) )ale dost me to stve, nekde jsem cetl ze pres iDroid Jailbraik jede v pohode. Tak kdyby nekdo tohle pouzival, tak jestli by mohl napsat nejaky step-by-step navod jak na JB na iPhone pomoci iDroid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu