Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

proc? pohorsil by sis K/D ratio? :D:D:D:D:D:D:DD:D:

To je dost možný, když tě na HC sejme kdejaká lama (co se střelby týče) takže já souhlasím s ultimem :)

Přesně, ať si řiká kdo chce co chce, tak normal je víc o skillu. Už jen fakt že ESL se hraje právě v normálním módu o něčem svědčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky HC zrovna nemusím, je to asi reálnější to beru, ale nebaví mě když mě například sniper sundá přes celou mapu bez HS, a taky mi vadí že tam není mapka :D není spot, pošlu mortar a mezitím tam naběhnou moji, a vůbec, je toho hodně, já si budu hrát prostě normal ať jsem pro vás klidně lama jaká chci je mi to fuk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápeme, ale stejně nás je HCček více. :) Klasickej mód tu hraje 5 lidí.. HC desítky.. :D

"tu" možná jo,ale celkově ve světě ne.Zkus si zapnout jakoukoliv mapu na normal a HC a porovnej počet lidí,vždycky bude víc na normalu,to by musela bejt nějaká vyjímka...a pokud se připojí a lidi který na forum nechodí(myslim taky čechy),tak nás bude víc normálů něž HC :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: ted jsem to chtel napsat ze mozna tady jo ale ve svete je drtiva vetsina normal hracu :D

Nejvic me na HC sere ze tam neni mapka, kdyz nikdo nahlasi nepritelovu pozici tak jako nevim vubec kde je , jelikoz tomu nerozumim a tam jse ani nerika pozice takze je lepsi sipecka,serou me teamkilly , kdyz dam mortar a curacci mi tam vlezou tak to je pak na score znat, jsou tam jak tady uz uvadel depp_throat znevyhodneny broky, taky me mega sere ze snipa te sunda bez hedky ano je to realnejsi ale tahle hra neni valecny simulator spise arkadovka, jestli chcete realitu dete si na armu, na normalu se vic naucis mirit k hlave jelikoz kdyz des do face2face tak tam rozhoduje kdo kam strili a ne na hc kdo koho driv vidi, kdyz na tebe ze zadu strili sulin tak se stihnes otocit a sejmout ho, coz by na HC asi neslo. Sere me nevim ze nevim ci je tank ano samzrejme ze poznam rusky tanky a u.s ale dcl dost se mi stava ze nepritel de na nasi base a corne nam tank a pak nevim takze vetsinou me takhle sejme coz by me nesralo normalne ale kdyz to bylo nasim tankem tak to uz jo a nevedel jsem o tom,kdyz hodis senzor a nikdo je v dosahu jenom to pipa a ty nevis jakym smerem ale aspon ze to pipa :)

Jsou hraci ktery hrajou normal i HC . Hold kazdy preferuje jiny mod a proto jsou dva ;)

Pro hardcore hrace je urcite dobra zprava ta ze DICE slibuje u BF3 este tesi HC mod nez je ted :) , ale ja budu hrat stejnak normal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem taky zvyklej na conquest/normal, takže raději si dám ten, ale jestli většina bude chtít něco jinýho, s vámi do toho jdu. Stejně se mi zdá, že většina tady chce normal:-))). každopádně se ozvu po desátý a to už stejně bude rozhodnuto, doufám, že nejdete do alespoň do dvou spát, slečinky...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja zejtra rano stavam a jedem k babce delat novou kuchin takze do dvou tu fakt nebudu :(

tak to si mě dostal,já si řikal tak co to je,nějaký "dežaví" nebo co :D My jedem taky zejtra ráno k babce dělat novou kuchyň,respektivě já nejedu :lol:

a koukam že dneska to nějak nevyšlo ne?! já sem se chtěl připojit,ale Vietnam,HC,rush to fakt nemusim a ani privát nebyl...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to sice tak častý ale se*e mě to,stává se někomu že se mu hra "vrací" ? (př.běžíte ke krabici...kolem ní...a už ste za ní ale najednou hra na vteřinu zamrzne a ocitnete se zas před ní :roll: ) takhle se totiž nedá hrát a já nevim čim to je,sice mam PS3 připojený přez wi-fi,ale dělá mi to jen BC2...ping mam v průměru asi 24 a stabilitu 90% neví někdo v čem je chyba a jak to napravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kluci, na hardcore se nás sešlo deset a bylo to fajnové.. :D

no jo, to by nás musel taky někdo pozvat:-(, já jsem se holt plácal ve squadu s anglánem, němčourem a španělem, neříkám, že jsme se nezasmáli, jak si nikdo nerozumíme, ale to bylo tak všechno. teď mi to kua vypadlo, ale jdu mastit dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnel jsem cod na ps3 a musim rict ze kdyz jsem byl porad mrtvy a vubec jsem se nemohl trefit tak jsem to vymenil za bbc2 a udelal jsem dobre pac takovej mazec sem jeste nezazil single mne nebavi u bbc a multak ma neco do sebe jak uz tu psali urcity lidi je to proste masakr a hlavne super lidi potkas pokecas zasmejes proste super ted se spise zameruji na vietnam te je super a az vyjde bbc3 to bude zas ranec musim uz byt hodny na sviji zenu aby mi dovolila ho koupit vcera jsem musel jit lezet mnel jsme toho uz dost a vubec mi to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, to by nás musel taky někdo pozvat:-(, já jsem se holt plácal ve squadu s anglánem, němčourem a španělem, neříkám, že jsme se nezasmáli, jak si nikdo nerozumíme, ale to bylo tak všechno. teď mi to kua vypadlo, ale jdu mastit dál...

Tak když jsem psal o hardcore tady, tak se nikdo neozval.. Tak jsem myslel, že budete hrát klasickej a nechtěl jsem tu od Vás tahat hráče na HC.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu