Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No demo mě nezaujalo tak moc jako trailery a gameplaye ale víš jak to z betama a demama je, když jsem hrál BC2 betu tak jsem říkal že si tu hru nikdy nekoupím a o týden pozdějš co hra vyšla jsem si jí nakonec koupil a zažil jsem s ní opravdu dost zábavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jjsem to konečně stáhl a pustil - a jsem plný rozporuplných dojmů

Grafika je skvělá, ostrá, barevně pestrá a zajímavá. Ovšem, v některých místech jakoby romazaná a matoucí. Při rychlém pohybu se mi to zdá matoucí, při velké vřavě zřetelně klesá framerate (až moc), hra se trošku seká. Střelba se mi líbí, jen mi chybí to znázornění zabití protivnika a větší kopání zbraní.

Určitě si ponechám předobjednávku, protože věřím, že to do vydání zlepší, ale je to trochu zvláštní. Na druhou stranu - PS3 měla vždy problém s framerate. A trochu se mi zdá, že hra "nestíhá" reagovat (zobrazovat textury atd) sem tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli to hrajete na CRTčku nebo co, ale grafika na ps3 je uchvatná, bohužel sem tam se to trhne, ale je to přece jen demo. Osobně mě hra překvapila, Crysis jsem nikdy nijak moc nemusel, ale hraje se to pěkně. Levely - zbraně - schopnosti všechno super, taktéž zvuky zbraní, nakonec i vážně uvažuju o koupi!

jj souhlasim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil kratce i PS3 verzi bety a musim rict ze me to hrozne zklamalo....docitani textur bude obdobne jak u xboxu a celkove nebude rozdil v grafice nejak extra znatelny (ikdyz u xboxu mi prislo mnohem lepsi nasviceni)...nejhorsi byl ale framrate....pomale a sekalo se to az beda...na hranici hratelnosti ne-li za ni....des

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousim to demo znova, a znova, a znova.... Snazim se v tom najit to, co jsem ocekaval... Ale proste ne, neni to tam...

To Pennywise: Uchvatna? Spise rozmazana... Postavy se v tech mapach straceji i kdyz nemaj stealth. A kdyz uz maj, tak jsou naprosto nevidetelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu