Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption - Online (20)


Mike55

Recommended Posts

Tak už pařim single. :) Multak sem zatim zkoušel jen chviličku sám a celkem sranda. ;) Jinak bych se rád přidal. Teď mám sice zkouškový takže moc času mít nebudu ale jinak víkendy a pak nějaký večery bych moh. Nick je: Mauglii Zatim headset nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau lidi tak už taky pařim tak si mě pls přidejte nick:Zelvak23 mam headset ;) sem schopnej hrát skoro furt po druhý hodině

jo hele mam problém když chci hrát multák tak mě to nikdy fakt sem to skoušel dlouho ale nikdy mě to nikoho nenajde vždycky sem tam sám jak chuj fakt to nechápu kamarád mi poslal pozvánku a bylo to oukej ale sem sám ve free roam dám si třebas gang war a hovno žádnej zápas to nenajde máte nikdo podobnej problém??dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelvak23: No, já zatím nezkoušel hrát s někým jiným, ale prej to blbne. Na to zareagoval Rockstar a vydal patch, kterej to má opravovat, ale mě se zatím žádnej nestáhl, tak nevím. Každopádně si všichni přidejte mě, budu Vás pak pozívat až se domluvíme. Zatím se mějte =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelvak23: No, já zatím nezkoušel hrát s někým jiným, ale prej to blbne. Na to zareagoval Rockstar a vydal patch, kterej to má opravovat, ale mě se zatím žádnej nestáhl, tak nevím. Každopádně si všichni přidejte mě, budu Vás pak pozívat až se domluvíme. Zatím se mějte =)

Hmm to je fakt super sem z toho pekně nasranej těšil sem se jak zmrd a hovno nemůžu si ani zahrát po netu chápeš jako jen tak z random lidma ne jen pokaždý z ps3známejma z friend listu nebo známejma ze života a fakt mě to sere mě ten multák bavil hrál sem z kamarádem gang něco :D a super pak sem šel pryč večer se vrátim chci si zapařit a dvě hodiny nic normálně se z toho poseru chci prostě dát multák a hrát a ne šašit a čekat až se hra uráči...patch mi to taky nestáhlo super no nasrat na to asi to prodam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasím, na seznámení to bylo super. Ten headset se tu fakt hodí takže si ho také určitě pořídím. Jinak to chce více lidí pak to bude total. Napr. Ta prestrelka v baraku se zapalnejma lahvema byla pekna. Jen me trochu stve ze je to neprehledne, hlavne noc... ja CPU NPC moc nevidel kdezto oni me dobre...

Uz se těším až to zas zapnu, teď jdu na pivo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mě se to taky dneska líbilo. K té účasti...Pozval jsem cca 10 lidí co bylo online ale přijali to jen 4 lidi, takže asi tak...Jinak Headset se hodí, dobře jsem pokecal s Zelvakem..Pevnější termín si mužeme stanovit, ale počítejte s tím, že vás budu zvát když budete online, většinou večer na FreeRom at mužeme drtit bandity..Lovu zdar =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy jsi ten patch stahoval? jeden kámoš mi říkal, že ho stahoval už včera, ale já dneska hru zapínal dokonce 2x a ani jednou mi ho to nenabídlo... je možné, že se mi třeba stáhl automaticky? (což si ale nemyslím, jelikož to přidalo i ty nové trofeje na to coop DLC a já tam tyhle trofeje stále nemám) a nebo jak to udělám, když mi ho to nenabídne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DLC je ohlášeno už hodně dlouho, ještě před vydáním hry, má být 6 coop misí a má to být zdarma a vyjít to má někdy v červnu, více infa na ofiko stránkách

www.rockstargames.com

jinak nevím co budu teda dělat, když mi to ten patch samo nenabídne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zájem o online hry typu Gangshoot-out a Hold out by nebyl??? O Freerom samozřejmě zájem mám taky, ale bylo by dobré mít i tým lidí na tyto hry...

no určitě zájem bude ale musí nás bejt víc 5-6je málo i když 3vs3 už jde

zajmalo by mě jestli v té freeroam můžem najet do banky a suveréně jí vybrat a zdrhat do hor prej to de

jo a dotaz k singlu jak je to s umrtim to tě to hodí na poslední save nebo je to ala gta4 ja to postral místo uložení sem začal novou misi tak sem se nechal killnout a ty vole pokosil jsem předtim asi 20vlků nožem kvůli tý hounter nečemu a všechno zmizelo

docela nasere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu